Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Gość cancan
7. Jak już postawiłaś te "x"-to zapierdzielasz do urny ;) Robisz znak krzyża,co by Kaczory NIE wygrały-i wrzucasz :) A potem możesz spokojnie wrócić do domu z poczuciem, że spełniłaś swój obywatelski obowiązek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz ja zagłosuję na po, tylko dlatego że głosowanie na lid-który lubię nic noe da niestety :( tylko zwiększy liczbę głosów na pis którego nie znoszę :) mamnadzieję że wygra po, a nie pis... hehehe a jak tam karaluchy? mam nadzieję że je wytępiłaś hihi liczę że ktoś tutaj jest to wkońcu sobie pogadamy ;) wasza karaanowa jonia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ja też się o to modlę, bo mi wstyd tu mieszkac przez nich ;) a co do karaluchów hihi wymelduj je poprostu i policja je wywali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a fakt, mogli lać ze śmiechu bo to przecież przegięcie hehehe ale dajcie spokój ani nie mądrzy, ani nie reprezentatywni, poprostu nic !! ;) hehehe ciekawe czy karaluchy mają papiery na zameldowanie, warto najpierw to sprawdzić żeby nie było wpadki jak już wezwie siępolicję hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa....tak wogóle to bardzo mi miło, że wkońcu mogę pogadać tu z żywym człowiekiem a nie sama ze sobą heheeh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Czytam i oczom nie wierzę 😠 qwertz-Ty chyba baaaardzo młoda jesteś,skoro chcesz głosować na LiD 😠. Żeby nie to,że moja Pani przyjeżdża i mam szampański humor-napisałbym tu parę słów,na temat założycieli LiD 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
TYLKO PO !! WYŁĄCZNIE PO !! JEDYNIE PO !! Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
qwertz mam nadzieje że poradzisz sobie z karaluchami:) ale nie głosuj na lid cancan w poprzednich wyborach głosowałem na po,ale widzę że to popaprańcy a kaczory przecież to rodowite karakany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
qwertz-pod włos mnie bierzesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehtoja
qwertz slyszalam ze masz karalucha w domu-czyżby sie ukulele do ciebie wprowadziła?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
heh--leć z poślizgiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
takie małe żyjątka miały by sobie z tobą poradzić nie poddawaj się bądź twarda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Za godzinę przyjeżdża.Zostaje do niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Staramy się. Moja Pani zamyka swoje sprawy tam i przenosi się do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
qwertz wszystko możliwe ba nawet słyszałem o takich przypadkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Ja już znikam. Kolacja naszykowana,świece też.W kominku rozpalone :) Do zobaczyska wsiem :) Miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) cancan---miłego weekendu....;) qwertz--poradziłaś sobie z karaluszkiem:D?Czytałam,że podobno jestem u Ciebie w domu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)to dobrze,że się go pozbyłaś,ale ja to chyba nienormalna jestem,bo nawet karalucha mi żal.A jak mam w domu pająka to biorę go do sloika i wyrzucam przez okno,żeby nie zabić.....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję----dobrze,tylko czuję się ostatnio jak po pracy w kamieniołomach:O jakaś stale zmęczona jestem.....a u Ciebie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera nigdzie nie napisali ze trzeba od czasu do czasu sprawdzac strone ......siedze beztroski jak krol na imieninach a tu nic sie nie rusza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako slubny :) bede napewno :D....nie moglem wejsc na kafe...ciągle wyskakiwal komunikat ze brak dostepu do bazy danych.... pierwszy raz takie co widze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×