Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

qwertz - czyli nastepny, podnoszacy czyjas samoocene topic, bez sensu i w dodatku pusty :O to tak jak myslalam :D nie ma o czym mowic. fajne te \"gwaiazdy na lodzie\"? niestety, nie ogladalam.. problem z TV ;) gdzie Wy wszyscy jestescie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie ma tulupow, to katastrofa :D my bysmy lepiej to zrobili ;) a juz hula powalilby dode na kolana :D czyli nie mam co zalowac, ze telewizor nadal w moim pokoju, jakby nieobecny ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k0pec
dyskusja zrobila sie chyba mocno offtopic... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k0pec -> mocno, to malo powiedziane :D qwertz czyli jest szansa, ze np ja, z moim pojeciem jazdy na lodzie, ktore rowne jest 0.. moge sie nauczyc tulupa na lodowisku :D alez dalas mi nadzieje ;) powinnismy wystapic, jako karakan bend, doda by padla na tym lodowisku :D .. ja chyba tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dobrze bym wypadla w lyzwiarstwie lezacym - konkurs na najorginalniejszy upadek bylby moim konikiem :D szkoda, ze nie mamy szansy sie zaprezentowac :D bardzo bym chciala zobaczyc jak wyglada doda, ktora milczy :D a kto to w ogole wygral?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide juz spac, odsypiam te wszystkie bezsenne noce i moglabym spac chyba bez przerwy cale dnie :O a tak Ci sie na konie wyzalilam :) dobrej nocy, qwertz :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boze :O wlasnie mi uswiadomilas, ze ona chyba naprawde taka jest :O przeciez sie nagle nie zmienia.. chyba.. jesli tak, to to jest jeszcze bardziej zalosne.. az smieszne :D chyba bym umarla w jej towazystwie :D tulup - banda - tulup :D :D :D wszystkie nagrody nasze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Może nie tak sama :) Dobry wieczór qwertz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Bo nie mam nic lepszego do roboty. W TV wieje nudą. A Ty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
A któż to śmiał Cię wystawić ?? :) Tak. Widziałem oba filmy. Rozmawiasz z maniakiem filmowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Czyli niefajnie z tym wieczorem wyszło. Szkoda. "Testosteron". Męski punkt widzenia świata widziany przez pryzmat polskiego piekiełka. Nie przepadam za polską kinematografią. Lubisz imię Agnieszka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
No to widzisz. Co ma wisieć-nie utonie. Ulubiony film ?? Raczej nie. Bo lubię i "Króla Artura", i "Miłość w Nowym Jorku" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Aha. Mam pytanie. Dlaczego nie należysz do EKKW ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Ja się przed chwilą dowiedziałem,że coś takiego jak EKKW istnieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Ja ?? Nie żartuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Właśnie wrzuciłem "Alleluja" :) Też to lubię. Pochlebiasz mi :) Ale ja nie czuję się jakimś wyjątkowym uczestnikiem tego topiku. Czasami coś tam napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Tak. Oryginał tej piosenki śpiewa Rufus Wainwright.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
A jak już jesteśmy przy pięknej muzyce, to polecam Ci Lara Fabian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Na mnie czas. Spokojnej nocy życzę. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu jeszcze kto? własnie skończyłam oglądać cast away (testosteron też oglądalam ale wczesniej byłam w teatrze na sztuce na podstawie której nakręcon film i mam troche skrzywiony obraz filmu) zrobiłam sobie herbatkę i zaraz mykam spać ale zostawiam dla was pozdrowienia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstyd się przyznać ale płakałam za Wilsonem... później też pare razy się rozryczalam ale tłumaczę sobie to wszystko tym ze jestem przeziębiona i same oczęta mi łzawią;) Egzorcysty nawet nie oglądam bo zejdę na zawał:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D to byłoby polączenie \"piły\"(ociosałabyś sobie zbędne ciałko) z \"duchem\" (ta scena gdzie sciana czy coś wciąga małą dziewczynkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×