Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

hey QŃ to kun :) ja stary bywalec jestem juz tu hoho z jakies 7 latek albo troche dluzej ;) Milej Nocki Zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh szczerze ..to juz nie pamietam ;) ale fajnie wspominam te czasy a ile znajomosci ,spotkan w realu niektore dalej utrzymuje a jest ich sporo :)kilka powaznych zlotow takich z calej polski a nawet heh z bardzo daleka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh sporo jakies 30 sztuk tego bedzie ;)ale to innym razem pogadamy teraz mnie wzywa praca milej nocki ,wpadne tu jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Prezent spoko :) Drewno nadal się suszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Co tam na uczelni ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Jestem. Kabel-czy Twoje kłopoty z netem są zaraźliwe ?? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Coś mi się o oczy obiło, że karalucha masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Będziesz musiała zrobić dezyn---coś tam.Nie znam się na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
O ile dobrze pamiętam to takimi sprawami zajmuje się w Polsce SANEPID. Może by tak zgłosić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) qwertz---zlituj się kobieto nad tymi biednymi stworzeniami,zima idzie i chcą się biedactwa ogrzać,więc szykują sobie lokum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Ukulele--hej :) qwertz-a mnie się ten sanepid o uszy obił.Coś w TV mówili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D To mogę Cię przygarnąć,jak już Cię wykoszą.A tak na serio to ja nigdy ich nie miałam,ale znajoma miała i było dośc trudno się ich pozbyć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz wszystko dla Ciebie,ale ja nie gustuję w trójkątach:O :D A o czym z nimi rozmawiać?Podobno są inteligentne to może same rzucą jakiś temat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh też mi się podoba stopka :D a może by tak qwertz najpierw po dobroci? wyprosić z domu? a jak nie da rady to zadzwonić do tego komornika od Betanek. Jak poradził sobie z zakonem to karaluchom też da radę. A widziałaś jakie Betanki byly radosne jak opuszczaly klasztor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz cześć ;) współczuję Ci tych nieproszonych lokatorów, ale cóż ponoc w takich blokach to nieuniknione. Kulaj czukerek Twoja stopka jest the best hehehe :) bardzo mi się spodobała. Karakanki moje kochane, mam pytanie: idziecie na wybory? Jeśli moge spytac to na kogo oddacie swój głos?? Buziaki i do poklikania. ps. jśli chodzi o zjazd, to ja się piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonia:)🖐️ Na wybory idę bo to moje pierwsze w zyciu. Gdyby ktoś mógł mi tylko wytłumaczyć o co tam biega to będę wdzięczna:D Tzn czy głosuje się na jednego człowieka z każdej partii, czy tylko wybiera się jednego człowieka w ogóle? a może wybiera się jedną partie i z niej jednego człowieka? a może głosuje się tylko na jedną partie ze tak powiem bezosobowo? Pewnie cancan mi wytlumaczy bo on jest obcykany w takich rzeczach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Witam :) Mam już weekend :) :) :) JEST SUUUUPER :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Tiaaaaa. Jak coś tłumaczyć - to cancan ;) Ale niech będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
No to tłumaczę ;) 1. Głosujesz tam, gdzie jesteś zameldowana na stałe. Jak chcesz głosować w innym okręgu wyborczym,to musisz mieć takie upoważnienie z Urzędu Gminy albo Miasta. Ale chyba będziesz głosowała w swoim okręgu 2. Idziesz z dowodem osobistym 3. Jak już się tam dowleczesz,to dostaniesz dwie karty. Jedną z kandydatami na posłów, drugą - na senatorów. Obie przypominają cienkie broszurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
I teraz kopiuję "żywcem",bo nie chce mi się przepisywać ;) 5. Wybierasz posłów Karta do głosowania na posłów zawiera listy z nazwiskami kandydatów, zgłoszonych przez poszczególne komitety wyborcze - partie albo komitety zorganizowane specjalnie z okazji wyborów. Każdy z nich dostaje od Państwowej Komisji Wyborczej numer - ten, który potem powtarza się w reklamach wyborczych. Kiedy wybierzesz już konkretny komitet wyborczy, musisz wskazać jedno nazwisko z jego listy. Pamiętaj, by w kratce z lewej strony nazwiska wstawić znak "x". Nie może to być "/" ani "v". Musi być "x" - inaczej głos będzie nieważny. Tak samo będzie, jeśli postawisz więcej znaków "x" przy kandydatach z różnych list albo nie postawisz "x" nigdzie. Uwaga! Jeśli wstawisz kilka "x", ale przy nazwiskach z tej samej listy, głos jest ważny. Liczy się na korzyść tej ze wskazanych osób, która na liście jest najwyżej. Np. jeśli głosujemy na numer 2, 5, 8 i 11 z danej listy, to głos liczy się osobie z numerem 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
6. Wybierasz senatorów Inaczej jest z głosowaniem na senatorów. Pierwsza różnica to karta do głosowania. Tu nie ma już list wyborczych - tu jest jeden spis nazwisk kandydatów, przy których jest zaznaczone, z ramienia jakiej partii startują. I tu głosujemy na tylu senatorów, ilu będzie reprezentować w Senacie nasz okręg wyborczy. Czyli np. jeśli jesteś z województwa lubuskiego, które jest odrębnym okręgiem wyborczym - tu wybiera się 3 senatorów - to możesz wskazać maksymalnie 3 nazwiska kandydatów. Ale może być mniej - nawet tylko jedno. Znów ważne, by pamiętać, że trzeba stawiać tylko i wyłącznie "x".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×