Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gonia1987

MŁODZIUTKIE MAMUSIE I PRZYSZŁE MAMUSIE -ZAPRASZAM

Polecane posty

nimfa - a na rodziców nei mozesz liczyc? A ojca dziecka podaj o alimenty zawsze te chociaz 200zł więcej to dobrze a w takiej sytuacji jaką masz ty to kazdy grosz bedzie sie liczył... strasznie mi Ciebei szkoda ale nei załamuj się, musisz byc dzielna dla tego maluszka... a powiedz kiedy rodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starające się zajść w ciążę
a ojciec dziecka sie z tobą widuje, starszy jest od ciebie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przewidywalny termin porordu to 24 lub 27 kwietnia:) Mam juz 4 zdjecia z usg,a ten ch...uj widzial tylko to 1e i to byl jakis dziwny...:( Nawet mnie nie przytulil:( Rodziece mi pomagaja ,ale czuje sie jak juz napisalam:( Jestem troche chora i nie moge podjac kazdej pracy:( Mam chory kregoslup itd.:(Wstyd mi za swoje zycie.Mogla bym 24 h gapic sie na monitor usg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On jest legatem,to ja go utrzymywalam jak mieszkalsimy razem.Nie zapalcil ani jednego rachunku,aj jaka ja durna bylam-zakochana w debilu.W szatanie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nimfa - będzie dobrze zobaczysz, uszy do góry:) wczesniej pisałas ze siostra ci trochę pomoże, napewno masz przyjaciół, znajomych... moze nei bedziesz zyla jak królewna czy księzniczka ale jakos sobei napewno poradzisz ... prawie wszystkei kobiety mają w sobie taką zaradność i tylko nei można sie poddawac a napewno wszystko bedzie dobrze:) Ja mieszkam w Zambrowie... napewno wiesz gdzie to jest, taka mała miescina ok 70km od Białego :) a tak wogle to współczuje bebolkowi tego co przeszła w tym spzitalu ehh az szkoda słów:( belong - super ze sie uczysz ja szkole na pol lub na rok zostawilam :O napewno wróce ale narazie w domku :P Gonia dzis jak sprzatałam to sobei tak o tobei pomyslalam:P i sie zastanawialam czy jeszcze jestes w jednym kawalku czy jzu Wojtuś sie pojawił:) z zebem juz lepiej ... neiwiem czy to od ucha ząb mnei bolala czy ucho od zęba ale i to i to mnie taka nasuwało:( przeszło ale kilka tabletek panadolu wziełam przez te ostatnie 3 dni:O bede musiala z tym iść do dentysty ale teraz boję sie ze ten stres zaszkodzi dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krasnalek--Boje sie,ale okaze sie co bedzie.Czas pokaze.Jak dobrze,ze czas leczy rany:) Zambrow to nie daleko:) No nie az tak blisko,ale i nie koniec swiata:) Ok.ide,bo dzis baluje.Bez alkoholu oczywiscie :) Pozdrawiam i do jutra!:)Dziekuje Wam wszytskim raz jescze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nimfa Kochana, wiem, że to może zabrzmi naiwnie i niewiarygodnie, ale -BęDZIE DOBRZE! czasem jest tak, że na początku coś wydaje się straszne, okropne i smutne, a potem się odmienia. Bóg widzi, że teraz cierpisz i jest Ci ciężko i uwierz mi, że na pewno Ci to wynagrodzi. Spotkasz jeszcze wspaniałego, czułego mężczyznę w swoim życiu, który pokocha Ciebie i dzidziusia - takie sytuacje nie zdarzają się tylko w filmach ! Póki co, przyjmij pomoc rodziców i siostry - wiem, że to krępujące i czujesz się jak darmozjad - ja też się tak czuję, bo mieszkamy z rodzicami, a oni pomagają nam finansowo i jak tylko mogą, ale nie mamy na razie innego wyjścia, ale wiem i przysięgłam to sobie, że się im odwdzięczę - jak tylko będę mogła!!! I Ty też kiedyś będziesz mogła się im