Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

🖐️ o wzroscie ukulele tu jest niezbedna faktycznie :) ona bedzie napewno wszystko wiedziala :) Ja wiem tylko tyle, ze musisz jechac Głogowska (tuz przy dworcu PKP jest), w strone Hetmanskiej, minac to skrzyzowanie i ze Ściegiennego tez minac i bedzie świerczewo :) chyba tramwaj 14 tam jedzie. A jak bedzie ukulele to wszystko Ci ladnie wyjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz znowu migrena? wszystkiego najlepszego 🌻 kalendarz pokazuje mi że są Twoje imieniny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whispers dzięki za wskazówki:) może jakoś trafię,chyba że jeszcze ukulele się odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow ta szlachecka przypadlosc qwertz? :O Nie ma na to jakiegos leku? o wzroscie - prosze. Chociaz ukulele napewno lepiej bedzie wiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie do pracy a jak nie dziś,urodziny niedawno miałaś,które hucznie obchodziliśmy:) jak nic pasuje że dzisiaj imieniny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wlasnie. o wzroscie ma racje. qwertz napewno to nie dzis? jakby cos to wszystkiego najlepszego :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam towarzycho 🖐️ ....o ej moze zazwyczaj znikam ale nie dzis :) qwertz jestes pewna ze nie dzis ? 🌻...tak asekuracyjnie z najlepszymi zyczeniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz - mamie przeszlo po 50tce - wiekowej a Tobie moze przejdzie po 50tce czystej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz jak zaczniesz myslec o porcelanie to przestaniesz o bolu glowy :) Nie ma tego zlego :) Branoc i kolorowych Wam zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe w takim razie wiem co czujesz :D wspominajac zdarzenie ...sam wystrzegam sie dolewaczy i dzielnie pilnuje swoje szklaneczki tylko ze ja facet i taki wiekszy karakan wiec wiecej zniose :)...bliskiego spotkania I stopnia z porcelanką nie mialem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam w takich okolicznosciach moglas sobie pozwolic na luzik...ale wspomnienia sa niezlym hamulcem ;)....jak celnik na granicy w czasie przemytu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez tylko raz sie zdarzylo ze kilka klatek z filmu gdzies sie zawieruszylo :D....bylem znacznie mlodszy od Ciebie a zwalila mnie z nog zubrowka z jablkiem :D bleee jeszcze dzis dreszczy dostaje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i już mi się ferie prawie skończyły😭 u was też tak cieplo? u mnie jest 10 stopni i za chiny ludowe nie da się wytrzymać w zimówce i kozoczkach:) Znowu się zaczną spacerki, trzymanie za rączke i słodkie pitu pitu :O bleeeee... zeby to chociaż z moim udzialem było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×