Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Ja też sie zwijam:) dobranoc qwertz🖐️ kabel---dobranoc,chyba przyśnią mi sie dziś róże;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow sie spoznilam :( a widze, ze dzis duzo sie tu dzialo :D a mnie jak zwykle ominely te dyskusje :( no nic to, wpisze sie kontrolnie, zebyscie tak szybko o mnie nie zapomnieli ;) do uslyszenia 🖐️ milego poniedzialku :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
nie tylko ty chyba spóźniona jak ja nienawidzę poniedziałków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wzroście... ja tez nie lubię poniedziałków, a dzis cóż...znowu do pracy hehehe :) ale mieliscie ciekawa osóbke na kafe,....hehe aż czytać mi sie jej nie chciało :) ma dziewczyna wyobraźnie i potrzeby hehehe och wiesz co , żeby biednego karalucha spuścić w klopie hehehe, a gdzie pogrzeb, trumienka? hihi ja tez po wyborach juz :) na PO oczywiście oddałam swój głos...zobaczymy czy cos się w tym kraju zmieni na +.... ale akurat watpię w to, bo nie wierze jakos że mi sie polepszy hehehe oki karakanki, idę sobie bo nie chce monologu prowadzić :) nie zapominajcie czasem o mnie biednej joni zapracowanej ;) buziaki jonia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Witam :) Ale namachaliście stron!! I ja mam to wszystko czytać?? 😠 Mowy nie ma!! Poczekam na qwertz-ona ma talent do streszczania nawet najbardziej długich historii :) To streści mi-mam nadzieję-te parę dni ;) A o sobie powiem krótko-ŻYCIE JEST PIĘĘĘĘĘKNEEEEE :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Aha! Na głosowaniu oczywiście byłem.Przyznaję się bez bicia-głosowałem na PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Qwertz🖐️streszczenie super:D,masz rację,mój nastrój jest ok ;).No wiesz,jak masz dobrego Anioła......:) Cancan----życie jest piękne i pewnie weekend był cudowny,co?....;) Jonia---wpadaj częściej:) Whispers---a Ty cały czas 2? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja będę widzieć za nas dwie,bo mam super wzrok:)i moje \"piękne\"oczka wszystko widzą;) Znikam,ale pojawię się jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się witam i mykam:) lilka \"de best\" ale niestety to co karakany mają w majtach pozostawiają dla siebie ewentualnnie dopuszczają pare osób:D widzę ze jeczsze troche i serio serio dostaniemy zaproszenie na ślub ukulele z kablem;) Z pamiętnika studentki Kulaj dziś nie mieliśmy podstaw ekonomii(pierwszy wykład) i poszlismy się integrować do baru ale pole działania m,ieliśmy ograniczone wszak o 12:00mało która knajpa jest otwarta:) Skonczyło się na jednej filiżance capucino i poszlismy na Logikę:O Ludzie z grupy okazuja się coraz bardziej ludzcy, nawet w piatek spotkałam jedego gościa w barze. To ze byłam tak zgrzana ze nie za bardzo go skojarzyłam pomińmy milczeniem więc ciiiiii. Jedno jest pewne: po ostatnim piątku rezygnuję z zycia studenckiego albo jedyny napoj jaki będę sporzywać to tymbark jabłkowo-wisniowy:O Do tej pory jest mi niedobrze jak myślę o piwie:O No cóż... mam nadzieję ze już zmądrzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a ja lubię tylko winko,ale tak od czasu do czasu :)lampeczkę jedną.Ogólnie alkoholu nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak coś się dzieje,czego nie chcemy to zawsze w nieodpowiednim momencie:O---znam to z autopsji Szampana piję tylko w Sylwestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że TO było dla Ciebie ważną sprawą.Ale nie martw się \"co ma wisieć nie utonie\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzionek minął mi szybko i średnio pracowicie :D,mam nadzieję na luźniejszy tydzień,ale zobaczę co z tego wyjdzie,bo zawsze jak planuję,że sobie odpocznę to często nic z tego nie wychodzi:( A u Ciebie?Bo Kulaj zdała już relację:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Hej wszystkim :) qwertz-przeczytałem streszczenie i już jestem w temacie na bieżąco :) Dzięki Ci dobra kobieto :) Zainteresowanym-weekend udał się BARDZO :) Szczegóły pominę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co,qwertz ---wolny dzień? Cancan---oczywiście SZCZEGÓŁY zostawia się tylko dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Następne-chyba za dwa tygodnie.Ale się jeszcze zobaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Na razie za wcześnie na liczenie. Cholernie ciężki dzień miałem.Cały czas w biegu. Zatęsknię w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
qwertz-święte słowa. A jeszcze jak nie można spać-tylko się rozmyśla-to już przechlapane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nocy wszystko wydaje się jakieś straszniejsze.....nie do opanowania.....nieraz tak mam......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Ukulele-jak się człowiek narobi i pada na łóżko-to jest ok.Nie ma czasu przed zaśnięciem na rozmyślania. A jak się zacznie,to już kaplica. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cancan---masz rację,ale nieraz nawet jak jest się bardzo zmęczonym i pada sie na łóżko są sprawy przez które nie można zasnąć........a wtedy noc jest jeszcze bardziej ciemniejsza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Zależy jakie to zmęczenie. Jak fizyczne-to się pada i o niczym nie myśli. Ale jak psychiczne-to gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana qwertz:) To nie koniecznie chodzi o to,że coś mnie gryzie,tylko o przykład.......ale masz rację.....coś mnie martwiło,ale już powoli jest ok:).....mam przecież Anioła,zapomniałaś?;)....ale dzięki za otwarte serduszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
a co tu taki smutek i nostalgia poproszę trochę uśmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
ukulele :):):):) już inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×