Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

🖐️ kulaju u mnie tez cieplutko. Pieknie. Bardzo sie ciesze, bo odrazu lepiej sie czuje :) Wlasnie sobie uswiadomilam ze masz racje z tymi spacerkami i trzymaniem sie za raczki. No i ze wszadz dobiegajacym: \"bardzo cie kocham\", \"nie to ja cie bardzo kocham\" ;) Ale nie chcialabym zeby to bylo moim udzialem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u was też tak słońce daje po oczach? u mnie pieruńsko, chyba muszę sobie skombinować okulary przeciwsłoneczne :O albo te... no... antyrefleksy czy jakoś tak:O bleeeee nawet nie zdążyłam nacieszyć sie zimą 😭 No cóż, miłego dnia karakanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, to powiem wam co mnie dziś durnego spotkało idę sobie chodnikiem, przede mną idzie jakiś koleś- na oko 20pare lat. Co chwile sie odwraca i patrzy na mnie:O W końcu ja go wyprzedzam, on przystaje co bym mogla go wyprzedzić (to już jest dziwne) mruczy (!) i gada coś pod nosem co mi zabrzmiało jak "miodzio". Zrobiłam o taką :O minę i idę dalej zastanawiając się czy ja jestem już tak pozbawiona męskiej adoracji że wkręcam sobie dziwne rzeczy czy ten koleś serio tak powiedział. W końcu ustaliłam ze wszystkie mruki i "miodzia" mi się uroiły. Przechodzę sobie na drugą stronę ulicy(ten kolo dalej idzie za mną), staję na przystanku przed rozkładem jazdy i widzę ze ten koleś nadchodzi z drugiej strony, staje obok mnie i wali hasłem "znowu się spotykamy:classic_cool:". Ja wystraszona myśle sobie "pedofil" ale zaraz po tym uświadamiam sobie ze już dawno jestem pełnoletnia. Spojrzałam na niego, walnęłam znowu taką :O minę i stwierdziłam ze jednak przejdę sobie ten jeden przystanek z buta. Wiem ze to nic takiego ale postanowiłam pocwiczyć troche "pióro";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny 🖐️ :) czukerek>>> trzeba bylo mu rzucić cos w rodzaju : zdecyduj sie ! mam sluchac twojego mruczenia ? czy chcesz zaprosic mnie na kawe ?.... bo na to pierwsze nie mam czasu a na drugie ochoty ;)..... no chyba ze byl w Twoim guscie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ o wzroście-----spóźniłam się i nie pomogłam,ale myślę,że trafiłes bez problemu:) Czukerek-----zrobilabym tak jak pisał kabel :D Kabel-------jest choć trochę poprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ukulele :).... za tyle nieobecnosci powinnas tu kwitnąć do rana i podnosic topik :D...jest zdecydowanie lepiej ale na tańce raczej sie nie nadaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale najważniejsze,że się pojawiłam @ no nie? To cieszę się,że jest lepiej a za parę dni będą i tańce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz calkowita racje :) mysle ze na sobote moge juz coś planowac ;) tylko musze omijac lukiem wichrowe wzgorza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wichrowe z całą pewnością omijaj ;) Ech,zamiast Anioł o mnie to ja o Anioła się martwię :( Padam na nosek,więc pożegnam się już i życzę miłych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nazwalem tak to miejsce gdzie przytrafil mi sie maly wypadek (wiatr byl przyczyną) ktory wykluczyl mnie z uczestnictwa w tancach,swawolach :D.... inni nazywaja to swiatynią wiatru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no dobra ;) rzucilem ciezki przedmiot o duzej powierzchni ...cholernik podniosl sie jak zagiel wiatr dokonczyl dziela .... zerwal sie znikad :O i to w moja strone bandaż, kwasny zel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem uwierzylem w to co przeczytalem na tubce :D :P...gdyby pisalo slodki zel niechybnie jezykiem bym sprawdzil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a może ktoś chce krupniczku? niby nie lubię ale ten jest dobry:) wiecie co? siedzę i szamię ten krupniczek i własnie wpadłam na to że to jest ta chwila kiedy buzia śmieje ci się od ucha do ucha i myślisz sobie że chciałabyś żeby było tak już zawsze:) szczęście? ponoć to tylko chwile;) cholirka, środek tygodnia a ja własnie z baru wrócilam:O milego wieczorku wszystkim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czukerek :)....ja chętnie się poczęstuję krupniczkiem:D Jak to ładnie napisałaś....to o szczęściu :) :) Qwertz:)......na kapuśniaczek przyjdę po krupniczku u Czukerka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no to dziewczyny mamy wyżere :classic_cool: popchalam krupniczek babką piaskową, jak myślicie- będzie zwrotka?:D co dziś ciekawego robilyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czukerek------na babkę też wlecę,ok?:D a zwrotki mam nadzieję,że nie będzie :P Co ja dziś robiłam....?Praca....praca...praca.....wycieczka do urzędu..bleee:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ukulele a zrobilas dziś coś zeby sprawić sobie małą przyjemnośc? oczywiście baeczkę też podeślę;) w ogóle mógłby mi ktos pościelic łóżko ba ja nie mam siły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla siebie coś przyjemnego?....Niech pomyślę...tak!Kupiłam sobie nowy krem do mojej ślicznej buźki :D A pościelić łóżko będziesz musiała sama bo ja zanim dojadę do Ciebie to pewnie już będzie ranek :D Czukerek...a tak nawiasem mówiąc skąd jesteś?(jeśli to nie tajemnica oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem ze po dłuższym aplikowaniu tego krebu twoja buźka ukulele będzie jeszcze piekniejsza;) Hmmm na piechotkę to trochę by ci to zajeło, mieszkam w Dąbrowie Górniczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście,że będzie piękniejsza :D.....mam nadzieję A jak chodzi o odległośc między nami to nie jest aż tak źle :)....jakieś 300 km...z hakiem :D Mykam już do łóżeczka,obiecałam sobie,że dziś wcześniej pójdę spać:) Dobrej nocy karakanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, tylko 300;) słodkich snów ukulele ja też już zmykam🖐️ qwertz przypominam ci o dowolnosci;) ja też się sporo opusciłam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeech... jak ja pojadlbym krupniczku :O...juz zapomnialem jak smakuje ...dzis dosc pozno jestem ale mialem bardzo malo czasu dla siebie ...ale przynajmniej drukarke kupilem ;)......bylem zdegustowany tym ze nie moge wydrukowc dwoch stron, bo drukarki moich znajomych stoja jako gadzet do kompa bez tuszu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×