Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

dziewczyny jak już uda wam sie zrobic te aniołki to napiszcie czy da się z tej masy zrobić figurki w formie 3D :) tzn czy to ciacho sie lepi i czy może stać. Jeśli zrozumiałyście mozecie sobie przyznać mała nagrodę Nobla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie tak:) kiedyś zrobilam na plastyke ok 0,5metrową figurkę jakiejś babki z gipsu gazet i drutu:O i jestem ciekawa czy z takiego ciacha dałoby się zrobić takiego dużego anioła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o szok niedowierzam ,Franek we własnej osobie :) nie,nie bawiłąm sie tą masą ,czekam az qwertz coś ulepi i da mi wskazówki co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Już wszyscy śpią?Franek oczywiście zgodnie z tradycją pojawił sie i zniknął :D. Qwertz-----miłej zabawy z masą solną:)jestem ciekawa jak Ci to wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to bardzo dumna:)ja zdecydowanie wolę szkicować,choć dawno tego nie robiłam,za to normą jest dla mnie rzeźbienie w wosku i porcelanie,ale to się nie liczy bo to robota a nie przyjemność:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w takim razie życzę szczęścia w poszukiwaniu lekarzy do współpracy z czym często nie jest łatwo :O.Chyba,że będziesz pracować u kogoś i ten problem nie będzie Cię dotyczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy,lekarze mają swoich protetyków i jest cięzko sie przebić,ale jakoś się \"kręci\".Jeszcze dochodzą prywatni pacjenci,którzy bezpośrednio przychodzą do protetyka,ale z tym też różnie bywa,bo w dużych miastach jest duża konkurencja.Ale nie zniechęcam Cię,jak chcesz-spróbuj:)Ostrzegam tylko,że jakbyś chciała otworzyć coś prywatnego to maszyny protetyczne i inne materiały są szalenie drogie(np. piec do porcelany to koszt ok.15-40 tys.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszyskim 🖐️ dawno tu nie zaglądałam, a tu co widzę? franeek się pojawił 🖐️ ja siedze teraz w pracy i ciplutko was pozdr. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim musze wam p[owiedziec,że wczoraj byłam w złotych tarasach na nagraniu programu,była tam Ania Guzik w różowej marynarce,ona wcale nie jest taka gruba,nie wiem co oni od niej chcą,normalna kobieta można nawet powieedzieć że chudziutka i zawsze uśmiechnięta.Super że wygrała. Pewnie dziś zabiorę sie za moasę solną ,będą to pwnie jakieś proste figury typu serduszko,ale najważniejsze są chęci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się bardzo cieszyłam że wygrała guzik, należało jej si to, bo więcj ją kosztowało tak sie poruszać itp. a steczkowska kocie ruchy ma w naturze co dziś porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ z pamiętnika studentki Kulaj: dziś siedzialam w szkole od 8:00 do 18:00 i mam dooooość. praktycznie nic nie robiłam ale kurna dla mnie siedzieć cicho i słuchać przez 1,5 godz czegos co cię głeboko nie interesuje jest torturą. Dziwne jest to ze jak siedzę i się ucze i czytam te wszystkie podręczniki to zawsze wydaje mi się to ciekawsze niż to co jakiś psorek wykladał. A psorek mówi o tym samym o czym jest w ksiązce:O Dziś pobiłam z koleżanką rekord w sprincie-tyle to ja jeszcze nie biegłam do autobusu. Ale czego się nie robi żeby być szybciej w domu?;) Moja sistrulka jak zwykle szykuje mi coś do szamania:) Chyba jej zrobię statuetkę nobla z tej masy solnej. (jest w ogóle taka statuetka? przydałby się cancan, tylko gdzie on kurna jest?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie brałam udziału,ale widziałam te osoby z bliska (byłam na balkonie nad nimi)wygladali jak naćpani,każdy z nich musiał podpisać oświadczenie gdyby coś nie poszło najlepsze było to jak leciały reklamy a ten hipnotyzer wzioł sie za Pudziana i go tak zahipnotyzował że poleciał do tyłu,jego asysten na szczęscie go złapał.To nie jakiś przekręt on naprawde robił to z ludźmi ! był też Kydryński,kamera tego nie pokazywała ale niezłe jaja odstawiał,rzucał owocami w publicznośc,publicznośc w niego i ogólnie robił co chciał. Za tydzień wezme aparat i zrobie pare zdjęć Dziś robiłam figurki z masy solnej,wygladaja jak ciasteczka pomalowałam farbkami,polakierowałam lakierem z brokatem i nie wyglada to tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka czukerek :) ciesze sie ze udalo znalezc topik maialem laptopa w serwisie wentylator padl :O ... tyle razy radze ludziom by nie brali lapow do lozka a sam jak stary osiol polozylem na koldrze i sie przegrzal .... Ech ukulele tak pozno podniosla topik w gore a ja nijak nie moglem go wczoraj odszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kabel ja też kiedyś miałam problemy z odnalezieniem topiku,weszłam na google i wpisałam swój nick,temat sie znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooooo i ten asystent utrzymał pudziana? Ale ta hipnoza jest b. intrygująca. ciekawe czy można się jej nauczyć:) robiłas wg proporcji z tamtego topiku o masie solnej? bardzo się lepiło? tak się zastanawiam z czego można jeszcze cos lepić i pomyslalam o modlinie(nie trzeba już malować farbkami ale jest droższa niz masa😠) kabel zapisz nas sobie w zakładkach i nie uciekaj więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam z tamtego przepisu,nie brudziło sie bardzo,wyrabiałam w garnku,tylko długo trzeba piec bo 2 h tak utrzymał go,śmiesznie to wyglądało taki kolos a leci. Ogólnie to nie każdy jest podatny na hipnoze,zgłosiło sie przeszło 20 osób on z nich wybrał chyba 5,a ten najbardziej podatny chodził po szkle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latwo powiedziec :O...mialem zapisane ale jak robilem czystke w przegladarce wcielo tez topick to tak jak z kasacją dyplomowki o ktorej gdzies dzis przeczytalem ...a teraz mam znowu klopot by wejsc na kafe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×