Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gonia1987

MŁODZIUTKIE MAMUSIE I PRZYSZŁE MAMUSIE -ZAPRASZAM

Polecane posty

hey mamusie:) krasnalku 3maj sie bedzie dobrze bebolku dziekuje z gratulacje:) dziewczyny chcialam wstawic fotke ale niestety niebardzo umiem:PP jak byscie mogly napiszcie jak to sie robi...z gory dziekuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milkaa❤️Ja to nie orientuje sie jeszcze z ta fotka ani nawet jak zrobic suwaczka by moc wklejac link:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nimfo jak sie czujesz ty i reszta dziewczyn jak chcesz linijke/suwaczek to wejdz na www.szipszop.pl w mojej stopce masz adres ten pierwszy od lewej wchodzisz tam rejestrujesz sie i wszytsko po kolei bedziesz miala wytlumaczone pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka kos
mam 23 lata i trzy miesiecznego synka i zycie z a Niego bylm oddala. moj moz jest starszy odemnie o 10 lat ,jestesmy juz razem 3 lata i jestesmy bardzo szczesliwi i nie czuje zadnej roznicy wieku miedzy nami. czemu niektorzy ludzie mysla ze jak facet starszy i mloda dziewczyna to od razy wpadka??? albo mloda mam to zla mama????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betka🌼Witaj!A jak synek ma na imie?:) Ciesze sie,ze jestes szczesliwa w zwiazku i w zyciu,bo to najwazniejsze.Wtedy wiele innych rzeczy przychodzi nam latwiej zrealizowac,bo wiemy ,ze mamy wsparcie:) My tutaj jestesmy same,same wychowujemy czy tez bedziemy wychowywac swoje dzieci.Sa obawy owszem przed tym,ze bedzie ciezko,a potem stawiamy se pytanie\"ciezko?ok,ale jak ciezko?Tak,ze nie dam sobie rady?\" Faceci dziela sie na tych,ktorzy przy dziecku robia wiele:przwijaja,karmia(butelka :p) ,wstaja w nocy,zajmuja sie.Do takich nalezy np. moj tato.On taki byl.I na tych,ktorzy nie zajmuja sie dzieckiem generalnie wogole.Do takich nalezy moj szfagier.Uwaza,ze skoro pracuje to na tym sie zycie konczy.Przed komputerem ma sile siedziec do nocy,ale zeby wyreczyc matke,ktora zajmuje sie A.non stop to juz nie.Zeby choc pokolysac :o Ja nie twierdze,ze mloda mama to zla mama-wrecz przeciwnie,choc to jeszcze zalezy,sa te dobre i sa te niestety zle.Znam dziewczyne,ktora urodzila jak miala 16-17 lat cos kolo tego i nawet nie wstawala do dziecka wnocy.Robila to jej matka:( A na dzis dzien super Kasia uciekla do Anglii zostawiajac 4 letnie dziecko:( Druga jej kolezanka zrobila to samo.Najpierw chciala miec dziecko z pewnym chlopakiem ,a po urodzeniu sie rozmyslila i wyjechala :( Brak slow na takie panny. Zagladaj do nas i pisz,pisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe kiedy krasnalek wróci i jak tam u niej... A tak wogóle to witam:D wstałam niedawno i niedługo jade z tata po jakis zbiornik wyrównawczy i zawieszenia do grzejników bo do naszego mieszkanka trzeba ogrzewanie zrobić:) jeszcze miesiac i moze bedzie skonczone:) Fajnie ze nam pomaga, bo D nie ma tyle czasu i sił. Cały dzien od 6 do 17 w pracy a potem jeszcze szpachluje u nas. biedak... przyniosłąm sobie wczoraj od tesciowej ciuszki po jej corce i przejrzalam wieczorem. Normalnie takie sliczne ze szok:D i jest ich tyle ze na dobra sprawe musze kupic tylko jakis komplecik jeszcze jeden na wyjscie, paputki i kurteczke:) no i czapeczke bo juz sobie upatrzyłam:P a jak u was?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!Znow pusto:( Prawie cala noc przeplakana dzis:(Jestem nikim,nie udacznikiem!Po co komu taka matka jak ja?!Po co?!Nie chce zyc!Mam zle mysli,zal mi tego dziecka,bo gdyby nie ono to bym chyba sie zabila,a mam taka ochote.DOL.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........Wiek....MIEJSCOWOŚĆ...TERMIN....PŁEĆ/Imię ...Wiek Krasnalek........17...woj.podlaskie....17.01.08...Oleńka ........34tc belong_to_you..17...woj.Wlkp.........06.04.08....???.... ....22t+2d milkaa20..........20..woj.Wlkp.........30.11.07....Julka ...... Nimfa009........20.woj podlaskie......27.04.08...???..........21t +1d :D Dzis od ponad miesiaca zdarzyla sie najpiekniejsza rzecz w moim zyciu.Posluchalam troszke dluzej serduszka mego Malenstwa! Jednak chocby dla takich chwil warto zyc:)Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) ja wczorAJ wróciłam do domciu.. ale wiadomo chcialam odpocząć po