Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

ale się nabijasz:( ale i tak czuję że Cię znam......z tego wszystkiego jutro krzywo zęby powstawiam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge ukulele....nigdy nie mowie o sobie nigdy nie pytam innych.... patrz i czytaj oczami duszy bedziesz wiedziala wiecej... i nie smuc sie ..ja sie usmiecham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
ale tu czarno jako pomarańcza mam nadzieje że nie będziecie mnie ignorować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
na co te kołderki ? ciepłe nóżki nie wymagają kołderek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem śniadanko,piję herbatkę,pozdrawiam Was wszystkich i uciekam popracować.Echh,ciężki tydzień mi się szykuje :O. Milego dnia i całego tygodnia :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
qwertz tak późno chyba mi się nie zdarzy wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
tulupa robie próbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz odpowiadam juz na Twoje pytanko: kupiłam sobie złota bluzeczke z mega duuuużyyyyym dekoltem-dla kuszenia hehehehehe kurcze, ale tu u was pusto, postaram sie byc wieczorkiem jakk nie padne, od 3 nocek prawie wcale nie sypiam, jakos tak wychodzi :( jestem zryta. niech mnie ktos przytuli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonia Ja wpadłam na chwilę bo zaraz jadę na wf:D no zejdę po prostu, ta szkoła mnie osłabia. Nawet nie miałam czasu poczytać co wyście tu kombinowali😭 Moze wieczorem mi się uda wpasc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WF był zajebisty wypociłam się za wszystkie czasy jutro na bank będe mieć zakwasy po... siedzeniu przez 5 min w szatni:O a póxniej nas babka pusciła do domu^^ Ludzie jak mnie taka jedna laska wnerwia taka włazidupa ze aż zal:O ukulele jestes protetykiem? ale jaja! i lubisz tak ludziom grzebać w ustach? ja bym się wstydziła:O to takie... intymne:D;) Czyżby nam się szykował mały slub? ja chcę być druchna i mieć taką wiejską różowa sukienkę:) jak mi załatwicie miejscówe to mogę wam nawet ryżem sypnąc;) qwertz jak ci minął dzień wolny? pewnie się troszke wylenilas, albo latałaś jak z piórkiem w d... (niepotrzebne skreslic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo a mojej silnej woli nie ma wiec nie mam co cwiczyć a propos biegów przłajowych: dziś rano miałam mega pecha: przypomniało mi się ze potrzebuje Konstytucje RP na wykłady, ok, myslę sobie , wydrukuje wszystko z neta. ALE drukarka była nie podłączona a nie miałam czasu się w to bawić. Póżniej okazało się ze zgubiłam gdzieś klucz i nie mam jak wydostać się z domu, musialam szukać tego szajstawa. No i podczas moich poszukiwań z przystanku odjechal sobie spokojnie mój autobus, beze mnie oczywiscie:O Na szczęscie wymodliłam sobie następny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) wiec dziewczynki ostro pracujecie..yyy tnz biegacie ;) ja mam tydzien luzu :) tnz nie urlop, ale praca nie pochlania mojego calego zycia ;) wlaczyl mi sie tu-mi-wisizm - odpoczywam :) mam duzo czasu na tulupy i hula - ktore do dzis jest dla mnie zagadka ;) :D pozdrawiam :) p.s. jutro o 8 rano - bardzo prosze scisnak sobie kciuki ;) bedzie JAZDA :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh
źle mi:(ale nie chce o tym na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh
z tym to chyba muszę na forum o zdrowiu,ale dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) uffff ale mam ciężki tydzień :(,ale nie poddam się :D,byle do soboty!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie ludzie przychodzą rzadko,bardziej lekarze zlecają prace i teraz właśnie rzeźbię ząbki w porcelance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×