Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

wyczucie rytmu mam the best gralem kiedys na gitarze ale tego kroku hula tez nie znam :O ...co nie da sie lubić? co nie da ?! i jak wyglada rasowy karakan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli rasowy karakan ma glowe na karku ktora jeszcze do tego madrze prawi to mowie przecie ze lubie karakany :D.....tak jakoś wyobrazilem sobie Ciebe z tymi siatami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz znikam na 15 min bo jak mi zamkną sklep to do pracy na jutro bede zmyszony zrobić sibie kanapki z mchu i paproci zawiniete w przescieradlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Ja się wprawdzie na gwarze białostockiej nie znam,a z niej karakan się wywodzi-lecz po polsku powiem. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim ;) dziewczyny nie obraziłam sie, miałam tylko dużo pracy, a ja do was pisze z biura hehehe mój kotek wabi się silwer :) do nowych- napiszcie właśnie ile macie wzrostu, jaki kolor oczu ja też miałam takie pytania hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Ja jestem :) Dobry wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Szczerze to ja nie pamiętam etymologii tego słowa. Ale nie zapomnij - to a propos "mądralińskiej" - że czasami ludzie uzywają słów, których znaczenia nie rozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatam wszystkich :) dzis tylko sie przywitam i mykam.. praca[ beksa] moze pozniej uda mi sie wpasc na troszke, teraz tylko tak kontrolnie zagaje ;) zebyscie o mnie nie zapomnieli :) dobrego wieczoru:) pozdrawiam, szczegolnie nasze swiezaczki :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Tak. Karakan to inaczej karaluch. A swoją drogę-dlaczego dyskutujesz z kimś o poziomie intelektualnym poniżej wyniku dwucyfrowego ??? To tylko stresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Cześć Whi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
I Kulaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz 🖐️ja zamknełam specjalnie oczeta zeby móc się z toba przywitać na naszym topiku ale troche mi zajeło dotarcie tutaj Co tam u was ciekawego? Ja byłam dziś na zakupach, odkryłam fajny sklep i coś czuję ze będę jego stałą klientką ;) PS. pozostało mi 4dni wolnosci😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz sklep indyjski z ubraniami nie mam nikogo znajomego na uczelni, będę siama siamiutka i trzęse portkami ale pora oswoić się z tym strachem nawet nie mam z kims świętować swiatowego dnia natykoncepcji😭 kabel przykro mi ale wg kafe jesteś gejem Ja z qwertz to alkoholiczki whispers nie pamietam, chyba też alkoholiczka a fanka? nie pamiętam... moze się dziś odezwie a ty cankanie jakiego koloru masz oczęta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadliwe ale swiezoscią przypominaly rogala z sex misji :D... ja z okazji dzisiejszego dnia probowalem ubrac sie w prezerwatywe ale zdolalem naciągnąc do kolan :O...jakis wschodni rozmiar trafilem czy coś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko jedyna:D kabel to pewnie zakładałeś tą która reklamuje enrike iglesias albo riki martin(któryś z nich reklamował małe prezerwatywy z racji swojego małego rozmiaru)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×