tym wszystkim i sie wykąpałam i poszłam spac:) U nas juz wszystko w porządku chyba... lezalam z powodu niedokrwistosci i dostawalamstrasznie bolesne zastrzyki:O normalnie mialam wrazenie jak by mi sie pośladek rozrywał:O i raz dostalam zastrzyk przeciwbólowy, bo strasznie brzuch mi stwardniał i bolał i wogle nawet usiąść nei dałam rady i przyszła taka wredna polozna i mi zrobila własnie zastrzyk ... to az sie poplakalam:( wiecie jaki to ból był tylko po tym jednym zastrzyku mam takiego siniaka ... no ale ciesze sie ze juz jestem w domku:D miałam robione usg i znowu pani doktor powiedziala ze bedzie panna :) a teraz mykam cos zjesc bo jakos zglodnialam :) buziaki dla was:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przegladalam czasami ten topik duzo zdrowia krasnalek...a pamietam, jak pisalas ze mamie sie boisz powiedziec o ciazy :) mam nadzieje, ze bedzie wszystko w porzadku. inne mlode mamusie tez pozdrawiam 🌻 ja rodze na poczatku sierpnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie krasnalu:D to dobrze ze juz wszystko wporządku:) a nie brałaś zadnych tabletek na anemie wczesniej? U nas tez wszystko ok:) tylko nam dzisija smietnik ukradli . Co za ludzie... Wczoraj kupilam talerze do naszego mieszkanka :D jestem zadowolona:) Przed chwilką skonczylam robic mojemu D notatki na testy prawa jazdy. Troche duzo ma tego do nauczenia sie a w sobote zdaje... ciekawe jak mu pojdzie:D PS Chciałam zauwazyc ze dawno nie pisałam o jedzeniu haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze nie dawno balam sie powiedziec :) a teraz jak byłam w szpitalu to mama wariowała, codziennie dzwonila zamartwiala sie a jak przychodzila to mnóstwo jedzenia przynosiła hehe az musialam jej tłumaczyc ze ja tego wszystkiego nie dam rady zjesc :P i wogle terazjeszcze miesiąc i juz dzidzia bedzie z nami:) troche sie boje hehe te wszystkie opowiesci mnie przerazają... ale jak byłam to rozmawiałam z dziewczyną która akurat urodziła to dokladnie wszystko mi powiedzialajak unas w szpitalu jest (bo wiadomo w kazdym szpitalu jest inaczej) no więc mówiła ze najbardziej bolały ją skurcze te porodowe, jak robiło sie rozwarcie a pozniej ze gladko... ze szycia i nacinania nie ma co sie bac bo naciecie robąna skurczu więc tego nie czuc a szyją ze znieczuleniem i tez nie czuc tego ... więc bajki:D do szpitala praktycznie nic nie musze brac ... bo w koszuli trzeba szpitalnej, dzieciaczka tez w szpitalne rzeczy ubierają... dopiero jak sie wychodzi to w swoje rzeczy... najsmieszniejsze było to ze na ginekologii miejsc nie było już i kilka kobiet (w tym mnie) polozyli na położniczy:P ja lezalamna sali najblizej porodówki hehhe za kazdym razem jak jakas kobieta rodziła to widzialam pozniej jak ją przewozili i wogle tak te wszystkie dzieci plakaly:P no i nasza panna waży 2,280 :D hehhe dziewczyny a co oznacza ze łozysko jest 2-3 stopien dojrzalosci? bo tak mi na usg powiedzieli no i niewiem co to znaczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh czesc belong :) tak patrze ze nie pisalas ostatnionic o jedzeniu:) czyzby strata apetytu:P ja w szpitalu to prawie nic nie jadłam poprostru nie dalam rady ... a M.jak przychodzil to wpychal we mnie normalnie te jedzenie:P alejak do domu wrócilam to odzyskałam apetyt :P ja jak ze szpitala do domu wrócilam to tak jak bym ze sklepu wyszla pelno soków, ciastek, czekolad, itp :P brat i siostra byli zachwyceni:D hehehe bo co ktos nie przyszedł to soki ciastka albo owoce jakies slodycze :P a serków to juz wogle tyle przynioslam :P ale naprawde nie mialamwogle apetytu:O co do tabletek to bralam tylko chyba zelazo w takiej postaci sie nie przyswajało.... belong a jakie talerze kupiłąs i drogie były? Ja niedługo bede musiala się przejsc popatrzec tez właśnei jakis talerzy,garnków,sztućców i innych takich dupereli do domu:P tylko najgorsze ze nigdzie nie mozemy znalezc mieszkania do wynajęcia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krasnelek❤️Czesc!ciesze sie ,ze juz jestes w domku,naprawde.Szpital to swego czasu moj drugi dom i wspolczuje ludziom ,ktorzy tam sie znajduja :o Szczegolnie w Twojej sytuacji.Panna...oooo :) Chcesz miec juz Niunie przy sobie?:) Jak sie dzis czujesz? po prostu Julka🖐️🌼 :) belong❤️Hej!Smietnik