Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

:) helloo...wszystkim!!! studentce życzę super ciekawych wykładowców no i wykładów hehehe jakoś się ułoży to życie studenckie, nie ma sie czym przejmować na zapas hehehe ja o Was nie zapomniałam, jak bym mogła hehehe ;) siedzę w pracy i pije kawkę na początek no i zaglądam do Was, a Wy jak zawsze po nocy siedzicie, ja już...grzeczna jonia o tek porze spi bo o 5.39 pobódka do pracy :( także chyba bym padła gdybym miała być tu o 24 hehehe oki, buziaki dla Wszystkich papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
hej kobiety przepraszam za wczorajsze zniknięcie bez słowa nie mam żadnego wytłumaczenia jedynie takie przychodzi mi do głowy jak wyszedłem na papierosa to mnie jaszczomb porwał do mam nadzieję wieczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czółko szefuńciu:) Gdzie to się ostatnio balowało? hę o wzroscie jesteś calły? jaszczomb nic ci nie zrobił? a moze podrzucił pudelka? jonia miło ze do nas zaglądsz chociaż rano nikogo nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzis sie tylko przywitam i uciekam qwertz milo Cie widziec:) kulaju i jak dzien nr III ? o wzroscie - mowilam, ze wychodzenie na fajke na dwor jest nie bezpieczne? ;) jonia, a wieczorkami nie moglabys zagladac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnnie dzis nic nadzwyczajnego. Wczoraj poszła plota ze prawo konstytucyjne mamy mieć z jakimś starym grzybem Ten \"grzyb\" na oko wygląda na wiek mojego ojca(56l) ale zaczął gadać nam jak sciągał na egzaminie z łaciny który miał być jego przepustką do gimnazjum (więc to musiały być czas około wojenny-czyli ma ok 70lat) no i np nie zmiekcza spółgłosek na końcach niektórych czasowników w liczbie mnogiej więc mówi np: spalyśmy za miast spaliśmy. to l jest takie jakby nosowe, charakterystyczne. gadał strasznie wolno, zanim skończył zdanie to już zdązyłam zapaomnieć co mówił na początku, więc zaczełam analizować jego sposób wysławiania się. I kurde on naprawdę wymawia każdusieńkie słowo z namaszczeniem jakimś. no szok:D. Co tam jeszcze? drugi wykład miałam nawet fajny bo facet strasznie odbiegał od tematu i zaczynał gadać o polityce, albo gospodarce i wyrazal swoje poglądy. gadał o tej debacie Kaczyńskiego z Kwasniewskim i takie tam. Oczywiscie zamisat wyrazić się poprawnie politycznie i powiedzieć premier to on z haslem \"Jaruś\" ale jakoś nic mnie dziś nie śmieszyło. Pod koniec zaczełam już bujać w obłokach i myśleć co wykąbinować na obiad a ten psor zaczał gadać o jakiejś aferze z dorszami i przypomniało mi się ze mam w zamrazalniku jeszcze jakąś rybkę ale nie chciało mi się jej robić:D a i jutro za miast siedzieć w domu na dupie to kazali nam przyjechać o 10 zeby wybrać sobie co będziemy robić na wf;/ a najsmieszniejsze jest to ze nie mamy sali gimnastycznej ani nic więc pewnie będziemy sobie jeździć po całym Sosnowcu, a i hit dnia do wyboru jest jazda na nartachnie wiem jak oni to chcą zorgannizować. w sosnowcu jest usypana góra z jakichś hałd górniczych czy coś, zeszłej zimy zainstalowali tam wyciąg narciarski i chyba tam będą zajęcia:Dno nie mogę ale mam polewkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
logika prawnicza to zwykła logika tyle ze będziemy uczyć sie jak czytać przepisy ustawy itp. np ostatnio rozbrajalismy zdania na częsci pierwsze, zapisywaliśmy je jako wzory(jakies funktory itp) na integracje się nie zapowiada z tymi nartami to mnie kumpela uświadomiła ze będzie oboz i na tym obozie mamy se pozjeżdżac i to będzie zaliczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te narty mnie rozwaliły ja się chyba zapiszę na jogę i będę lenić dupsko, a jak będą się kazali wić jak dzikie glisdy to będę wciskać kity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te narty mnie rozwaliły ja się chyba zapiszę na jogę i będę lenić