Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gonia1987

MŁODZIUTKIE MAMUSIE I PRZYSZŁE MAMUSIE -ZAPRASZAM

Polecane posty

Mama juz od rana truje mi ze mam powiedziec tacie:/ hehe chyba nieee:P powiem mu przy okazji:D jego i tak nigdy w domu nie ma a najwazniejsze ze mama wie. Teraz czekam za \"tesciowa\" az po mnie przyjedzie i jedziemy tu i tam:) hehe wysuszyłam włoski, pomalowałam sie tylko jeszcze nie wiem co założyć:P A wczoraj tak mnie bolał zołądek ze szok i dzisiaj tez pobolewa ale nie jest tak zle jak wczoraj:/ a krople zołądkowe moge brac? Trzymajcie sie :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz znalazłam:D nie wolno brać kropli zołądkowych w ciązy:/ a one mi zawsze pomagały.... i co ze niby mam sie cały czas meczyć:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może przyszły dziadek wózek kupi??jak sie dowie bo tata mojego Sławeczka powiedział że jak będzie chłopak to on wózek kupi...no i będzie chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza no fajnie by było:P \"Teściowa\" mi wczoraj mowiła ze nie mam brac zadnych tabl przeciwbólowych bo jej lekarz tez nie pozwalał jak była w ciąży i powiedziała ze nawet nospy nie mogła brac.... ja wziełam moze ze 2 na początku bo mnie okropnie brzuch bolał. a na ten zoladek to naprawd epojecia nie mam:/ herbaty ziolowej tez nie mozna pić... czuje sie jak ... jak... no nie wiem co:P ale nie jest miło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale nie każda kobieta w ciąży ma taki same objawy. yobie np.nospa moż epomóc. mam koleżanke która jest położną i tez jest w ciąży i bierze te tabletki i jeszcze Pyralginium. a ona wie co robi w końcu zajmuje sie Brzuchatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie to najbardziej denerwuje jak słysze od starszych kobiet które j z urodziły że jak one były w ciąży to do końca pracowały!!!!!!!! o rany mam ochote wtedy krzyczeć. no i oczywiście żadna z nich nie dopuszca do siebie myśli że TY przechodzisz ciąże cłkiem inaczej. że TWÓJ organizm źle to znosi i o pracy mowy nie ma. ale co tam im przecież lekarz powiedział że mogą pracować to TY też powinnaś iść w pole i kartofle zbierać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla chrzestna
czesc:)wlasciwie nie bedzie na tenmat chyba bo nie jestem w ciazy...ale moja siostra jest.ma 24 lata i jest w 5 mies.na poczatku jak mi powiedziala to bylam w szoku.wczesniej mowila ze chce dziecko za jakies 3 lata bo nie stac ich na to...jak sie dowiedzialam o cizy to jej wygarnelam ze jest nieodpowiedialna skoro chciala miec dzidzie za kilka lat bo nie ma pieniazkow a nawet sie nie zabiezpieczala...juz ja jestem bardziej odpowiedzialna od niej chociz jestem duzo mlodsza...ale teraz sie ciesze ze bede chcestna i nie moge sie doczekac az urodzi...ostatnio czulam jak mala kopala:)a moja siostra ma taki sliczny brzuszek...:D a teraz ide robic obiadek dla chlopaka i siostry bo przyjdzie do mnie na obiadek:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla chrzestna
musze o nia dbac teraz:)chociaz nie mieszka juz ze mna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki. nie było mnie pare dni.. urlopik w Tunezji, szkoda że bez ojca dziecka. tak mi ciężko o nim myśleć, a wciąż go kocham, tak samo jak miesiac czy 4 miesiące temu :( jak myślicie co mma zrobic wtej sytuacji? on nie zostawi mnie z brzuchem, nie bedzie w stanie tego zrobic.. ale jaka to przyszlosc. byc z kims tylko i wylacznie z obowiązku... co ja mam zrobic jaka decyzje podjąc. wszystko bym zrobila aby znow sprawic aby sie zakochal, niestety nie jestem w stanie. zmusic go nie zmusze. a tak bardzo bym tego chciala! :( cos ostatnio zle sie czuje... przez 2 dni bylo lekkie krwawienie (plamienie) wystraszyłam sie, ale dzidzi nic nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Hedera- witaj :) dawno Cię nei było ... niewiem czy