uradli?!Bozesz jacy debile!Hehe!Ja naszczescie juz sie dorobilam mnostwa talerzy,lyzek i kubkow :D :D hihi!Na swoje jak pojde :p Mam juz recznikow stos ,hym co tam jeszcze ,no i mieszkanie,ale nie za swoje,hehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krasnalku kupiłam w biednejdronce (biedronce) komplet 40 czesci (po 6 talerzy płaskich i głębokich, 6 salaterek i filizanek, itd) za 49.99 zł:) są białe w takie wzory jakby to opisać:D hmmmm... takie owalne czarno czerwone kołeczka z boku:D śliczne naprawde sie z nich ciesze:) A szukałam w necie strony tej firmy (Royal Colection) to nie ma takiej, ale na jakiejs aukcji widzałam podobne wiec moze na allegro sie znajdą? Zaraz przejrze i jak cos znajde to ci wkleje link:) A co do waszego mieszkania to nie ma nawet kawalerek? Qrcze ja to w dobrej sytuacji jeszcze jestem... Chciałabym ci jakos pomoc... Nimfa dawaj reczniki bo mam narazie dwa takie małe do rąk:PP Zartuje:) tez bedzie trzeba kupić:) ale to juz z D bo on musi wybrac materiał bo ma delikatną pupcie i zeby nie były za szorstkie - takie ma wymagania:P Tak samo ze sztućcami. Chciałam kupic bo tez były w biedronce to nie bo on takimi jesc nie bedzie bo sa szerokie raczki. Co za człowiek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylk na momencik. Krasnalku dobrze ze już jestes:) u mnie bez zmian mały nadal ma kolki:( ale z polski koleżanka z innego forum mi wyśle Espumisan wiec powinno pomuc:) Ja lece na antybiotykach.. na tą moja otwierająca rane na bliźnie.. po cesarce za tydzien do kontroli.. mąż jak zmienia opatrunki mówi ze lepiej top wyglada ale zobaczymy.. dobra zmykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebolek espumisan jest na wzdecia wiec watpie zeby ci pomoglo.... a nie bierzesz zadnych witamin typu prenatal czy coś? one temu zapobiegają... ja nie mam zadnych problemow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belong🌼Faktycznie wymogi jakies dziwne :( Ja tez mam sztucce z biedronki,ale nie wiem czy takie same.Mi odpowiadaly.No recznikow mam sporo.Jestem prawie ustawiona :p hehe!Nawet czajnik bezprzewodowy mam :p Zla ja ,bo mam zgage taka,ze pali mnie !!Caly leb mam goracy,plecy i twarz!!!!!!!😠Jade do kolezanki!Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belong Espumisan o smaku bananowym najlepszyt na kokle dla dziecka:) to dla małego nie dla mnie a eitaminy biore feminital dla kobiet karmiacych. uciekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa chyba ze tak:D Uwaga!!!!!!!! Krasnalku jem kanapke z sałatą i pomidorem haha:D a potem ide polazic bo zgłupieje w tej chacie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam dziewczyny:) belong a ja dzis sama zrobilam obiad:D hehehhe wiec sie nie chwal swoją kanapką:D zaraz lece pod prysznic i do mojego M. :D wczoraj kupilismy dla dzidzi jeden rozek i taki sliczny komplecik (spodenki i bluza) takie slodkie :D a no i dostalam pierscionek :D M. chciał zebym wybrala sobie złoty ale ja wolalam srebrny :) ok a teraz lece :D:P byziaki dla wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nimfa w warzywniaku była:D:D pewnie swieci w ciemnosci ale pyszna:D:D Chcesz?:P Krasnalku wiesz ja nie chce cie straszyc ale na twoim miejscu (5 tyg przed koncem) chyba bym ze strachu lała pod siebie za przeproszeniem hehe:D Nie no zart mysle ze nie bedzie tak zle:D Co żeś upichciła?:D j azrobiłam frytki i rybe smazoną własnie jadłyśmy, ale frytki takie nasączone oliwą wyszły i nie zjadłam. nie wiem od czego to zależy czy od oliwy czy ziemniaków? Czekam za moim D zeby rozwiazywac dalej testy na bo w sobote ma egzamin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belong❤️Dawaj :p Kurde musze sie wybrac poki jeszcze moge salate,bo moge tak?Slyszalam,ze jak sie karmi piersia to juz nie mozna... Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belong ja zrobilam kotlety z piersi kurczaka i ziemniaczki do tego kapuste pekinską :) sama robilam ale musze przyznac ze było pyszne:) ojj i strasznie sie boje ale staram sie o tym nie myslec:P co ma byc to bedzie:P a teraz lece spac:) dobranoc wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja16
cześć dziewczynki czy jest kturaś w moim wieku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×