Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

ja jestem usprawiedliwiona bo leżałam w łóżeczku i byłam chora:P qwertz z czukerkiem gdzieś się szwendają fanka rzuca jakimś swetrem:D Kabel.....choć dobranoc wpada powiedzieć jonia i cancan to już chyba zupełnie zapomnieli a Ty mnie denerwujesz bo czytałam,że nic nie wyszło z Twojego rzucania😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wyszło trudno się mówi:( ale i tak prawie tydzień to już sukces następnym razem będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ten następny raz rozpocznij teraz ;) może będzą już dwa tygodnie sukcesu,potem trzy.....potem miesiąc.....dwa....pół roku....rok.....a potem już nigdy do tego świństwa nie wrócisz :) Zobacz jakie to proste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee pół roku na natchnienie będziesz czekał ? :O Wszystkie karakany Ci dopingują a Ty co?A tak wogóle to palenie jest w złym tonie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiera przeciez teraz czukiereczek ma sesje i jest usprawiedliwiony tylko gdzie sie podziala qwertz,to do niej niepodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję,że przewodnicząca qwertz do tego nie dopuści ;) Ty też bywaj tu częściej to przynajmniej będziesz mieć palce zajęte klawiaturką a nie papierochem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kabel :) Tak,ze strzałką wszystko ok,a Tobie wysłałam potwierdzającego sms-a.....nie doszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×