Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

a mozę w trakcie występu podłożyc nam nogi tak żebyśmy wszyscy na siebie poupadali,lepiej niech tu nie zagląda Tak jestem w chorobie a zarazem w potrzebie,tylko wstyd sie przyzanać ;) Może o wzroście ma jakiegoś kolege,godnego polecenia . Bede wieczorem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Akcja Marry Poppins odwołana Ja wiem ze czasami bywam wredna i nie do końca tolerancyjna ale towarzystwa Tego Którego Imienia Wymieniać Nie Wolno NIE ZNIESE w naszym gronie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ widze, ze sie jakis casting zapowiada? :D fajnie, ciekawe czy bedzie na czym oko zawiesic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos castingu: jestem za^^ pytanie:jeśli mam katar 365 dni w roku to czy sesje z okładaczem (takim 175, brunetem, niebieskie oczęta, odpowiednia temperatura powierzchni grzewczej) cos pomogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulaju na 100% pomoga :) nie znam lepszego lekarstwa ;) wiec teraz tylko trzeba sie dobrze rozejrzec :D to tego ogloszenia trzeba jeszcze dodac wysoki jak np ColinFarell :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze :( musze uciekac :( postaram sie byc wieczorkiem :) casting musi sie udac :D czego Wam i sobie zycze ;) a poki co, pozdrawiam chorowitkow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ powinniśmy spiewać sobie \"hej ho hej ho na \'szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam\' by sie weszło\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franek ale pamiętaj, nie jedz podejżanych jabłek ani nie otwieraj drzwi nieznajomym(to może być TKIWNW w przebraniu czarownicy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
jakoś tu pusto nie ma żadnej chętnej na okłady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whispers -zgłosił sie o wzroście,na pierwszy ogień idzie qwertz.Jak jej pomoze to obiecała podzielić sie w przypadku ibraku nnych kandydatów. Jak jesteś zainteresowana zapisz sie w kolejkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie qwertz bedziesz miala najlepiej :D jak wystawisz pozytywna opinie ;) to potem fanka - tez dobrze :D tez cieplo i oklad bedzie udany.. a potem.. biedny o wzroscie, moglby tego nie przezyc ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz proste Ty masz oklad z mlodego cialka meskiego a Ty serwujesz oklad z mlodej piersi ;) :D i juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mowicie? hmmmm.. boje sie zaryzykowac - szkoda chlopa ;) :P qwertz eetam nie mloda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, my sie ustawiamy w kolejce.Nie bedziemy przeszkadzać w zabiegach.Jak da rade to obsłuży mnie i whispers jescze jak nie to odejdziemy z kwitkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to przeżyjemy,liczymy sie z ryzykiem wspólnego upodobania sobie przez was tych okładów dlatego szukamy rezerwowego okładowcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanka wlasnie najgorzej jak odejdziemy z niczym 😭 tak blisko.. a tak daleko ;) qwertz Tobie jako pierwszej pewnie sie spodoba ;) chyba, ze pomyslisz o znajomych jarakanicach i nie wykonczysz o wzroscie ;) :D albo moze wykoncz? jeden za wszystkich.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×