Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

:D:D:D: ja miałam wielgachy przedpokój, na moje lewe oko miał jakieś 8mdługości i tam bawilam się w jazdę figurową. Kiedyś z tego przedpokoju wpadłam pod ławe do dużego pokoju, po drodzę zahaczyłam w stolik nosem i tak oto pierwszy raz w zyciu pusciłam nim rwawe bańki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech do sportów ekstremalnych zalicza się jeszcze wypadanie z wózka kiedy to moje siostry próbowały mnie rozśmieszyc a ja zanosiłam się płaczem😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee no blizny są :classic_cool: ja mam jedną większą po tym jak bieglam ze szklanka, wywinelam orla i rozdziabałam sobie dłoń!! ale żyje i jestem dumna z tej blizny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc fanka wszystkim na proponuje tego czipa załozyć:O ja w dzieciństwie nie miałam zbytnio stycznosci z gorącem pomijajaąc oczywiscie fakt iz podpalilam babci wykładzine zapałkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i powiedziala wnusiu dziękuje ci za tą piękną jakże symetrycznie-estetyczną dziurę w wykladzinie PS. pod wykladzina była podłoga z desek ale na szczęście się nie zajeła:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybka jeśteś ,pewnie całą noc dziergałaś. Mam złą wiadomośc od jutra nie beda mogła z wami pisac wieczorami,ale w dzień jak znajde tylko chwilkę czasu na pewno coś napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×