odwdzięczyć za pomoc. Rodzice nas kochają i chcą jak najlepiej. Niedługo będziesz miała dzieciątko - to największy skarb! Dbaj o siebie i o niego...Ja też miałam 19 lat. gdy zaszłam w ciążę, za 9 dni będę mamą. Na początku wydawało mi się, że sobie nie poradzę, że świat się zawali, rodzice mnie wyrzucą z domu, narzeczony rzuci - a teraz wszystko się ułożyło - zobaczysz, że w Twoim przypadku też tak będzie! KRASNALKU jak widzisz - Wojtuś dalej w brzuszku:) ale obiecuję , że jak się to zmieni to napiszę wam szybciutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia--❤️🌼Kochana jestes :** Dziekuje Ci za te slowa.Choc znamy sie tylko wirtualnie to wiele dla mnie znaczy:) Bylam wczoraj na dyskotece.Bawilam sie super:) Chce odsapnac po tym wszystkim.Pobawic sie,bo mam wkoncu 19 lat. :p Jesli to co piszesz bedzie mialo pokrycie w zyciu to bede najszczesliwasza kobietka na swiecie:) Pozdrawiam cieplo! Jak tylko urodzisz i bedziesz miala sily,wpadnij i opowiedz nam o malenstwie :D ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane:) Byłam dzisiaj u lekarza. Mój \"mały\" waży już 3820!!! Ale wiecie jak to jest z tym USG - czasem kłamie:) Podobno rozwarcie mam już na ok 3 palce, więc raczej urodzę w tym tygodniu. Lekarz przepisał mi jeszcze jakieś globulki na grzybka:) Mówi, że to dobrze, że rozwarcie robi się \"po cichu\". Mam obserwować siebie i jak tylko zacznę odczuwać regularne skurcze, bóle krzyża lub wypływające wody to mam jechać do szpitala. Dziś odszedł mi też czop i UWAGA UWAGA- w cycuszkach pojawiło sie mleczko:) Mam nadzieję, że urodzę wkrótce. Dziś byłam taka jakaś poddenerwowana i dziwnie niespokojna, więc myślałam, że może to już dziś , ale teraz jestem jak najbardziej spokojna i może jeszcze jutro wypiorę pieluszki:) NIMFA Jestem doskonałym przykładem na to, że jak coś na początku wygląda paskudnie, to potem zaczyna sie jakoś układać - zobaczysz - jeszcze będziesz tu świergotać, że jesteś zakochana, że dzidziuś cały i zdrowy i że jesteś szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tylko na moment, Goniu jak wyglądał u ciebie ten czop??? u mnie od 2 dni \"wychodzi\" sporadycznie galaretowata wydzielina o zółtawym zabarwieniu i jstem pewna ze to nie śluz... czy o to??? odpisz mi prosze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia--❤️Codziennie modle sie o to do Boga by miec sile i zaznac choc odrobine szczescia. Pozdrawiam! 🌼Zapraszam na capucinko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka:) Ja dalej w całości - wczoraj miałam nadzieję, że coś sie wydarzy może w nocy, ale o dziwo przespałam ją prawie całą, co dawno mi się nie zdarzyło - tylko raz wstawałam na siusiu i później od razu zasnęłam. Dziś raczej też nic mnie nie bierze:( BEBOLKU Taką galaretowatą wydzielinę miałam od około 2 tygodni, ale w moim przypadku okazała się wynikiem grzybka - lekarz przepisał mi na to globulki. A czop to takie gluty podbarwione w moim przypadku krwią - było tego dość dużo. Podobne do tej \"grzybowej\" wydzieliny, tylko czerwonawe. Ale to o czym piszesz, to też może być czop, bo podobno jednym schodzi kilka tygodni właśnie w postaci wydzielinki a innym od razu wypada cały. Piszcie dziewczyny piszcie!!! KRASNALEK, BELONG Co z wami??? Jak tam w szkole, jak wasi chłopcy? MILKA i reszta dziewczyn Gdzie przepadłyście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane :*:*:* u mnie wszystko wporzadku tylko dokucza ten bol krocza