Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

zobaczymy.. a teraz stroje opisz jak wygladają,i czy sie rozciągają w razie jakby któraś z nas przytyła troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wypuscili mnie i zauwazylem ze mam cos wszyte zapewne to sa implanty ktorymi obcy steruja moja osoba. napewno teraz wszystko widza co pisze i to jest straszne bo przypuszcam ze mam dodatkoy impant w oczach i chyba zaloze o tym topik - moze ktos mi pomoze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franek a my chcemy wczepic ci gps zebyśmy nie musiały sie martwić gdzie sie podziewasz. Poczytaj o swoim stroju który ci wydziergała dzielna qwertz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze wam sie do czegos przyznac - jestem lubiany a w szczegolnosci na drodze bo jak wyprzedzam samochody i jade na lewym pasie to czesto kierowcy pozdrawiaja mnie zyczliwie dlugimi swiatlami co jest to bardzo mile i wtedy ja ich tez pozdrawiam dlugimi - ach ilu ja mam kolegow na drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz tirowki to czasem spycham do rowu jak jade lewym pasem i ich nie wyniucham ale to gibkie dziewczyny i szybko powracaja na miejsce pracy - taka zyje nadzieja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to sie niedlugo zmieni bo najprawdopodobniej w piatek jade do germani po nowy samochow. w jakim wozie byscie mnie widzialy - czekam na sugestie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×