Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

.........nieraz są to tylko słowa..... idę sobie spróbować poprawić humor......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....na niektóre sprawy forumowy humor nie pomaga.......nieraz nic nie pomaga...trzeba przeczekać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasem popisze gdy mnie anielska cierpliwosc opusci i trza komus zmyc glowe, albo gdy ten topik gdzies utknie a brak mi czasu na jego szukanie....wtedy czekam az ktos go podniesie :).... korzystam z innego kompa wiec nie dodaje nic do ulubionych i innych takich a po odejsciu od kompa zacieram slady pobytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam sie ze nie czytam innych postówmchyba ze jestem na forum a nikt nie pisze w tym temacie to jest chyba jedyny temat gdzie nie pisze babe lily i jarek (nie wiem czy dobrze napisałam) i cale szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dziale gotowanie ich nie widzialam czesto tam zaglądam,nauczylam sie duzo ostatnio modny temat-bedzie u mnie ksiadz z koleda co podac mu na kolacje :o tfu,tfu jak sie tu wprowadza to uciekniem na dział ciąża,macieżyństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto jak kto ale qwertz wie jak sobie poradzić z robaczkami znudzi im sie za jakis czas to sobie pojda a na razie a kysz od naszego tematu jak tam qwertz juz cieplej masz w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no tak porozłazicie się po innych forach a ja tu sama zostanę :( a na macierzyński raczej sie nie przeniosę................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bedzie nasz topik tasiemcowy,pelno tam takich np a my rodzimy w grudniu 2006 ;) dlaczego jak w sklepie meblowym widze ze sie dzis dobrze spisujesz,moze zostanioesz dyzurnym miesiaca qwertz za ile dni te twoje urodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele nie widze twojego poprzedniego posta ty chyba jestes taka dobra duszyczka ze cie nawet nie widac myslicie ze qwertz rozdaje autografy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz sie już przeniosła na inne forum?:O kabel na forum macierzyńskie,fanka na gotowanie i zostanę sama....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mojego poprzedniego nie widzę Fanka-------bo ja tak zawsze na uboczu .... nieśmiało :),byle nie wybijać się z tłumu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×