dupsko, a jak będą się kazali wić jak dzikie glisdy to będę wciskać kity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyśl jaką będziesz miała satysfakcje jak ty będziesz kiedyś traktowała nowych na nutę\"przynieś, wynieś , poozamiataj\" no i wyćwiczysz sobie do perfekcji ignorancje:) ja tu widze same plusy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no te braki wiedzy u studentów są normalne:O:D a wczoraj nie mogłam załapać co się działo w Wersalu i o co tam biegało a zdawałam mature z histori:O żałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapuje o co ci chodzi, ja już teraz widzę ze nie przydadzą mi się pewne rzeczy, np to rozbijanie zdan na częsci piersze: to wyglada mniej więcej tak: przykład: Jan lubi TV Jan (nazwa-n) Lubi (faktor/) TV (nazwa) całość to zdanie(z) z tego tworzysz wzór: z/n n ,a z tego wynika ze jest to faktor zdaniowy (?) o dwóch argumentach. i nie kapuje po co mi coś takiego. co najsmieszniejsze z takich zadań będziemy zdawać USTNY egzamin:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktor to jest cos co łączy nazwy a nazwy to podmioty, na razie tyle rozumiem, to pewnie jest bardziej pokręcone, musze dorwać jakiś podręcznik bo cięzko to widzę. chociaż mi jako niedoszłej polonistce podobają się takie zabawy jezykiem:) pominmy milczeniem fakt ze nie bardzo je rozumiem:O dobra qwertz uciekam bo się jutro nie zwlokę z łóżka 🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam, a tu lekko pustawo :( kulaju ja mialam metodologie z elementami logiki :O taki przedmiot, to dopiero masakra :O nic, nigdy mi sie nie przydalo a metody 0-1 do dzis nie lape.. chociaz to podobno najlatwiejsze :D a statystyke masz? :D :D tez jest niezla :D qwertz bardzo fascynuja mnie te Twoje mikroby, one dziela sie na jakies gatunki, albo rodzaje? badasz jakies okreslone ich grupy? albo np wirusy, bakterie tez? noooo ciekawe.. i na koniec: dzis na mojej jezdzie namietnie mylilam lewa strone z prawa :O chyba bylam mocno zestresowana :O nie wiem wlasciwie na co takie zachowanie zgonic :O pan krzyczal, piszczal a ja jezdzilam jak ten oszolom i to tymi drogami ktore sobie sama wybralam :D :O chyba wyzucilam cenne 1000zl w bloto :O bo prawo jazdy bedzie moim niedoscignionym marzeniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pamiętnika studentki Kulaj Dzień eeee 4 Dziś tylo przewiozłam dupsko w tę i z powrotem po to tylko zeby wpisac się na któreś zajęcia z wf. Oczywiscie na jodze już brakło miejsc:O więc zapisałam się na sale gimnastyczną. Podobniez mamy grać w siate. Liczę na to że będą mnie oszczędzać tak jak na wf w LO-facet bał się ze dostane piłką w mózg i moje okulary szlak trafi^^. no to tyle na dziś. plan nam się już ustabilizował i wychodzi na to ze na zajęcia chodzimy tylko trzy dni w tygodniu co mnie niezmiernie cieszy:) I pomysleć ze kiedyś żałowałam ze tylko 5 dni w tygodniu chodzi się do szkoły... co oczywiscie nie znaczyło ze chodzilam tam ze względu na lekcje i wiedzę jaką mgłam na nich zdobyć. Chociaż teraz porównując lekcje w LO a wykłady musze stwierdzić ze te pierwsze były zdecydowanie ciekawsze:O Ech pocwicze sobie siłę woli, moze w końcu mi się ujawni 🖐️ PS. nie mam statystyki:) przynajmniej na razie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulaju wiedze ze sie pomalu klimatyzujesz :) studia to chyba jednak fajna sprawa.. szczegolnie dzienne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz no wlasnie interesuje mnie :) co do mistrzyni kierownicy... :D pozostawie bez komentarza :D szkoda opuszkow paluszkow, zeby opisac moje poczynania i postepy :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz ale te bakterie w produktach mleczarskich to chyba są przyjazne? czy nie? i wy je jakos eliminujecie? whispers chciałabym byc już po studiach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×