Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nikt mi nie przychodzi do głowy................ bo TQM nie jesteś na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie na codzien jestem sobą :)... podpowiem ze wszystkie nicki cechuje pozytywne osobowości ...ale jak kazdy lubie zartowac nick, mam dola nick, powazny temat nowy nick,itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobą czyli taki wlasnie jak na tym topiku :)..... czy moglbym komus w czyms doradzic mając nick draze z biedronki ? ...raczej nie ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest takie trudne ...mimo ze sa setki tematow to jednak je mozna grupowac i przydzielić nick:) wbrew pozorom 70% topikow omijam jesli sam temat malo interesujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...interesują mnie ludzie..ich zachowania, czasem sprawdzam jak szybko mozna zrownowazonego wyprowadzić z rownowagi ... ile czasu zajmie mi pokazanie ogolowi ze ktos kto gra kulturalnrego inteligenta .... jest burakiem ... staram sie czuc na ile ktos potrzebuje pomocy i pomagam o ile to mozliwe i takie tam ferefere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarne nicki mam dwa ale od jakiegoś czasu pisze tylko pod jednym a pomarańczy mam w trzy dupska ale ostatnio nie uzywam a ty qwertz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wiesz gdzie mieszkam ?, ile mam lat ? gdzie pracuje ? ;) ...czasem na pomaranczowo jesli mam kilka tematow otwartych jednoczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego tu jestem :) nie musze sie wysilać a okienku widze ich setki i to jest fascynujace jedni odchodza drudzy przychodza ....stan zgadza sie mniej wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×