Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

:D :D :D widze, ze wczoraj tu bardzo wesolo bylo :D chcialam wpasc z Zywczykiem ;) alem niestety nie mogla, utknelam gdzies.. chociaz bylam tu na chwile, jedna noga.. druga stanelam na skorce od banana i sie poslizgnelam ;) mam nadzieje, ze dzis sie uda, bo chyba trzeba zrobic jakas imprezke integracyjna? :D w kazdym razie, ja piwo juz chlodze :) do przeczytania 🖐️ milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja piwko już stawiałam na początku, ale chyba nikt z niego nie korzustał hehe, pamietacie?? co do nicków to ja mam tylko ten 1 :) ludzie ja też mam zielone oczka i powiedziałyście że to alkoholizm, hihi, a niebieskie to zoofil ;) jak dobrze pamiętam. to kiedy ta imprezka, mogę wpaść?? bo chyba już zapomniałyście o biednej joni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem że trzeba mieć nastrój hihi :) jejciu ale ja dziś zmęczona jestem, jakaś nostalgia mnie nachodzi też :) już nie mogę patrzeć w ten monitor, od 7.00 w to się patrze hehe ok ludziska zmykam i nie przeszkadzam papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ qwertz uwazaj zeby ci za bardzo nie tu wosiało a co do imprezki z kim ja się będę trzaskać na orzeszki? o wzroscie już nie pisze😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki :D czy ktos chcial piwko? :D bardzo prosze - Zywczyki dla wszystkich :) ale nie balujcie teraz za bardzo.. tylko takie przedbiegi, bo chodzi o to, ze ja bardzo bym chciala sie na imprezke zalapac, a teraz troche nie moge ;) lape w przelocie precelka :D - dzieki. Zapale i uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ano pale :D ale jeszcze trzeźwa ;) wiec moze nic nie podpale :D chociaz ostatnio to chyba Ty ten chodnik kulajowi podpalilas? ;) i teraz ona trzyma w tym miejscu bamboszki..:D no dobra, moze zwin ten chodnik ;) bo jeszcze sie skusze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa precelkami ;) skretami z herbaty chyba, raczej, bardziej :D z gola.. golym tylkiem :D ..whatever ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAA! ja nic nie pamiętam zeby to były majciory tkiwnw:O Boze a jak straciłam mój... WIANUSZEK? 😭 😭 😭 😭 matko jedyna, jezusie nazareński, wszyscy święci i kogo tam jeszcze chcecie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te majciory byly tkiwnw??? 😭 ale przeciez to byly stringi :D :D :D ;) wianuszek :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie damskie :D :D podobno :D kulaju my nie wiedziec z kim Ty wianuszek tracila :D ale brzmi ciekawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dolosz moja dolosz 😭 tyla się nad pleceniem wianuszka namęczyła 😭 idę sobie zaplesc wianuszek ze spagetti bo akurta wjeżdża na stół wpadnę tu jeszcze trzymajcie tam dla mnie zywczyka;) 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do uslyszenia wieczorem, mam nadzieje :) piwko zostawiam i biore garsc prrrrecelkow :D paaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie prosze sie nie martwić gdyby mnie nie było,chyba modem mi sie popsuł.wreszcie udało mi sie połączyc z netem w najbliższym czasie postaram sie nadrobić zaległości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Mówię tylko Dobry wieczór :) i już nie przeszkadzam w sączeniu wina, browca czy innych napijów ;) A co do latających majtasów tudzież innych części garderoby się nie wypowiadam ;) Miłego woeczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie Wy wszyscy uciekacie? can Ty tylko tak pojawiasz sie i znikasz :) chyba musisz byc bardzo zajety? a ja tu piwko dobre przynioslam :) integrowac sie mielismy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
"Pojawiam się i znikam" :) Ale czytam w miarę uważnie, co piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo sie ciesze :D szkoda tylko ze tak zadko zagladasz - piszesz :) wiec jak sie juz pojawisz to zostan :) dawno zadnej ladnej piosenki autorstwa Osieckiej nie slyszalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×