Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

ulatniam sie ....jak gaz z peknietej rury :) jutro nowy dzien ktory trza zaczac bardzo wczesnie :) dobrej nocy zycze :)[ czesc] 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grrrr no dobra jestem zawstydzona na maksa:P Miłych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieliśmy tańczyć bądź zgadywać literki:) codo tańczenia krok w przód krok w tył,obrót jeszcze raz obrót a co do literek Magda pocałuj pana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Kajak Kamila ;) Jak w to się gralo bo ja nie pamiętam:O Mówiło się jaką literkę chcesz odsłonic? A wcześniej dostawało się od prowadzącego pytanie? może ustalimy reguły i pogramy wieczorkiem? PS. Pierdziele, nie chcę już być magdą:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasad to mi sę taż wydaje że nigdy nie było alem trzeba wymyślić jaka nagroda jestem za Magdą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czukerek>> mysle ze wszyscy sie ze mną zgodzą...jesli nie chcesz być magda ....uszanujemy to :O , ale przynajmniej raz musisz odslonić :D milych snow zycze ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm brakło prowadzącego... ej wyłazić stforki, gramy w koło fortuny układam hasło --- --- --- ---- --- ------ ----- kategoria: przysłowie wymyślone na poczekaniu samogłoski "a" nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) A jak mam zagadke :) wiecie jakie zdanie napisane w jezyku polskim mozna przeczytac od lewej do prawej i od prawej do lewej? :) No i poprosze literke M jak Milosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prze bardzo --- --- --- m--- --- ------ ----- whispers ogólnie te zdania nazywają się palindromy(?) ale o jakie konkretnie chodzi to nie wiem bo ich jest w choinkę i jeszcze trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak wlasnie sie nazywaja :) chociaz pewna nie jestem :O A tak zaczelam ten temat, bo dzis w pracy dzieciaki atakowaly mnie takimi zdaniami przez 6 godzin :) Jedno utkiwlo mi najbardziej: kobylamamalybok :D jak zgadlam literke to co mam zrobic? moge zatanczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniec hula odstawilam taki ze ho ho :D dobrze ze nikt nie widzial ;) to wybietam teraz Ce jak cekolada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylupnelam :) łoczywiscie :D umozliwil mi to moj maly, sliski dywan :) to ja poprosze eN jak nadzienie wisniowe w cekoladzie :) p.s. ale mi sie chce czekolady mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto --- n-- m--- t-n ----ko -n--- przypominam ze mozecie już zgadywać hasło inaczej bedziecie tak do jutra wymieniac literki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×