Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Muszę przyznać,że całkiem fajnie stwarzasz pozory,że wiesz :D Nie wysilaj się jednak.....szkoda energii bo i tak się Tobie nie uda:) Tak samo jak nie uda Ci się zgadnąć co miałam na mysli,pisząc o chęci realizacji... Nawet Anioł nie wie wszystkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ......... NIECH CI BEDZIE :) Tylko powiem,że to coś to nic specjalnego......to tylko mały geścik,tak mały,że możesz go zgubić.... dobranoc qwertz:) ja też za 15 min.mykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milych snow qwertz 🖐️ ukulele mozesz być pewna ze bedzie jedną z pilnie strzezonych elementow mnie otaczajacych..nie zgubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha kabel,nie mów tak bo może nie przypaśc do gustu i co wtedy? Zawsze możesz wrzucić do morza........... Dobrej nocy kabel:) mykam do łóżeczka p.s.dzięki za zaufanie......trochę się zdziwiłam...pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kabel.....ani tęcza ani biurko qwertz :).. Przeglądalam stronki związane z moją pracą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś też mogę :D masu...masu...masu...masu...masu...masu....masu.... 🖐️o wzroście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooooo NIE!!!Ja mam straszne gilgotki:D Tak mi się odpłacasz za masu...masu?😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ na paierosa zawsze, nawet pod prysznicem :) milego dnia Karakany Drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się zastanawiam czy gdzieś obok napisu kafeteria nie jest napisane \"forum dla zakompleksionych facetów, którym nic nie da się przetłumaczyć\"? Tomek, brzydal, a ja wygralem zycie... jeszcze ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////
a ja mam kompleks nizszości bo a mi kabel usb ma e-maila do uku a ja nie:( nie wiem tez jaką nosi bieliznę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×