Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

ukulele ze mną nie śpiewa....:( dobra nie dobijam Was już :) Kabel dasz mi swojego maila? A może ktoś inny mi da swojego maila? kulaj, ukulele??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulaj czukierek-pisąc o tak nieludzkiej godzinie na forum -czy to nie uzależnienie? wy tak tu śpiewacie piosenki,a może by tak na nasze jasełka przygotowac kolęde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanka mozna jakąś fajną uszykować :) a co tu tak pusto??????? ja tu przyszłam, siedzę i co , mam gadać do siebie?? gdzie się wszyscy podziewacie???? zbiórka, kolejno odlicz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem i już uciekam, plecki mnie bolą a nie ma kto wymasować :( pospiewałam troszkę co? hehehe milego wieczorku paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️wszystkim :) Jonia----przepraszam Cię bardzo,ale nie ujawniam swojego maila,mają go tylko dwie osoby z kafe i chciałabym,żeby tak pozostało,nie gniewaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczorajsze godziny i tematy???Nigdy tak nie miałam.Widzę że u Ciebie problem się skończył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie kupuje i nie dostaje prezentów,po co kupowac coś co niekoniecznie sprawi przyjemnosc drugiej osobie. Na forum gotowanie lub praktyczne porady jest taki temat o własnoręcznie robionych prezentach i ozdobach świątecznych,jak dla mnie super pomysł. Chyba poeksperymentuje trochę z masa solną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz jaka ty kreatywna jesteś :) przep[is jest na forum ,ostatnio czytałam jak znajde to jutro wkleję linka do tematu dziś już wracam do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz przyszedł mi do głowy pomysł:wyrzeźbię w wosku jakąś figurkę a potem odleję ją w metalu!Tak samo jak koronkę na zęba...też muszę być kreatywna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim Spoko nie gniewam się co do maila, szkoda tylko troszkę, że nie mam z Wami innego kontaktu niż tutaj, ale spoko. Oj coś Was mało, wczoraj było :) gdzie kulaj? kabel? kulaj 🌼 kabel 👄 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa00000
no i chyba gitarka nie ma ze mną szanssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
wielkie problemy miałem z kom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×