przez skrucona szyjke macicy i wstawanie nocnedo toalety dzis chyba z 10 razy bylam Goniu duzo wazy Twoj maluszek a jeszcze w brzuszku jest :) Goniu prosze powiedz mi od kiedy zaczal Ci twardniec brzuszek i czy wczesniej odczuwalas takie krotie skurcze??? aha i czy rozwarcie teraz zaczelo sie robic czy juz wczesniej jakies mialas i czy masz skrocona szyjkemacicy czy nie?? Jejkus przepraszam ze tyle pytam ale bym chciala wiedziec jak to jest u innych bo ja juz jestem przerazona i mysle ze nie donosze do terminu ... pozdrawiam i caluje :):):) aha i witam nowe Mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Kurde jak mnie boli dzis brzuch:( Jak bym miala peknac:( Kochane dzis tylko sie witam!🖐️,a i mam pytanie czy procz kawy prawdziwej mozna zastapic ja capucino?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia-P
moj dzidzius byl planowany,ale od strony faceta. i chwala jemu za to....:-) a urodzilam w wieku 19 latek. pozdrawiam i 3mam kciuki za dzidziusie i mamy-przyszle i terazniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia trzymam kciuki to już niedługo i ztego co widzę powinnaś urodzic szybko ja rozwarcie maiałm na 3 palce dopiero po wywoływaniu i tak już zostało do końca msz sznse na szybki i bezbolesny porób bo jak ty mas zjuż takie rozwarcie i nic za bardzo cie nie boli to pójdzie szybciutko Co do rozwarcia to ja miałam od 5 miesieąca ciaży wiec tym sie nei sugerujcie a i tak skończyło sie u mnei cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!❤️Jak tam dzionek kochane i jak Wasze samopoczucie? U mnie ponizej przecietnej... Czy kiedys bedzie lepiej?Dziewczyny ja czuje,ze nie dam rady.Tak sie boje:( Przepraszam,ze egoistycznie sie wyzalam:( Milego dnia!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos tu cicho sie zaczyna robić:) Ja własnie zjadłam sniadanie a teraz wcinam bezy bo miałam na nie ochote chyba od tyg i wczoraj D mi kupił:) biedny leciał po nie o 23. Ale są pyszne:D:D W środe do lekarza:D juz sie nie moge doczekac heh:) A co u was?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Słoneczka:) Przepraszam, że wczoraj się nie pojawiłam, ale byłam na zakupach - moja przyjaciółka ma urodziny i chciałam jej kupić coś ładnego - ostatecznie wybrałam biżuterię - ona ją uwielbia - naszyjnik i bransoletkę, ale to taki fajny komplecik - inny niż wszystkie, strasznie mi się podoba, mam nadzieję, że jej też się spodoba. Obleciałam wczoraj całe miasto (wydaje się niewielkie, ale wieczorem bolały mnie nóżki). Jak widać ja nadal w całości, choć powiem wam, że już czuję się na prawdę nie za ciekawie. W nocy jest najgorzej - boli mnie brzuszek, plecki, nogi...no i to siusianie co godzinę praktycznie jest wkurzające...Każdego wieczora, gdy kładę się spać, mam nadzieję, że obudzą mnie skurcze i że urodzę, a gdy rano okazuje się, że nic, to wstaję i czekam aż zacznie się coś dziać. Jestem strasznie niecierpliwa... chciałabym mieć już poród za sobą i tulić moją kochaną istotkę do siebie. Końcówka ciąży ciągnie mi się niemiłosiernie - każdy dzień jest jak kolejny miesiąc. Może dla niektórych to śmieszne i myślą sobie - \\\"wytrzymała 9 miesięcy\\\" i parę dni robi jej różnicę\\\" - otóż nie wiem dlaczego, ale robi i to niesamowitą. Nie jest mi obojętne, czy urodzę dzisiaj czy za 2 tygodnie:( I nie chodzi tu o fizjologię, bo niewygody i ból mogę znosić dla maluszka do końca życia, ale psychika mi już siada - każde ukłucie