Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

kabel :D :D Ty chyba jadłeś moją czekoladę:D albo wczorajsze pączki zaczynają działać z opóźnieniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezjajku
jak widzę ten temat to drgawek dostaję :o zawsze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z gracją rozowego losia stepuje po klawiaturze i pluje w szparki miedzy nimi udając chomika ukrywajacego pogryzione draze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę szukać worka bo pożyczam od Ciebie---- ten z którym wczoraj skradałeś się do biedronki licząc na to,że zapakujesz w niego wszystkie draże :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezjajku------to nie czytaj tego topiku bo widze,że to za ciężka trauma dla ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh jest dla Ciebie lekuchko za duzy ...odziana w nan bedziesz niczym rycerz yedi po wypiciu soku z żuka .....koniec worka bedzie sie ciagnac za Tobą kilka ulic dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok kazde po jednym kamieniu ?.....eeeeeeeee jestem wiekszy to moze chociaz jeden i kawalek drugiego dla mnie ;)......albo nie!!!!!!!!! bo qwertz moze uzyc szkodliwego laczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezjajku
ukulele , nie czytam :o temat-tytuł wątku sprawia , że mam schizy :o taki maniakalny mi się wydaje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A róbcie z tym kamieniem co chcecie ja nie mam zamiaru się obciążać.....wystarczą mi moje naturalne kilogramy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialem ze sie dogadamy :).... ukulele>>> jutro skoro swit stań dzielnie przed wrotami dyskontu w celu nabycia dowcipnej czekolady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro dowcipną czekoladę kupujesz Ty bo masz lepsze wejścia w biedronce:P ja Ci nagrodę wysłałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele czekam na listonosza :D mam nadzieje ze zapuka dwa razy ...glosno muzy slucham :) qwertz>>> tego zza lodowki :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezjajku
ukulele- miałam kilka czarnych pseudo ale zawsze krótko ;) nie pisałam z Tobą wcześniej o ile pamiętam :) już wam się nie wcinam ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie też dotarł:) qwertz----jesz ten dżem,że tak cicho siedzisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×