Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Gość cancan
Karakany kurrrrna jeszcze pracują !!!! Siedzę po uszy w papierach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Witaj Kulaj :) I miłych snów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
qwertz-baaaaardzo dowcipne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
a co mi tam podniose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) wedle życzenia niektórych kochanych karakanów wpadam więc :) ale jak zwykle o tej porze, ludziów brak hehehe no cóż popiszę sama ze sobą ;) maila ja moge podac jakby kto chciał-to zadna tajemnica hehehe co do męża to owszem mam szczęście, ostatnio na randcr było powiem szczerze super, udawaliśmyże sie dopiero co poznalismy i mielismy z tego ubaw hehehe :) co do wesela i slubu naszych karakanów to mam nadzieję że o dacie poinformuja nas i zaproszą ładnie hehehe, lubie wesela itp ;) teraz siedzę sobie w pracy i....pisze sama ze sobą buuuu.....odezwijcie się bo tu nudno samej hehehe oki kończę i mam nadzieję do popisania hehehe buziaki i miłego dnia, postaram się wejść jeszcze do 12.40 :) wasza mała jonia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ cancan-----oczywiście Twoja zasługa i na wódkę weselną jesteś zaproszony;) Qwertz-----no co Ty,ja i kabel biegamy za sobą po różnych topikach?Nie zauważyłam......:O A gdzie reszta karakanów?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak,po co ja skończyłam dziś wcześniej pracę?Itak nie ma z kim rozmawiać :O.Karakany zajęte są:D A ja mam wolne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Witam wsiech :) Ukulele-a dzięki za zaproszenie. Nie omieszkam skorzystać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie pamiętam kiedy leciała mi krew.Nie mam z tym problemu.No może przejdzie,mam nadzieję że to tylko przemęczenie nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację,ale od czasu do czasu lubię się polenić :D,taki dzień tylko dla siebie. Coś pustki na topiku i mojego Anioła Stróża nie ma:( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Ale mi woooooooooooooooolno net chodzi, no szok w majtach dlatego nie będę wchodzić na 209stronę, ukulele nie martw się, coś pisałaś ze masz dużo stresów ostatnio więc pewnie stąd ta krew z nosa, albo masz słabe naczynka w nosie, nie smarknełas ostatnio za mocno?;) Z pamiętnika studentki Kulaj: Dziś miałam pirwszy wf, grałyśmy w siate, ja jak zwykle się opierdzielałam czyli stałam sobie na boisku i myślałam o niebieskich migdałach a laski się rzucały za piłką, o glebę , na siebie itp. Psychopatki:O Tak jakbym nie miała nic innego do roboty tylko rzucać się za kawałkiem flaka i obijać sobie nadgarstki:O Coraz bardziej mi się tam podoba:) Oczywiscie nie zeby wykłady były ciekawe, no dobra moze ze dwa przedmioty są znośne ale to dzieki wykładowcom. Ludzie są coraz fajniejsi:) i musze stwierdzić ze z całej szkoły nasza grupa wydaje się najbardziej przystępna. jak widzę laski ubrane jak z żurnala i noszące jak stare babcie torebki z LV (oczywiscie oryginalne) to mi się słabo robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no własnie ostatnio jestem na etapie poszukiwań torby bo moja sie już rozwala:O widziałam taką fajną ala super niania ale stwierdziłam ze jest dla mnie za poważna. no i szukam dalej. a z LV mi się nie podobają:O a co tam u was? ukulele kiedy w koncu ten ślub? qwertz zrobiłaś juz tapir? ja na razie po jednej stronie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak! wszak powszechnie wiadomo ze każda porzondna (sic) studentka dumnie nosi na swoich nieskalanych pracą dłoniach tipsiory 7centymetrowe :classic_cool: Mamy ćwiczenia tyle ze praktycznie nie różnią się niczym od wykładów:O W sumie to nie wyobrażam sobie jakichś praktycznych ćwiczeń na I semestrze administracji. Na razie np na cwiczeniach z mikro i makroekonomii robimy zadania w ćwiczeniówce:O żal 😭 ukulele grzebałaś ostatnio komus ciekawemu w buzi? albo robiłaś jakieś fajne zęby? qwertz jak tam mikroby? dalej siedzisz na zmywaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :)🖐️ znikam na jakis czas ale wroce ...musze wyskoczyc do sklepu bo jutro na sniadanie wlasne sandaly zabiore.... ukulele mam klopoty z pocztą wyslalem dwa z czego jeden wrocil za chwile podam Ci pewniejszy adres..... a z tym oslabieniem... to sprawdz cisnienie jesli za duze to upusc krwi i nie zatrzymuj na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel 🖐️:) cancan 🖐️wieczorowo a gdzie qwertz?Ja chyba jutro jednak w domciu zostanę bo dzieje się ze mną coś dziwnego :(,jak odpocznę to na pewno przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to rozumiem :D Ta krew to chyba dlatego,że ciśnienie mam za wysokie,serce mi strasznie szybko bije i chyba dziś nie zasnę..:(Dziwne,bo nigdy nie miałam problemu z ciśnieniem,mam wręcz książkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele >>> nie rozumiem dlaczego do mnie wracają maile ilekroć dolączam zalącznik nie rozumiem bo moge przesylac do 100mb ...wysylam zaledwie 10 mb i wraca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×