w brzuszku włącza mi alarm - \\\"a może to już\\\", a potem następuje rozczarowanie, że jednak to jeszcze nie. Gdy tylko Wojtuś rusza się troszkę mniej - panikuję, że coś mu sie stało, że jest mu tam u mnie w brzuszku już źle. Cały czas truchleję o niego - pewnie tak już będzie zawsze:) w końcu o dzieci martwi się całe życie - ale to mimo wszystko piękne. MILKA kochana, ja twardnienie brzuszka miałam w zasadzie od połowy ciąży! Tylko u mnie przez długi czas szyjka się przy tym nie skracała, więc było to takie niegroźne twardnienie - lekarz przepisał mi na nie no-spe forte, ale nie brałam jej, bo naczytałam się, że jest szkodliwa i kupiłam sobie MAGNE B6 i przeszło. A teraz twardnieje mi raz za czas, no ale teraz to już norma. Skurczów nie miałam jeszcze nigdy - tylko to twardnienie, ale to podobno też skurcz. W każdym razie nigdy mnie nic nie bolało przy tym twardnieniu. A co do rozwarcia, to w 34 tyg miałam je na 0,5 cm, potem w 36 na 1 cm, a na w poniedziałek okazało sie już na ok 2-3cm. szyjke mam skróconą od 36 tyg. Ale z tego , co czytałam, to niektóre dziewczyny rozwarcie mają od połowy ciąży , a potem rodzą normalnie w terminie albo i po. Mnie też lekarz straszył, że urodzę ok 37 tyg, a teraz jest już 39 i cisza!I pytaj pytaj o co tylko chcesz, jak tylko będę umiała odpowiedzieć, to będę happy:) MINIMISIA Dzięki za słowa otuchy:) Mam nadzieję, że poród będzie lekki, ale co najważniejsze, że nie przenoszę! NIMFA Z bolącym brzuszkiem najlepiej do lekarza - na pewno to nic groźnego, ale po co się masz denerwować i łepek do góry - proszę się mi tu nie dołować, bo dzidziuś będzie smutny! BELONG Kurde, ale mi narobiłaś ochoty na te bezy!!! a tu tak leje, ż nie chce mi sie z domu wychodzić, a upiec też nie upiekę, bo nie mam jajek :chyba, że P. utnę:) hihi - nie no nie zrobię tego, bo chce mieć więcej niż jedno dziecię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GONIA--Kochana bole sa ponoc od tego,ze rosnie mi macica.Tak powiedzial lekarz. Dziewczyny co za zmula!Cala noc nie przespana,a kiedy trzeba sie budzic 12 w poludnie to dopiero mi sie chce spac.Czy to ciaza?Matko swieta co to bedzie pozniej?wr!Ide cos zjesc,bo znow glodek sie odzywa :p W sumie to jem malo,ale czesto:) Pogoda mogla by byc ladniejsza,ech... Odrazu by poprawilo mi to humorek :D Pozdrawiam! 👄:D👄:D👄:D👄:D👄:D👄:D👄:D👄:D👄:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GONIA--Kochana bole sa ponoc od tego,ze rosnie mi macica.Tak powiedzial lekarz. Dziewczyny co za zmula!Cala noc nie przespana,a kiedy trzeba sie budzic 12 w poludnie to dopiero mi sie chce spac.Czy to ciaza?Matko swieta co to bedzie pozniej?wr!Ide cos zjesc,bo znow glodek sie odzywa :p W sumie to jem malo,ale czesto:) Pogoda mogla by byc ladniejsza,ech... Odrazu by poprawilo mi to humorek :D Co za dzien:( Pozdrawiam! 👄:D👄:D👄:D👄:D👄:D👄:D👄:D👄:D👄:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wybaczcie za powtorke,ale myslalam,ze to o 14 nie poszlo ,poniewaz kafe nie chcialo chodzic,a tu niespodzianka.A wkleilam to by drugi raz nie pisac tego samego,tylko dopisalam co za dzien,bo faktycznie ...spiacy :o Nie lubie tego!