Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

o wzroscie 🖐️:) a ...tak jakos wyszlo z tym drzewem :D lubie takie ... ukulele ;) zgubilas sie ale na chwile jest wszystko w porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się cieszę :) Mam jutro ciężki dzień,więc mówię już dobrej nocy :) Kabel------ja też widziałam Twoją choinkę ----- śliczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gniewam sie załatwiałam inne sprawy ciekawe co z qwertz sie dzieje,moze napiszcie do niej maila,zeby o nas nie zapominała kabel-a co ty masz za klawiature,ze takie dziwne litery ci wyskakuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego mis ei nie chce spać :o a ty tez cierpisz na bezsennosc o wzroscie gdzie sie podziwasz,pewnie sobie teraz kurzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ noo nie da sie ukryc ze nie jestem ani qwertz ani czukerek.. ale wpadlam sobie tu na chwilke sie przywitac.. mam mala przerwe na papierosa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wem wem.. ale zawsze po polnocy jestem ;) niestety czas mi inaczej nie pozwala.. :O masakra jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 🖐️ fanka sesję na razie mam zaliczeniowa, jakby sie komus nudziło to może trzymać kciuki za mój angielski (babka jest wyjątkowo dziwna, zaproponowała mi że mogę jej umyć okna w domu to mi zaliczy semestr-niby to było żartem ale... :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ czukiereczku w swoim zyciu przezylam dziesiec sesji wiec nie martw sie bedzie dobrze,pierwsza zawsze jesst najtrudniejsza.Pozniej sie przyzwyczaisz to tło kaffe mnie drażni,nie wiem jak to zablokowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooo dopiero teraz widzę wasze posty Fanka tys to jest już weteranka:) jeśli chodzi o sesje a mi sie podoba to tło:) ale jesli masz fanka mozille to wejdz w narzędzia>opcje>włącz obsługę javascript (?)(to odhacz, tylko przed każdym wejsciem na poczte musisz tą jave znowu zaznaczać) Kabel wiem ze to mega wscipskie pytanie ale widzialam na jednym topiku jak pisałes cos o swoim mistrzu.To ma jakis związek z tymi aniołami? myślisz ze on jest teraz twoim aniołem stróżem? Przepraszam jesli to za osobiste pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyl biednie, w pudelku zbitym z desek....nie byl z mojego miasta dzielilo nas kilkanascie kilometrow Nasze drogi zeszly sie przypadkowo ale zrobil na mnie takie wrazenie ze odtad regularnie jezdzilem do niego w tajemnicy przed wszystkimi.... Nie dlatego ze sie go wstydzilem, tylko dlatego by miec go dla siebie........... moze kiedys napisze ksiazke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ją napiszesz daj znać;) Jeżdziles do Niego żeby sobie pogadać? Czego cie nauczyl? ps. qwertz poczekaj chwile to nas zobzaczysz🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×