Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

fanka dziś nic nie degustowała,nie było miejsca na hostessy wiec musiały sobie iść,ale jestem głodna pomysł z rurą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo mogłabym się zakładać z klientami marketu że wszamię coś takimi rurami i zebrałabym pewnie kupę kasy:) albo wszyscy byśmy łazili po marketach i robili zakłady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za polka najwazniejszy z zakonu i plynace slowa z jego ust: daruje wam te dwie paczki drazy byscie mieli czym sie delektowac przed walka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh to jest smieszne ..ta cala goraczka swiatecznych zakupow. To magia swiat, amok....ludzie czasem wychodza na zakupy byle coś kupić nie wazne co i w jakich ilosciach kupują rzeczy o ktorych jeszcze wczoraj by nawet nie pomysleli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że chodzą na te zakupy i kupuję coś co im niepotrzebne to jeszcze pikuś. gorsze jest to że cała rodzinka potrafi pomykać między półkami ze 3 godziny bez większego celu. a jeszcze gorzej jak się jest \"kawałkiem\" takiej rodzinki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też nie ma karpia kiedyś moja siostra zeszłaby śmiertelnie z tego świata przez ość więc dali sobie spokój;) i jakoś nigdy nie udaje mi się uzbierać 12potraw. ja to najbardziej czekam na ciasta:) już od dwóch tygodni kombinuje jakie by tu zrobić oprócz sernika i makowca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrząc na niektórych mam wrażenie,że święta dla nich to tylko i wyłącznie zastawiony stół.Dla mnie cała ta oprawa to rzecz drugorzędna,ważniejsze są ukochane osoby oraz wdzięcznośc losowi za to,że i te święta jest nam dane spędzić razem....reszta to tylko miły dodatek. 🖐️wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel----właśnie,że w markecie nie byłam :P dziś zaliczyłam sobie mały spacerek i poczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ukulele zmodyfikowaną szarlotke robiłam ostatnio jakieś ciacho z kremem by sie przydało;) moze się pokuszę na karpatkę. u mnie w domu nikt jej nie potrafi zrobić może mnie się uda:) te święta i tak będa do dupy więc sobie ciastami ponadrabiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ukulele kiedy zapraszasz do siebie gości musisz pomysleć czym ich ugościsz,ja staram sie jak najlepiej ale bez przepychu,przykre to ale nie potrafie inaczej.W mojej rodzinie nigdy nie było zwyczaju kupowania prezentów,co sobie bardzo chwale. wiec ty zapraszasz gości i mówiesz a teraz nacieszymy sie,że jesteśmy razem kulaj-karpatka to takie proste ciasto,jak chcesz napisze ci jutro przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolacja wigilijna będzie o 15:00:O a później mi sistrulina zaraz poleci na dyżur:O więc nawet nie będzie się czuło że są święta:O dobrze że chociaż choinka będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanka----czytaj uważnie,miałam na myśli \"przerost formy nad treścią\"......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki fanka:) a powiedz jakiś sprawdzony ten przepis? bo zawsze jak ktoś u mnie robił to mu się spody niedopiekały-na środku były surowe a po bokach przypalone. całkiem możliwe że temperaturą w piekarniku byla źle dobrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×