Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

qwertz-----ja przetrzymam wszystko,tylko nie upały:O Kabel----obwiązuj szybko bo widzisz co się dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz---------------a wyobraź sobie jaki musi być sztorm nad morzem:)..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O że ja musiałam zacząc ten temat...... qwertz-----ja też nigdy nie widziałam sztormu.Jakoś za każdym moim pobytem mnie ten widok ominął:( Bursztynki...........uwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz------my już mam fobię na punkcie morza:D ale masz rację w tym roku musi mi się udać pojechać:) Lubię tez kamienie z plaży..........muszelki....Koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel-------marzenie:) ale bym tam kamieni nazbierała.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tych nie wolno zbierać...sa chronione prawem ;) nie znajdziesz ani jednego kanciatego dlatego mozna chodzic po nich na boso :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam chodzić boso po plaży....a jeszcze po TAKICH kamieniach nie miałam okazji :(.Super brzeg,nietypowy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzisz jak po piasku...nogi zapadaja sie po kostki ;)...przyjemny masaż .....to jedna z nie licznych plaz tego typu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz się rozpłaczę :(....taka plaża to moje marzenie...i ten masaż stóp......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za późno 😭.......ten kamienny brzeg... qwertz--------marzysz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudownie!!!Mogłabym tym brzegiem iść..iść...iść..... Choć na chwilkę sie tam znaleźć😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kabel----dla mnie 4 km to pestka.......ja uwielbiam spacer brzegiem plaży:) ale spacer takim brzegiem nie jest mi pisany.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to miałes szczęście:) Moje choć nie są raczej wygórowane to podejrzewam,że nie spełnią się nigdy.Lepiej sie z tym pogodzić niż być potem rozczarowanym. Ale dziś przez te fotki będę miała miłe sny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie te plaze tez robia wrazenie ....jutro wyskocze na swoja plaze , taka zwyklą piaszczystą tyle ze dwa razy dluższą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miłego spacerku Ci życzę:) A teraz idę spać,może przyśni mi się morze :) Dobranoc Kabel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Macie racje nad morzem musi byc teraz super. Czemu mieszkam na drugim koncu Polski? 😠 Moze morze tu przyplynie? Poludniowy-wschod zada dostepu do morza! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whispers >>> heheh to ja mieszkam na drugim koncu polski... a skoro tak to pewnie jestesmy sąsiadami :D qwertz>>>mam nadzieje ze nastepny orkan nazwią ladniej ... ta emma jakos mi nie lezy :O :D ........piekny sloneczny dzien, 27 min nakreconego filmu i ?...... zostala mi jeszcze godzina na odswiezenie piorek :) smigam na parapetowe wrazie gdyby GPS mi wysiadl bede glosno wolal o pomoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×