Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Ok..nie meczę bo Anioł znów się wścieknie :O Ostatnio już i tak się naraziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi popoludnia ???? !!! ...chyba wieczory :O a jesli masz na mysli popoludnia sobotnio niedzielne to oglaszam strajk ! :O .....sztuka wiele zyska jesli nie zaczne sie niá zajmowc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztuka wiele zyska jeśli się nią nie zajmiesz??Echh jaki Ty skromniutki:) O innych Twoich talentach nie będziemy tu rozmawiać bo byłbyś za bardzo rozchwytywany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz------przecież otwarte jeszcze!Gdzie jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz szuka klucza ktory jest pod wycieraczką ;).... to nie skromnosc ;) to realne postrzeganie swoich mozliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech tam realne...:D wiem..wiem...męczące są potem te wywiady,autografy,flesze...;) Mykam za kilka minut do łóżeczka....może uda mi się zasnąć... Dobrej nocy Kabel :) :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mialo byc tak pieknie ...wywiady telewizja :O :D sexmisja mi sie przypomniala :)....milych snow ukulele :) 😘 dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipcia mokra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........No tak.....wracam jak zwykle w bezpieczne miejsce..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kabel Ty tez do kącika??.. Anioły nie potrzebują bezpiecznych miejsc bo wszędzie są bezpieczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whispers ja tez mam nadzieje ze kiedys jednak do nas zajrzysz;) Mam nadzieję ze tam gdzie teraz jestes sloneczko bedzie zawsze świecić Ci po pleckach a nie w oczy🌻 Ach ludzie co ja dzis przeżyłam! Zgraja średniowiecznych słowian i wikingów ruszyła na nas (mnie, moja kumpele i paredziesiąt innych ludzi). Uzbrojeni oczywiście byli w miecze tarcze we. włócznie. Jezu takiej adrenaliny dawno nie miałam jeżeli chciecie to przezyc polecam jechać jutro na zamek w ogrodziencu;)albo za rok na zjazd barbarzyńców:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok,jak potrzebujesz ciszy...to będę bardzo cichutko:) Zresztą i tak zaraz skończę pracę przy kompie i sobie pójdę. Strasznie bolą mnie oczy :( Mam nadzieję,ze uda mi się zasnąć o nietypowej dla mnie porze bo o 21.Przynajmniej spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czukerek 🖐️ :) takie zabawy barbarzyncow mam okazje z bliska kilka razy w roku ogladać robi wrazenie :)...uwielbiam strzelac z kuszy i jestem w tym dobry :) heheh ukulele :) przeciez ty zawsze cichutko siedzisz wiec jestes ostatnią ktora burzyla by moj spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam się przywitac z wrażenia🖐️:D Kabel nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę;) a uczestniczysz jakoś w tych zabawach? przebierasz się chociaż? kurde ja juz bylam drugi raz na tym zjeździe i gdyby nie to że mnie zaskoczyl termin zjazdu to uszylabym sobie takie zaczepiste wdzianko:classic_cool: uwielbiam ten klimat Kabel a znasz zespół Percival?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko w turniejach zarezerwowanych dla ludzi niezrzeszonych w zadnym zakonie czy bractwie....nie znam tego zespolu ...i bardzo daleko mam do ogrodzienca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleeeeee no poszaleli:O jestem pacyfistką:D ale tak sobie mieczykiem postukać tego i owego było by fajnie:classic_cool: wyłazić z kącików!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️witam się cichutko żeby nie zakłócać spokoju Kablowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele ...ja wlasnie dla spokoju na kafe zagladam :P 🖐️ heheh lepiej zeby kobiety nie zabieraly sie za machanie mieczem......zbyt sprawnie wymachuja nozami kuchennymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ululelee
wierci mnie deprecha:P lykam tabsy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×