Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

znowu chce samobojstwo popelnić ?.....glową muru nie przebijesz moze sprobuj z astronomicznego punktu go podjechać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki :) A o czym to jest? Bo ze warte przeczytania juz sie dowiedzialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w pupe pisiora byss nie chcial?? bo rozdaje bolce....zglos sie do mnie jak zadna dziwka cie nie bedzie chciala.W sumie to dobry jestes.Wszystkie tutaj to dziwy wiedzxialesgdie zapukac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kabelku:) co słychać? ja jestem ciekawa co tam slychać o cancana;) ciekawe czy już mu sie łoże przydało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najsmieszniejsza jest w tym wszystkim asanka...i nie wiem dlaczego kojarzy mi sie z asassem :O....nawiasem mowiąc jestem przekonany ze ten drugi (autor naszego topiku zreszta) jest kobieta .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kabel-----nigdzie nie wyjechałam,skąd Ci to przyszło do głowy?Dziś miałam gości a 15 min.temu wyszłam z wanny i w miarę zrelaksowana mogę wkroczyć w poniedziałek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie go przeczytałam i widzę że coś dla kogoś kombinowałeś ale pomarańcza przeszkodziła:O a nawiasem mówiąc....to jakbym czytała swój post z tym morzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prawie podobny ...tylko ze Ty mozesz to marzenie spelnic bez pomocy aniola ... nie tyle sama asanka przeszkodzila hehe chciala bym sprawil by znalazla sie nad morzem ...rozumiesz ? :) CHCIALA.... zla robote zrobily wpisy podszywaczy nie wiedzialem kto jest kto :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wam :) dzieki qwertz :) od jutra bede starala sie ja gdzies kupic, chociaz w moim miasteczku to raczej nie bedzie latwe.. poszukam sobie moze w necie. Strasznie mnie zaintrygowalas ta ksiazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,mogę bez pomocy anioła ale i tak przepadło i nic na to nie poradzę....zostało tylko lato:(Może uda mi się następnej zimy. Ostatnio wszystkie moje plany....szkoda mówić. Czukerek----też jestem ciekawa co się dzieje z cancanem...no i z Jonią.Fanka tez się nie odzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może wyrwała się z tego nałogu:D Też będę musiala o tym pomyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze tu bo przy okazji przeglądam stronki związane z moją pracą. Ale nie żałuję że tu jakiś czas temu \"zbłądziłam\";) To kopnięcie w d......to przez mój tekst?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez nie!....ot tak..nikt nie lubi przegrywac :O a ja na tamtym topiku przegralem bo zle sie do tego zabralem ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×