Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

prezesem zamieszania jestem JA :D ja o was dbam ja was pilinuje nawet w pracy zagladam czy trenujecie wiec wszelkie decyzje podejmuje ja a wasz glos biore pod uwage oczywiscie bo wyrocznia to on nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszy mnie niezmiernie Twoja dobrotkiwosc i wyrozumialosc.. niestety to wlasnie Tobie przypadl zaszczyt wszelkich tancow dla publiki :) naprawde zazdroszcze i gratujuje :D pomysl o tym splendorze, ktorry na Ciebie splynie po takim wystepie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powaznie to rozwaze pod warunkiem ze juz samo moje pojawenie sie na scenie spowoduje ze cala damska publicznosc rzuci na scene swoje staniki i bede wowczas mial to co chce i lubie ogladac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz jaki piekny kompromis :) cala damska publika napewno sie rzuci na Ciebie juz bez stanikow.. zeby tylko kobitki zdazyly zanim pomdleja :D a w sprawie organizacyjniej - bedziecie w stringach? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga*32
cześć dziewczyny, cześć Franek z budowy czy można???????????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga*32
czy to GOGO tak same tylko z Franiem chcecie załozyć i nie potrzebujecie mocnego wsparcia?????????????/ :P :P:P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga*32
whispers ;) ja to bym wolala do tej silnej ligi kobiet się przyłączyć i kasę z wami liczyć hahahahahahaha :) :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga*32
franiu jak trza to trza,byle do przodu,nie????????????? :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz faranek jak Ci sie szczesci? a jeszcze godz temu byles tak anty nastawiony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga*32
whispers ;) on na takiego słabego znowu nie wyglada, predyspozycje szefa-żandarma ma to go w mundur ubierzemy i gogo....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaga*32 namow jeszcze reszte dziewczyn i zrobimy rewie bo nie wiem czy wiesz ale reszta dziewczyn to takie troche bumelantki - niby trenuja ale jak co do czego to mnie chca wyslac - trzeba sie za nie wziac i to ostro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga*32
franek;) no to ty szef tego bajzlu nie umiesz dziewczyn do porządku doprowadzić???????????/ to co z ciebie za szef???????? trza nowe wybory whispers zrobić, bo szef sie nie sprawdza... :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odrazu mowie, ze ja jestem od liczenia kasy :D i wcale, a wcale nie jestem bumelantka - tance, tulupy i inne hula cwicze namietnie w zaciszu domu swego :D ewentualnie na spacerach po lesie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga*32
franek;) no ich do porządku nie przywołałes a ze mna chcesz to zrobić???????????????? z mundurowa będzie ci raczej ciężko.... hihihihihi :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do szefa to ja caly czas myslalam, ze qwertz tu dowodzi.. i chyba dobrze mysle - prawda franku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga*32
whispers a tak poważnie mogę do was zaglądać?????????????czy raczej nie chcecie pomarańczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga*32
widze że chyba raczej nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wystepy franka chetnie w swoim imieniu zapraszam :) moze kiedys doczekamy dnia, ze odstawi nam tu show ;) bo ja juz widze oczami wyobrani jak licze ta kase ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
w tym momencie szybki taniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ביום רביעי אחר הצהריים, הפגינו קרוב למאה מבני משפחת אבו סיף, תושבים מיפו ופעילים חברתיים במחאה על אי כיבוד הסכם שנחתם בין העירייה לנציגי המשפחה- ההסכם שנחתם בשנות ה-90, הסדיר מתן פיצוי הולם למשפחת אבו סיף בשל הפקעה של כ-5 דונמים בבעלותה לצורך בניית כביש

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaakk
quwertz jak zwykle chce sie dowartosciowac ponizając innych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asasas i polaakk -> domyslam sie, zejestescie jedna i ta sama osoba 😠 malaga chyba sie na mnie obrazila 😭 poza tym witam serdrcznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×