Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

:D masz jakieś obrazenia? masz racje, wyjdź z siebie, stań obok i oderwij sobie głowe, wyczaj pod mikroskopem czy nie ma tam jakichś chochlików, jęsli są uprzątnij je i wróć \"do siebie\" a jak rozpoznajesz ze to akurat te mikroby masz sprzątnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama ja
ale miły ! mezczyzni sa mili jak coś chcą , a pozniej juz nie! czemu tak jest? powiedz! kochac mozna tylko raz tak naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć moje kochane karakany :) ja jak zawsze z rana do Was zaglądam i wszystko dokładnie czytam hehe :) co do tego żebym zaglądała tu wieczorami, to postaram się być w sobotę, o której Wy będziecie?? moze umówimy się na ok 18?? co do studiów, logiki i statystyki to ja też to miałam na studiach :( nic z tego nie kumałam niestety, tej metody 0-1 też hehe dla mnie to czarna magia, a metodologie miałyscie?? ja tak hehe tez bzdura bardzo podobna do wyżej wymienionych hehehe :) studia wiec hmmm... mi sie akurat dluzyly, ale da sie przezyc, oby tylko ludzie byli ok bo inaczej to ...no u mnie nie bylo różowo niestety :( ale wierze że u Ciebie nasz droga studentko bedzie inaczej :) popisze teraz co u mnie słychać: no cóż, praca praca praca hehehe ale dzis juz mam dzien bardziej wolny bo ostatnio to byl nawal pracy hehe wczoraj byłam na zakupach w miescie, hehehe no i jak to ja oczywiscie musialam sobie zkupic cos ciekawego i sexownego hehe ale zakup bardzo mi sie podoba. pozdrawiam cieplutko i papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D co to sie dzieje, ze sie nic nie dzieje? wiecie moze co sie stalo z fanka? :( i co slychowac? dzis tez jestem tylko przelotem, bo zaraz uciekam na piwko :) zaczynam sie martwic.. nie wiem czy to nie jest kolejne uzaleznienie, zawsze weekend wyglada tak samo :O tnz bardzo rozrywkowo.. hm.. pozdrawiam i milej soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kulaj? :( ech... zgubilam gdzies ten Twoj topic i nie wiem co tam sie wydarzylo dalej??? :( no to qwertz milego wieczoru :) prosze wypic moje zdrowie - mam nadzieje, ze tez idziesz na jakies piwko.. :) bo wyjdzie na to, ze ja tu robie za pijaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3587076&start=60 kulaju to ten kontrowersyjny temat :D qwertz jak po weselu? dzis pewnie poprawiny :D a ja oczywiscie przesadzilam.. zaczelo sie kulturalnie/kameralnie.. a skonczylo u znajomych w domu.. o 4 rano sie doczlapalam do siebie :) a od jutra praca praca praca :O ciekawe czy ukulele do nas dolaczy? :) byloby milo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie kulaju pocieszylas :D qwertz wymyslila :D jak przeczytalam tytul, na pczatku to myslalam, ze to bedzie cos o naszym \"o wzroscie\" :D jednak jestem ciemna blondyna :) p.s. o 20 to ja wyszlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie dostala, ile osob sie wypowiadajacych, to tyle opini.. trudny orzech do zgryzienia ;) kulaju jutro zajecia? pamietasz jak sie tydzien temu stresowalas? Mielismy racje, ze niepotrzebnie? :) no i jakie pierwsze wrazenia? Wykladowcy? No i spotkanie integracyjne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam:) Wrazenia mam jakieś takie bleeeeee. Ani wykładowcy ani wykłady mnie nie zachwycają. Tym bardziej ludzie z grupy-nikt na razie nie kwapił się żeby się gdzieś pointegorwac poza uczelnią:O Ma być jakiaś wycieczka integracyjna więc mam nadzieję ze się w końcu coś zacznie dziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie.. dziac to sie bedzie jeszcze duzo :) ale musicie sie bardziej poznac :) pewnie wszystkim chodza te same pomysly po glowie, ale nikt nie chce sie wychylic ;) no i prawdziwym sprawdzianem beda pierwsze egzaminy, kolokwia.. a Ty masz sesje ciagla, czy normalne semesrty zimowy i letni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam sesje ciagla.. egzaminy zaczynaja mi sie tak kolo luty - marzec i ciagna do czerwca :O i np jesli jakis przedmiot mialam od pazdziernika, to kolo marca mam z niego egzamin i na miejsce tego przedmiotu wskakuje mi jakis inny przedmiot z ktorego egzamin bedzie kolo maja - czerwca.. ma to tez dobre strony, bo np jak nie zdam jakiegos egzaminu odrazu to mam czas na niego do konca studiow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jest pokręcone jak świderki z lubelli;) jeszcze jutro mamy wybierac starostę grupy i mamy głosować na kogoś wypełniając specjalne druczki, będą jaja bo jeszcze prawie nikt nie zna się z nazwiska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka w ząbek czesana:D :D :D A ja ze względu na wzrost 160 się tu dostałam:O?no to chociaż na coś się on przydał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×