dobrze zrozumialam ale czy ojciec dziecka nic nie wie o ciąży? Jesli tak jest to bym mu o tym powiedziała w koncu niech tez poczuwa się do odpowiedzialnosci za dziecko ... ale twoja sytuacja jest dość ciężka skoro ty mówisz ze tak bardzo go kochasz a on Ciebei juz nei i byłby z toba tylko ze względu na dziecko ... naprawdę nei wiem co mam ci doradzic:( belong - heheh fajnie ze tak ci sie z \"tesciową\" układa:P ja ze swoja jeszcze nei gadałam i sie strasnzie boje takiej rozmowy ... z mamą pogadaj może poproś by to ona ojcu powiedziala o ciąży... tak będzie moze lepiej yza23- ja co prawda pracowac nie musze ale raz się tak źle czułam i wolałam nigdzie nie chodzic tylko polezec bo do 4 miesiąca moja ciąża była ciężka( ciągłe mdłości i wymioty:O) wtedy kolezanka do mnie wyskoczyła ze jak jej siostra była w ciąży to normalnie biegała na zakupy a ja robie z siebei nei wiadomo co :O ehhh tak się wtedy wkurzyłam ... nbo jak moge isc na zakupy jesli co chwila biegam do kibelka iw szystko zwracam a czasem to jzu nawet nie mialam co tylko taki odruch ... byłam cała blada ruszyc sie nei dalam rady a ona do mnie z pretensjami ze ja niewiadomo co z siebei robei bo na zakupy nei chce isc ... przeciez kazdy inaczej to znosi jedne bez objawow a innym kobietom cały czas coś dolega ... przyszła chrzestna - tak, tak teraz musisz dbac o siostrzyczkę i jej maleństwo :) fajnie mieć siostrę która bedzie nas wspierac w takich chwilach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :):):) niektorzy nie potrafia zrozumiec ze w ciazy nie zawsze mozna pracowac ja chcialam bardzo isc do pracy bo nie lube siedziec w domu w dodatku sama strasznie mnie to przytlacz:( ale niestety nie moglam isc gdyz mam rozwarcie i anemie a co z tym sie wiaze zawroty glowy , robi mi sie slabo i nie nadaje sie do pracy ... pozdrawiam wszystkie mamuski:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla chrzestna
oczywiscie jak ona urodzi i bedzie jezdzic na studia to ja ze szwagrem bede sie zajmowac mala(chyba mala:P)...oczywiscie na tyle na ile to bedzie mozliwe bo bede musiala sie uczyc do matury:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krasnalek - on o dziecku wie... i co z tego... nic to nie zmieni, nie pokocha mnie drugi raz. jakoś nie wierzę w cos takiego. nawet sam tak mówi, że juz nic sie nie zmieni... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. jak tam samopoczucia?jutro mam kolejne usg moze poznam powod dla ktorego moja mala nie chce dawac znac o sobie. Hedera masz racje na sile nic nie wskorasz,hmm... ciezka sytuacja ,moze czas jakos go zmieni bo czasami nawet najtwardszy facet sie zmienia pod wplywem czasu,emocji,dziecka...trzymam kciuki za Ciebie.poki co dbaj o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane!!!! u mnie ok dzidka daje jak zawsze w kośc!!! och jak ja kocham to maleństwo!!!!! nawet niezdawałam sobie z tego sprawy!!!! ja leniuszkuje bo męzulek jak zwykle w pracy!!! jutro malujemy pokoik dla dzidki:) niebieski sufit z gwiazdkami i mocno żółte sciany.. takie wpadające w ostra czerwien lub pomarańcz:) no i przyklejanie gwiadek fluroesensyjnych na sufit:P to marzenie mojego męza... i w polce kupiliśmy takie gwiazdki i czekaja na przyklejenie.... ide zjesc troszke truskaweczek:) pozdrawiam wszytkie!!!!!!!!! Gonia a ty gdzie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebolek nie chce sie wtracac ale pamietaj ze kolor scian moze tez wplywac na zachowanie malenswa niektore ostre kolory moga go poprostu draznic wtedy medzie marudny bedac w tym pokoiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kupiliśmy dzisiaj ze Sławciem śliczne śpioszki z króliczkiem i koszulke. pierwsze ciuszki dla naszego maleństwa... w końcu się przełamał i zdecydował na zakupy....chociaż to ja wybierałam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz dotarła do domku:D z całą torbą od teściowej. jakieś banany, jabłka, soki marchwiowe... normalnie niemożliwa kobieta:) Zastanawiam sie czy isc jutro do szkoły :/ chciałabym ale jutro 2 wf a ja nie chce pokazać tej gfłupiej babie zwolnienia z powodu ciąży:/ A poza tym mam do odebrania po 10 wyniki bo na srode je potrzebuje.... Tylko zonk w tym ze moj tatus jutro bedzie w doomu i bedzie mi sapał ze do skzoły nie poszłam:/ musze cos wymyslec wrrrrr......