Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

:) nie grzybków nie zbierałam,spacerowałam sobie tylko i rozmyślałam o życiu i takich tam egzystencjonalnych sprawach...:O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nic nie wymyśliłam....:O a co,to zaraz trzeba coś wymyślać?:D,odpocząć sobie poszłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpoczęlam i mam nadzieję,że następny tydzień nie będzie tak męczący jak ten,który minął.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwertz---trafiłaś w sedno----pogoda--szybko ciemno,zimno,choć ja z natury to nawet lubię tę porę roku,latem z kolei nie cierpię upałów,ale brak słoneczka mi jakoś doskwiera---coś dzisiaj mam nostalgiczny nastrój,czy co?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,nie popadnę w deprechę ponieważ....mam dobrego Anioła:) W tej chwili piję sobie kawkę,wiem,że późno,ale to mój jedyny nałóg:O i też poprawia mi humor-----jak ja lubię kawkę,oczywiscie jedną dziennie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łech, dla mnie cappucino jest za mocne mój jedyny nałóg poza kafe oczywiscie to słodycze:) a tą płachtę złożyłam na dwie:) ale za to siostra mi wbiła do urny i pokazała dokladnie paluszkiem na kogo mam głosować, cud ze jej statąd nie wynieśli:D ale i tak zagłosowałam na jej kandydata bo miał fajne nazwisko a żadne inne mi się nie podobało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też lubie słodycze,najbardziej serniczek,babkę,placuszek z owocami,czekoladę....echhh ale mi narobiłyście smaka....muszę się panować bo nie chcę wyglądać jak hipopotam:O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,jeszcze się nie przelewam:D,nie chciałabym wyglądać jak \"wieszak\",ale też nie chcę mieć figury jak zawodnik sumo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację,tam dziewczyny za nimi szaleją.A co do majteczek---to na takie się nie decyduję:D,wolę moje bawełniane koroneczki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O Nie mogłam wejść na forum Kabelku----anioła też się wstydzę i to jeszcze jak...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×