Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

taaaa po takich komplementach trudno tego nie robić :) qlwertz ...podpowiem ze powinnas ubrac sie cieplo 7.00 snieg -3c.. nastepny snieg 11.00 -1c :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No...jeżeli nadal może się opiekować to jestem spokojna ;) A teraz spokojnie udam się do łóżeczka i mam nadzieję,że przyśni mi się coś przyjemnego bo jutro cieżki dzień mnie czeka. Dobranoc:) I za miłe komplementy: qwertz👄🌼 Kabel👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam zeby sie troszke pozalic oblalam egzamin na prawko 😭 a poza tym u mnie dzis byla piekna pogoda :) moze to ta wiosna?? :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whispers>>> nie smuc sie :) ....wiesz ile ludzi dzis oblalo ? a ile jeszcze obleje ? bolesne jest tylko placenie za egzaminy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niezle musialas sobie radzic..wiele kobiet siada za kierownice miedzy 60-70 rokiem zycia ...ot moja sasiadka np dosiada yeepa cheeroki mowi ze w duzym czuje sie bezpiecznie....ciekawe czy podobnie czuja sie piesi na pasach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nieee no nie smuce sie za bardzo.. qwertz - mam nadzieje ze zdam nastepnym razem, tyle tylko ze bede 100 razy bardziej zestresowana. Bo ten drugi raz, to juz jednak by wypadalo zdac. Opinia publiczna tego oczekuje ;) kabelku - nie ma znaczenia ile osob dzis oblalo.. ani ile jeszcze obleje.. chodzi o to ze mialam szanse i jej nie wykozystalam. zazdroszcze Wam prawa jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm pewnie teraz też bym oblal ....na szczescie w czasie gdy ja stawalem do egzaminu wystarczylo przejechac 500 m w lini prostej :D i zaparkować miedzy dwoma pojazdami.....moj odcinek mial 500m ale pojazdow nie bylo wiec wygralem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D kabel mysle, ze ta metoda zdawania powinna powrocic :D i to z przytupem :D moze i mnie wtedy by sie udalo :) qwertz - :D nie umiem chyba nikomu nie powiedzic. O tym egzaminie wiedzieli chyba wszyscy :D a teraz chcac nie chcac slychaja o tym jakiego to mialam pecha i jaka jestem idiotka. Chociaz zdaje sobie sprawe, ze to raczej malo ciekawy temat. Dlatego juz dosc o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kierowcow takich ktorzy jezdza maksymalnie przepisowo.. Moj ojciec mi powiedzial, ze jak bede widziala kogos za kierownica w berecie z antenka to mam zachowac szczegolna ostroznosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Ty powiedzialas o egzaminie :)....osoba z mojego otoczenia nie powiedziala nawet ze chodzi na prawko :)....gdy zdala za 6 razem powiedziala tylko Zdalam! mam prawko :D ale za ktorym razem wiem tylko ja :) i tak zostanie ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe tata ma racje ..... ci z antenkami maja rozbudowana wyobraznie i skolonnosci do latania po drodze :D....jakby nie wiedzieli ze to przysluguje tylko aniolom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybyś miala taki beret nastepne moje pytanie do Ciebie by brzmialo : ile juz wyslalas dyrektorowi R :D..... to prawda za kolkiem mozna sie zestresowac zwlaszcza jak obok siedzi warczace doswiadczenie .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz - jak nie masz takiego beretu to nie ma sie czym marwic, jezdzij sobie przepisowo :) :D no to kolezanka pierwsze lody przelamala ;) warczace doswiadczenie :D :D :D ja jeszcze nie mialam przyjemnosci jechac z kims innym.. i jak tu zdac w takim stresie cokolwiek??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz chyba Cie rozumiem.. ja dzis, wyobraz sobie, nie dosc ze nie wlaczylam swiatel, chcialam ruszyc z zaciagnietym recznym hamulcem, pomylily mi sie chyba wszystkie swiatelka (teraz trzeba pokazywac co do czego slyzy :O ) to wszystko egzaminator mi wybaczyl, troche dziwne ale pozwolil mi wyjechac na miasto. Niestety za duzo dla niego bylo juz to jak chcialam wymusic pierszenstwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich zebranych:) Whispers nie przejmuj się zdasz następnym razem Mi się udało zdać za pierwszym,ale po wyjeżdżeniu 10 h na kursie rozwaliłem samochód,tak że nie nadawał się więcej do jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój instruktor też nie był zadowolony tylko że to nie była moja wina,więc dał mi dokończyć kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje qwertz nie ma tego zlego.. na szczescie. Czyli jednym slowem bedzie dobrze :) Moze jak sie naucze jezdzic to uda mi sie zdac? ;) hm.. musze o tym pomyslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whispers to jest jak z jazdą na rowerze,jak się nie przewrócisz ,to się nie nauczysz jeździć więc proponuję rozbij samochód;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę się już pożegnać,do następnego zpisania jutro muszę wstać o nieludzkiej godzinie:( tak ok ósmej dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz noo chyba ze tak :D na to jeszcze moge sie zgodzic :)Gumowe drzewa, słupy.. gumowe inne samochody :D tez sie juz pozegnam, podobnie jak o wzroscie musze wstac o jakies zboczonej godzinie.. tylke tylko, ze ja kolo 6 :O kolorowych snow Wam zycze :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o bosz! a mi się dziś śniło ze kierowałam jakimś duuuzym autem i nie widzialam dobrze drogi, jechałam na czuja później się wydało ze to nie auto tylko autobus i kierownice miał za tą kanciapką kierowcy :O która przesłaniała mi widok :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×