Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linka

Siedzi TUREK na kanapie i tak sobie myśli...

Polecane posty

A znasz jakiegoś? Czy jakies bajki czytałeś? A może wiesz to od koleżanki kolegi szwagra teściowej siostry? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam... 2 razy na Riwierze. Na pewno nie widziałam tyle, co ty - odpoczywałam raczej stacjonarnie. Chciałabym kiedyś pojechać na Wybrzeze Egejskie... A ty zakochana w Turcji, że tak wracasz, czy masz jakieś powiązania zawodowe, rodzinne, uczuciowe (przystojny Turek?)? Pociągnij jeszcze nargili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, nie zauważyłam Amanta. Właśnie, skąd takie doświadczenie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubię Turcję po prostu. Lubię też zwiedzać a tam tego pod dostatkiem. Nigdy się tam nie nudzę. Turek? hmmmmm ...;) Lubię tez turecką muzykę i turecką gościnność i otwartość. Chociaż też różnie z nimi bywa jak wszędzie. Wybrzeże egejskie tez mi się marzy, ale teraz chciałabym pojechać do Fethiye z Kemer i może mi się uda. pociągam nargilę .....:D i daj mi rachatłukum proszę Otworzyli u mnie kebap bar o nazwie Side. Muszę tam wpaść i zobaczyć co dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaleidoskop właśnie tak suferuję :D :D bo to zła kobieta jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh...nargila tez mi zaszkodziła KaleidoStar miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha,ja nawet nie zauważyłam :D tak to jest jak się nieuważnie czyta ;/ Ale Kaleidoskopy są fajne. A wiesz...może to nie tej siostry koleżanka kolegi szwagra teściowej... Tylko tej drugiej,brzydkiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, sorki, zagapiłam się, częstuj się. A w Side byłam. W barze też. Ale nazwe mial inną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz sama nie wiem, pogubiłam się po prostu a Amant zwiał. Pewnie sprawdza od kogo ta wiadomość. Ostatni raz się zaciągam, podjadam i pędzę do domu. Hoscakal Dziewczyny! p.s. tylko mi tu tureckiego jedwabnego dywanu za kilka tysięcy euro nie pobrudzić i nie przypalić :D będę później to sprawdzę ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze do domu na dywanie? nad wszystkimi korkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też lecę do domu, później wrócę. Zostawiam herbatkę w kociołku, KaleidoStar i inni, częstujcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guta
siedzi Turek na kanapie/pazurami w dupie drapie/ co wydrapie to zajada/ "jaka pyszna czekolada"/ (on wcale nie myśli- jak na tureckim kazaniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłam wyłączyć kociołek na noc. O, ktoś się poczęstował herbatką. Ale, ale... co ten ktoś j a d ł ???!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tur-tur
siedzi turek na kanapie i po cipce sie drapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin! (dzien dobry) Nasilsin? (jak sie masz) Kociołek z pyszną zupką z soczewicy nastawiony na obiadek. Dywan rozwinięty, nargilę tylko trzeba rozpalić :) iyi gunler ve calismalar [milego dnia i pracy] 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss - teszekir ederim !!! Nawet śmieci wyrzucone! Rozpalam nargilę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gości ni widu, ni słychu Mam dziś dużo pracy, ale zapraszam. Na chętnych czeka rakija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Linka :) Ja tez dziś zapracowana. Co wejde na kafe to zdąże jedna stronę przejrzeć i coś trzeba zrobić :) Rakija? hm.mmm.... ostatnio piłam na Dimcay. Byłaś może? to te restauracje na wodzie z pyszną rybką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie byłam w restauracjach na wodzie, szkoda. Widziałaś może taniec derwiszów? Też mnie ominął. Ale taniec brzucha nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otwieram rano kącik turecki. Chmury na niebie, a opalenizna turecka schodzi... Może się przełamać i pójść do solarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba Linka! Oj solarium by się przydało. Ja ostatnie słoneczko miałam 23 maja - przywiezione z Turcji. U mnie pada, ale umówiłam się z koleżanką dzisiaj na kebap do \"Side\" ;) Mam nadzieję, że się przejaśni do popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zaraz będzie padało... A ja chodzę czasem do baru \"U Turka\". Właściwie to nie wiem, jak ten bar się naprawdę nazywa, każdy mówi \"U Turka\". Wygląda niepozornie, a jedzenie... palce lizać :) Nie takie jak w wielu niby-tureckich. I herbatka pyszna w tych małych szklaneczkach. Może też będziesz miała dobre żarełko w Side. Ech, jeść mi się przez to zachciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie ten bar? Z jakiego miasta jesteś? Ja - Gdynia :) W Gdańsku wiem, że jest bar Alanya i prowadzi taki starszy Turek. Nawet ayran miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warszawa. Bar jest na Saskiej Kępie. Muszę kiedyś zobaczyć, jak się nazywa. :D Miałam być w Gdyni w te wakacje, ale skończyło się na tym, że już do końca wakacji siedzę w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo! to współczuję :( Ja czekam na wrześniowy urlop z utęsknieniem. Chociaż jak oglądam ceny hoteli w Kemer to mnie przerażają. A nie chce znowu wylądować w Alanii. U mnie juz słoneczko zaświeciło. Z pracą się wyrobiłam i czekam cierpliwie do 15.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale byłam już na urlopie. Niedawno, w Turcji :) Ja pracy jeszcze mnóstwo mam, ale i czasu więcej: do 16.15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnie :) a gdzie byłaś dokładnie się prażyć na słoneczku? w jakiej dzielnicy Alanii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłam w Alanii. Byłam w Belek :) Pierwszy raz od daawna się tak ładnie opaliłam i skóra mi prawie nie schodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×