Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

ja bym odradzala cos takiego.. ja sobie obiecalam ze tak nie zrobie, ale niestety zrobilam. poznalam, pokochalam, stracilam.. a chcialam tylko dostac od niego to co dalam. myslalam ze tak bedzie, ze bedzie ze mna, bedzie sie mna opiekowal, bedzie mnie kochal.. tak jak ja to robilam.. to takie proste i oczywiste, dwoje ludzi sie poznaje, zakochuje, zalezy im.. ale do tego trzeba dwojga.. a teraz okazuje sie ze nawet iskierki w jego oczach byly zludne.. co z tego ze mowil ze mu zalezy, ze chce ze mna byc, ze jestem wazna, ze nie pozwoli mi odejsc.. co z tego.. i tak samo byloby z toba gdybys sie kims zaopiekowal i pokochal.. ten ktos by cie zawiodl i zranil.. po co ci ten bol? juz to przechodziles, chcesz to powtorzyc? warto? bo ja mysle ze nie. czlowiek potem nie ma sily tego przetwac. nie po kilku razach i nie po nadziei ktora w sobie mial.. nadziei, marzeniach, pragnieniach.. potem zostaje tylko pustka i zamykasz sie w sobie, ze swoim bolem i cierpieniem, myslisz ze jest cos nie tak, ze nie zaslugujesz na milosc, na dobro, na cieplo, na calusa i te iskierki w oczach. i wiesz ze juz nie zaufasz i nie uwierzysz bo wszystko to to byly klamstwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale....
kobiety nie denerewujcię się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulaj czukerek i qwertz
afcia przykro mi że coś takiego Cie spotkało. Polecam ksiązkę "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" Trzeba mieć odwagę żeby probować jeszcze i jeszcze i jeszcze raz aż do skutku. Nie warto zamykać się w sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
hej kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
czukkerek gdzie masz tego swojego ssesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
qwertz dotargali Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszedł w pizdu że tak się brzydko wyrażę;) qwertz nasuneły mi się dwa spostrzeżenia a propos tego tematu: 1. ktoś może sobie pomyśleć że jesteśmy sobą zainteresowane w sensie matrymonialnym:D 2.nie pamiętam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
jak on tak mógł u ó zrób jak sobie chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ja lubię
jak takie topiki, z początku fajne zaczynają się zamieniać w towarzystwo wzajemnej adoracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok możesz sobie pochlipać, ja Cię z chęcią \"pociesze\":D już mi sie przyponiąło co miało być w 2 ptk:ktoś skasował pare postów:O ale nie wiem które

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
no no no mężczyźni nie płaczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×