Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

łoooo qwertz to poszalałas:D o czym będziesz pisać? zmieniasz już powoli zawód? Tak w ogole to gratuluję:) juz ostatni egzamin mi został:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wtorek zdjęcia też masz skombinować? ja to bym wzieła sobie jakiś inny artykuł za wzór i pisała "pod niego" tzn mniej więcej jaki ma być wstęp rozwinięcie i zakończenie. na pewno dasz sobie radę:) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byczenie sie ile wlezie:classic_cool: a z tymi fotami to rzeczywiście klops:O hmm z neta to chyba się nie nadają bo prawa autorskie... chyba ze jakieś z symbolami wolontariatu ale ogólnych symboli chyba nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Czukerek--------do wtorku wytrzymasz ;) ale za to po wszystkich zaliczeniach jak bardzo będzie Cię cieszył odpoczynek ;) Owocnej nauki :) Qwertz-----umiesz pisać,więc pewnie bez problemu sobie z tym artukułem poradzisz. Ale co ja będę do siebie gadała jak nikogo nie ma :P wracam skąd przyszłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak gorąca czekolada to poproszę :)....uwielbiam... Dzięki za pomoc....acha...podziękowanie masz w @ :D :D kurcze,dlaczego bez Ciebie wszystko jest takie niezrozumiałe i głupie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh wiesz dlaczego ? bym mogl Ci pomoc.....wszak od tego sa anioly :) czekaladka dla Ciebie i francuzkie ciacho z pestkami dyni dla rownowagi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel...widzę że dobrze znasz moje upodobania smakowe:D Bardzo lubię francuzkie ciastka:) a jeszcze z pestkami dyni....mmmm poezja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz------słyszysz?Bez względu na to,że ostatnio wszamałaś sama całą czekoladę ze środkiem dowcipnym kabel chce podzielić się ciasteczkami.Tylko jeśli sie nie pospieszysz.....wciągnę Twoja porcję bez zastanowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to mi sie podoba :)...o wiele bardziej niz " zjadlam czekoladke, czeka mnie steper albo dluuuugi spacer" a na koncu ...przegralam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O....własnie mi przypomniałes:zjadłam ciasteczka,wypiłam gorącą czekoladę a teraz czeka mnie steper:D przegrałam....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi i masz tak sumienie meczyc tego steprea ?... nikt kto potrafi sie usmiechac nie moze powiedziec ze przegral ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz..zainstalowalem jakiś program TV...lapie polonie,polsat2 tvp kultura.czasem tvn i wiele regionalnych w tym wielkopolska TVkablową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....ok,dziś sobie steper odpuszczam ze względu na bolące korzonki:D ale jutro już postaram się go wymeczyć:D ...nieraz może być źle ale nie powiem: przegrałam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz-----tez bym miała to gdzieś gdybym ważyła tyle co Ty:) Napisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel-----bez obaw...nikt się nie wepchnie na Twoje miejsce ponieważ nikt Cię nie zastąpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz ------Ciebie też nikt nie zastąpi;) i masz tu swoje osobiste miejsce prezeski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
depercha u prezesa jest czyms tak normalnym jak to ze po nocy przychodzi dzien ..hmmmm a moze to mialo być odwrotnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×