Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

jestem dziś marudna.....proszę mi to wybaczyć....miałam trudny dzień Nigdy nie zgadniecie na co mam ochotę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm sama tak jakos wpadla :D ...mam upieprzone palce od batonika wiec nie chcialem juz wyciągac niech ci na zdrowie ;) ukulele zostala mi jedna saszetka :)...zostawie jak bede cierpial na bezsennosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O...już ja Cię znam...specjalnie szybciej wciągnąłeś żeby się nie podzielić:P A co?...miseczka na smakołyki już świeci pustkami???? qwertz-----bo ja zawsze coś palnę bez zastanowienia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie !jeszcze nie swieci ale to co zostalo nie budzi we mnie łaknienia :)..herbatniki,cos podobnego do landrynek (nawet nie wiem skad) i kilka mordoklejek :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywaliło mnie z kafe:O to znak,że na mnie już czas.... qwertz,dzięki za precelki:) kabel Tobie za herbatkę:)....rozgrzała:) Dobrej nocy i miłych snów:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz---nie sugeruj😠...to było bez zastanowienia:P....Robaczywe myśli masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty musiałeś się cofać do poprzedniej strony?:O:D qwertz......oczyść myśli :P teraz już serio dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeeeeee:D bo dziś jestem dopiero od pół godz.w domu więc chyba poczytam.......w kątku bo pewnie jak zwykle już nikogo nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DżEMDOBRYYYYYYYYYYYY SłYSZAłYśCIE PIOSENKę kUKULSKIEJ \"MAłA RZECZ\"? BO JA WłASNIE SłYSZAłAM I TAK MI JAKOś RADOśNIE CHOć WCZEśNIEJ NIC SIę NA TO NIE ZAPOWIADAłO :) ops, przepraszam za capslocka, bynajmniej nie krzyczałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Czukerek Dowcine ciasteczko Ci potrzebne?A może być dowcipna czekolada?Jak tak to rzucam----------łap :D Mój dzisiejszy dzień........hmmm,cieszę się że już minął:O sama w domku siedzę i jakoś nie mogę sobie miejsca poszukać......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzięki ukulele;) No patrz jaką fajną miejscówe znalazłaś... na kafe;) A mieszkasz sama? Czy tylko domownicy się na chwilę ulotnili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......jeden domownik się ulotnił. Ja mam takie chwile,że lubię być sama ale na dłuższą metę to jednak jestem stworzeniem stadnym:)........w każdym razie nie mogłabym żyć na bezludnej wyspie.Może z parę dni podobałoby mi się ale potem:O......chyba bym się zapłakała. qwertz pewnie znów ciacho wcina w samotności:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och jakże Ona jest samolubna! ;) ja tak sobie od zawsze marzę żeby zamieszkac sama, mieć całe mieszkanie dla siebie.... ale aktualnie czekam aż siostra wróci z pracy;) ululele ale jakbyś tyle płakała to zatopiłabyś swoja wysepkę :o :D a wiem! o wszystkim dowiedział by się Twój Anioł Stróż :) i jak zwykle pośpieszył by Ci z pomocą;) a ja sobie myślę że ta pomarańczka jest lagodna i nic Nam nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioł stróż by pospieszył z pomocą:)......hi hi hi taka podopieczna jak ja to prawdziwy kłopot....a to ze względu na moje marudzenie:O.Cierpliwośc to jego główna cecha:) a to pomarańcza może być łagodna?.....ja mam inne doświadczenia:P Czukerek a jak tam u Ciebie z lekcjami wf?:D....coś chyba ich nie cierpisz,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukulele mieszka z kablem
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×