Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

OK.....ale chyba z tego wszystkiego wypadło mi z głowy:O:O... daj mi 5-10 min,ok?zadzwonię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosz! co ja dzis przeszłam! z tego wszystkiego pół chałupy wysprzątałam i zabrałam się za ksiązkę! NIE MOGłAM WłąCZYć MONITORA! 😭 dopiero sistrulina przyszła z pracy, pogmerała przy nim i działa. Bez jej pomocy chyba bym się zapłakała na śmierć! No ale teraz działa:classic_cool: Ale jak by co to na urodziny (8 maj) poprosze o zapasowy minitor, jak ten się zdupczy będę mogla podłączyć sobie drugi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoooo to ja może temu od noszenia mnie na barankach też zasunę z bańki? Może też dostane kwiatucha. qwertz a co ty tak odliczasz w opisach na gygy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i zapomniałam się pożalić Moja sis dzis za mną łazi i mówi do mnie... Lena :O 😭 Twierdzi że na Madzie jestem za duża a że Magdy nie lubię... Lena:O To tak jakby ktoś odebrał mi moje jestestwo i wstawił w jego miejsce jakąs Lenę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grrrrrr, następna :D a kiedy skończysz odliczać dasz znać czy są jakieś efekty? z tą nogą całkiem niezły pomysł;) a tak z innej beczki ale z tą samą zawartością: kiedyś koleżanka strzeliła ww koledze w pupinę ze zrolowanej gazety;) taaaaaaak się oburzył że o mało co nie zeszłam ze śmiechu ... bo On taki nieśmiały jest;) No i to by było na tyle z przemocy stosowanej w stosunku do kolegi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️qwertz 🖐️Leno:D:D .... Ja tam wolę Magdę:) Kabel---masz @ tak jak pisałam w sms-ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Czy u Was też jest taka piękna pogoda jak u mnie?Po pracy byłam na spacerku nad jeziorem podelektować się wiosną :) i ten chłodny powiew od jeziora....... Dziś tak ciepło,że nie muszę zagrzewać kącika ale i tak pójdę sobie tam posiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Przedewszystkim dziekuje Wam za zyczenia urodzinowe :) Trafiliscie z nimi, bo one byly zaraz jakos tak po naszym wspolnym piciu Żywczyka :) U mnie tez jest pieknie od kilku dni i wlasnie sie zastanawiam jak mozna wykorzystac ta urocza niedziele? Co Wy bedziecie robic? Ja napewno pojde na spacer i moze pojezdze na motóóórze :classic_cool: A jakie plany na dluuugi weeekend? Az chce sie zyc jak jest tak pieknie, normalnie zapominam o wszystkich moich problemach :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ja na swojej liscie mam kilka "apdejcikow", co to na drinka wpadna albo ciacho ;)....ale nawet na sekunde nie trace kontaktu wzrokowego ;) a niektorym nie pozwalam nawet regulowac glosnosci w glosnikach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi ot informatyk-konserwator Ci sie trafil :D ...strzez go jak oka w glowie, przydatnym być moze :) a nawet jesli skasuje cos od czasu do czasu to nic nieszkodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem ! zaraz po wejsciu zaproponuj mu ze go związesz :D.... a wiesz ? odruchowo zerknąlem na mojego papirusa i cos co przypomina fikusa :O......przegralem :D ide po scierke.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz co ty się tak z tymi informatykami bujasz?;) w dodatku ten jakiś pedant Ci się trafił.. w sumie dobrze, jak nie będzie Ci się chciało sprzatać zaprosisz go do domu-zaraz Ci wszystko wyszoruje:) A przy okazji: okruszki z klawiatury też powydłubywał?;) Miłego dnia :) PS. u mnie znowu słońce szaleje:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O wrócisz wrócisz;) pytanie brzmi: w jakim stanie kurde i co? jak poszła rozmowa? podejrzewam ze nie najlepiej:( na pocieszenie mam tylko to że u nas w centrum budują nowy hypermarket i zmieniają chodniki (dla mnie stare były dobre no ale...) i też jest taki rozpiździel ze głowa mała;) Na szczęście ja się tamtędy za często nie poruszam;) A teraz lecę na wf:O:D 🖐️ qwertz luz w ramionkach i do przodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego.....
....ten topik jeszcze istnieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz-----luzik:) jutro będzie lepiej...proponuję przeprowadzkę do Poznania :) .....a tak w ogóle to chciałabym mieć tylko tego rodzaju problemy.. Miłego wieczorku,wracam do kącika,może jest tam jeszcze Czukerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego...>>> istnieje, bo pisza na nim ludzie ktorzy tworza, w przeciwienstwie do tych topikow ktore traca zainteresowanie po 10 poscie.... qwertz>>> spojrz na to inaczej ...dzieki tej nie wygodnej sytuacji poznalaś caly rozklad jazdy :D czukerek>>> bedziesz miala gdzie biegać po draze :D ukulele >>teraz lece na konferencje ale wroce :)....masz @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kabel------dziękuję :)... qwertz---przez dzisiejszą traumę siedzisz w kąciku?To ja idę zobaczyć czy tam jesteś...a jak Cię nie będzie to i tak siądę sobie sama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×