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) u nas juz 27 tydzien :) heheh tak sobei myslę ze jak będę przy koncówce to pewnie tez bedzie mi sie tak ciągneło jak tobie Goniu ... ale teraz to mi strasznie szybko tygodnie mijają jeszcze przed chwilą był poniedzialek a tu jzu piątek i znowu weekend :) ... ja ostatnio się troche źle czuje ... codziennie na wieczór tak mi nie dobrze i głowa boli ... to takie uczucie jak by mi mdłości wróciły ale tylko wieczorem :O moze za duzo jem na wieczór :O u nas tez brzydka pogoda ... leje cały czas ... juz taka pogoda jak zawsze na święto zmarłych ... ponuro, deszczowo :( belong - wstręciuchu właśnei mi tez narobilas tymi bezami chęci mmm ... ale staram sie nie jesc zbyt dużo słodyczy bo juz prawie 6 kg przytyłam:O a to jeszcze 3 miesiące przedemną więc co to będzie później:( ... ale jak mnei najdzie ochota tak jak ostatnio to z M. całą czekoladę zjedlismy i to taką troszkę wiekszą:P Nimfa- ja pamietam te bóle, u mnei to było jak bym miała okres dostać albo już go miała .. okropne bóle ... i też lekarz kazał na to brac nospe ... ale nie brałam bo nei chcialam truć chemią dzieciaczka ... teraz nie wiem czy jzu pisałam mam anemię, straszne skurcze łydek... ehhh biorę takie tabletki co w nich jest wszystko ale nei długo idę na badania i zobacze czy poziom hemoglobiny sie podniósł i jesli tak to przestaję je brac bo sie tyle naczytałam ze od nich się strasznie tyje i dzieci przewaznie duze się rodzą jak sie zarzywa te tabletki ... trochę mnie to przeraziło :O a teraz lecę z Zuzią na mały spacerek do apteki, moze jakiś sklep zaliczymy po drodze i szybko do domciu ... bo taka nei ladna ta pogoda :( to pa🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wstałam pogadałam rano z tatą, zjadłam sniadanie i jestem:D zaraz sie bede szykować bo ide na ploteczki do kumpeli:D a co najlepsze ona też chyba jest w ciąży:D robiła test 3 razy. Na początku nic, potem po 3 dniach 2 krechy i wczoraj też:D była u lekarza ale kazał jej przyjsc za tydz bo narazie nic nie było widać. Pewnie jakiś kiepski sprzet miał bo ja szłam 4 dni po @ i juz wiedział lekarz. Wiec dzisiaj ją namowie zeby poszła raz prywatnie zeby sie upewnić (tym bardziej ze zaczęła plamić) a potem niech sobie lata do swojego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziubki:) Ja dalej 2w1. Wojtusiowi się wcale a wcale nie spieszy:) Kopie mamunię po żeberkach i pewnie się śmieje, że tak czekam i czekam. u mnie pogoda też paskudna - leje od rana, że tylko się spać chce - ale to pewnie temu, że nie sypiam dobrze w nocy - bolą mnie już wszystkie kości, brzuszek twardnie no i to sikanie co godzinę... NIMFA To dobrze, że to nic poważnego - ja też miałam takie bóle, ale bardzo delikatne, że w sumie mi nie przeszkadzały. Teraz za to mnie boli, ale tak od góry - tak ciągnie, ale lekarz powiedział, że to dlatego, że dzidziuś jest duży i ciężki. KRASNALKU Ja w 27 tygodniu byłam już 11 kg na plusie:) Choć nawet nie jadłam tak bardzo dużo - teraz jem znacznie więcej:) Ale nie przejmuje sie tym wcale:) Będę sie martwić, jak urodzę. No właśnie - kiedy to będzie... BELONG Przez Ciebie zjadłam wczoraj pudełko ptasiego mleczka - tylko to udało mi sie w domu znaleźć, a miałam taką ochotę na te bezy, że już cokolwiek słodkiego szukałam:) Fajnie, że Twoja kumpela będzie miała w Tobie wsparcie - jesteś już bardziej doświadczona niż ona, więc na pewno będziesz jej służyć rada i pomocą:) Buziaki dla Ciebie i dla niej też:) A co z BEBOLKIEM????????? Może już urodziła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krasnalek--🌼Dokladnie to sa takie bole.Typowe dla okresu. Pozdrawiam i zapraszam na capucinko \\_/> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×