Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Gość W.Y.P.I.E.R.D.A.L.A.J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o bosz! jak mi źle nie pytajcie dlaczego bo nie wiem jak zwykle z resztą;) w każdym razie chcialam powiedzić Ci qwertz ze takiej sciemy to dawno nie widziałam. Że niby my (z dowolnosci) jesteśmy lepsi od Ciebie? Gdzie tam! jak widzę Twojego Ariela to wpadam w kompleksy. Poza tym jak sama nazwa wskazuje możesz pisać co, jak i gdzie chcesz:) Pisz pisz skubaneczko, tu chodzi przede wszystkim o to żeby sobie poćwiczyć. Nikt z nas nie wyrzuca czyichś tekstów i jak dotąd nikt niczego jeszcze nie skrytykował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kabel ----- dziękuję :) są śliczne!!!Rozmarzyłam się ..(i jaka szybkość...jakby w myśl:mówisz - masz) Czukerek --- no właśnie,dlaczego Ci źle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ukulele :)....mam jeszcze troche tego ;).... tylko powielać nie chce ale bede teraz uwazal ktore sa ktore :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinnie...
Potrzebujemy pomocy, was tu duzo..prosze zaglosujcie, blagam.... mam duza prosbe! wejdz na www.krakvet.pl/forum zarejestruj się, wejdz w forum na: sklep www krakvet pl i tam jest ankieta: głosowanie na luty ktore schronisko otrzyma pomoc. PROSZĘ,.... zagłosuj na schronisko w GŁOWNIE. jesli to dla Ciebie nie jest duzy problem, prosze, zaglosuj. schronisko w GŁOWNIE jest bardzo biedne i jesli wygra glosowanie dostanie bardzo duza pomoc (duuuuzy zapas jedzenia dla podopiecznych) od krakvetu. psy i koty nie beda juz wiecej glodowac. z gory dzieki jesli pomozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tych dzisiejszych tylko jedno już miałam,reszta to dla mnie nowość :).No,jeśli jeszcze ich trochę masz to czekam na dalszą dostawę jak bedziesz miał czas:)....i oczywiście dobrze by było zeby autor tez się pojawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel ----- widziałes prośbę na poprzedniej stronie?Chodzi o schronisko,przeczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie się pokazuje,że jest przeciążenie i trzeba zarejestrować się później:(.....ale widzę że to schronisko wygrywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie....tam trzeba się zarejestrować i czekać na @ od nich,potem aktywowac linka zwrotnego i zagłosować.Czasu już mało,jeszcze tylko godzina i 20 min.raczej nie zdążymy,ale to schronisko i tak chyba ma szansę na wygraną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniało mi sie schronisko i Tow.opieki nad zwierzętami w których ja działałam.......bardzo to smutne.....nieraz nie dawałam rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekasz na @ ale tak jak pisałam chyba już będzie za póżno. Wiem jednak,że to schronisko wygra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe napisalem ze mam wszystko..@ z aktywacjá takze ...tylko ze ani siebie nie widze ani mojego glosu momo ze go oddalem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam jeszcze bardziej skomplikowanie......ale najważniejsze,że prawdopodobnie wygra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukiem
odezwij się do mnie drak-queen@o2.pl ja tu się nie wypowiadam, ale też chcę miłości i dawać i brać nie jestem idea;lna, ma wiele zalet(charakter wygląd) jak i wad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciukiem ------ :) ale z Ciebie tajemnicza osóbka Kabel ---- tak,stronkę trochę muli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za offa cytuję Pro Equo: Do końca głosowania na Krakvecie została już tylko godzina! Proszę o Wasze wsparcie na żarełko dla psów. JEDEN GŁOS MOŻE ZMIENIĆ WYNIK. Jak to się robi? A tak 1. wchodzisz na stronęwww.krakvet.pl 2. wciskasz link Forum 3. wciskasz link Rejestracja 4. wyskakuje opis, a Ty wciskasz „zgadzam się na te warunki i mam powyżej 13 lat” 5. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, email, dwa razy hasło oraz wpisujesz kod z obrazka i wciskasz „wyślij”; 6. dostajesz na maila (często laduje on w spamach), którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link; 7. znowu wchodzisz na Forum Krakvetu i wciskasz „Zaloguj się by sprawdzić wiadomości” 8. logujesz się wpisując nazwę użytkownika i hasło; 9. przeniesie Cię do Twoich prywatnych wiadomości 10. wciskasz „Forumwww.krakvet.pl Strona Główna” 11. na forum wybierasz Forum , potem dział "sklep" 12. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc-luty 2008” 13. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz Sandra Koćmiel Pro Equo i klikasz pod ankietą „wyślij”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukiem
to dacie mi swoje e-maile?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczurwis--------wszystko jest ok:)Ale walczycie>>>>tak trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×