Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

ustalmy niedziele jako ostateczny termin :) o 22 wszyscy musza byc zwari i gotowi, a prace w sieci (uuu jak?) brakuje nam organizaci, bo nie ma struktur, sa tylko interakcje - mowie to jako socjolog :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie pytajci nikogo,ja wiem jak wzrucać takie rysunki kulaj rysyjesz każdego z osobna (na osobnym rysunku)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli cos zmienimy to nie bedzie tu spontanicznie :D tak jak jest jest dobrze :D jestesmy prawie jak konglomerat :D ;) rysujecie tkiwnw czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rysuje jako malego latającego diabełak nad nami a Franek to chyba bedzie na tym rysuku wielkim nieobecnym,oj nazbiera mu sie niobecności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa fanka ja jednak jestem za tym zeby to był po prostu rysunek bo jak zaczniemy kombinować to do niedzieli wyjdzie nam fresk albo co najmniej prezentacja w powerponcie czy czymś tam a nad TKIMNW się jeszcze zastanowie, zobaczę czy starczy mi miejsca:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa fanka no dobra, to nich kazdy zrobi to tak jak bedzie chcial.. moze byc nawet prezentacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulaju Ty naprawde zaczelas juz rysowac? musze sie skupic, pomyslec (!) i tez zaczac :D najgorsze - zaczac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ustalmy sobie jakis limit. np po tygodniowej niezapowiedzianej nieobecnosci wykluczamy karakana z karakana band:classic_cool: tylko ze takim sposobem po 3 tyg nasz bend się rozdupcy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba się popłaczę. ja nie chcę opuszczać kafe😭 chyba ze nie będę spać, wtedy będę mogła was odwiedzać o ile będzie co odwiedzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja studiuje zaocznie :classic_cool: ale faktycznie, z czasem jest u mnie coraz gorzej :O chociaz na Kafe zawsze znajde czas :D szczegolnie w nocy :D moja bezsennosc w koncu procentuje ;) szkoda ze tylko ja nie moge spac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bezsennośc jak późno wstaje i nic nie robie a tak to padam na twarz ale to dobrze jak mam dużo zajęc mniej jesm jak mniej jem chudnę same plusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam bezsennosci, jak juz jestem bardzo bardzo zmeczona, wtedy padam. Zadko bo zadko, ale tak bywa :D a chudne jak sie stresuje :D .. to wcale nie sa piekne dni ;) i juz nigdy nie bede chciala rzucic palenia.. :O 13 kg ktore przytylam dalo mi nauczke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło 13kg ja tam się nie biorę za fajki chociaż podobno coś tam z łaknieniem robią i ludziom nie chce się jesc ja to wolę się zaświergotać, wtedy dopiero chudnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie zaczynaj palic ! absolutnie :) bedziesz pozniej na ta filologie zdawala? wlasnie mam zamiar isc sobie gdzies jeszcze, ale nie wiem czy teraz.. czy moze za rok? len ze mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu Cie coraz mniej ciagnie? sama dokladnie nie wiem, nie mam sprecyzowanych planow.. pewne jest, ze cos gdzies kiedys.. jakies cosik pro spoleczne :) i gdzie.. narazie dojezdzam 500 km :D ciekawa jestem, czy da sie gdzies dalej jezdzic? :D zeby sie uczyc :D bo dzienne studia odpadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
mam nadzieje :) że zaśpiewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co ile tak sobie dojeżdzasz 500kilosów? ja zaczynam dzienne płatne ale do sosnowca mam pół godziny jazdy autobusem;) a co do filologi jakoś straciłam ten zapał do czytania książek który miałam kiedyś, zaczyna mnie to już nudzić a to przecież studia z nosem w książce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×