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belong - popros mamę zeby mu powiedziala moze tak bedzie latwiej ... ja swojej mamie nei dalam rady powiedziec powiedziala jej babcia ( tak jak ci zreszto pisalam :P) no i mysle ze tak było najlepiej bo ja sama bym nigdy tego z siebie nie wydusiła:O Yza- fajnie Ci:) ja tez juz bym chciała isc na zakupy ale mój M jakos sie narazie nei zbiera, powiedział ze pojdziemy za jakiś czas narazie za wczesnie:P i ze lepiej gdybysmy znali płeć bo jak jak się przysadzę do tych ciuszków to nakupie rózowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebolek- to fajnie ze juz takie przygotowania:) ale czy tak jak mówiła 9 luty nie sądzisz ze to mogą byc zbyt ostre kolork, wiesz malenstwo moze byc nie spokojne w takich kolorach ... ale oczywiscie nei zycze ci tego a wręcz przeciwnie :) 9 luty - neiwiem czy dobrze zrozumialam ale chodziło ci ze bedziesz miala usg i mzoe poznasz powód dla którego jeszcze nie czujesz dzieckas? Wiesz ja mam termin na 17 stycznia i ruchy poczułam dopiero tydzien temu :) więc nei bój się nie długo bedziesz czuła jak cie dzieciaczek kopie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krasnalku ja tez musiałam długo przekonywac mojego Sławcia bo on też taki przesądny jest. ale mi się udało a ubranka kupiłam różowo niebieskie z króliczkiem gdyby zamiast Wojtusia urodziła się Anastazja. niby na usg. był 100%facecik ale zawsze można sie pomylić,chociaż bardzo często śni mi sie mały śliczny blądynek:):):):):):):):): a wam tez sie dzidziuski śnią???????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sniło sie dziecko juz 4 razy 3 razy był to chłopiec a raz dziewczynka zawsze to było takie maleństwo, :) fajne to było pamiętam ze dziewczynka to miala na głowce rozową czapeczkę i takie czarne włosy jej wystawały :P heheh niewiem po kim bo my oboje z M. mamy raczej kolor włosów ciemny blond :) jeszcze nei znam płci ... ale chciałabym chłopca bo u mnei w rodzince zawsze pierwsza rodzi się dziewczynka, chciałabym to przerwać:P i jako pierwsza urodzic pierwszego chłopca ... chociaz tak mi żal tych sukieneczek, gumeczek i wogle, bo jednak córcia to córcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sukieneczki:):):):):):) są śliczne........... ja spadam do następnego:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam dzisiaj wyniki badań tzn mocz, morfologia i glukoza. Z krwią wszystko ok ale ja porównywałam mocz z prawdiłowymi wynikami to wyszło ze mam jakies zapalenie dróg moczowych albo gruźlice (looool) albo kamice nerek. Zobaczymy co z srode powie lekarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) widze ze dzis pustkina kafe ... pogoda straszna pada deszcz szaro i zimno brrr...w dodatku bola mnie plecy :/ 3majcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omg mama wesżła do pokoju i mowi ze ona powie tacie:/ a ja zeby jeszcze nie teraz a ona czemu i wogóle... Jery tak sie boje ze szok... ciekawe czy mu powie... Az mi sie niedobrze zrobiło;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belong daj spokój i tak sie dowie .. lepiej zeby mama mu powiedziala moze najpierw z nią pogada jakos ona go uspokoi :) i bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belong bedzie napewno wszystko dobrze 3mam kciuki :) a Ty napewno tez bedzieszlepiej sie czula jak juz wszyscy beda wiedziec i to zaakceptuja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×