Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foczky

Odchudzanie czas rozpocząć D ?? tak?

Polecane posty

MMMMMMMMMMMmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OGÓRY ZAJEBISTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pustooo:o kurde ja się kręcić tym dziadostwem w życiu nie naucze:( szlag by to trafił... idę się napić herbaty bo mam ochotę cos zjeść i moze to mi pomoże:) gdzie się wszystkie podziewacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo dupencje! Dziś kurwa dałam ciała na całości:O, nawet dwa cukierki czekoladowe zjadłam i budyń oł maj gad A jutro ważenie, pozyjemy zobaczymy. No ale srał to pies cały tydzien bez wpadki, więc jedna się należała:classic_cool: Kurde zawsze piątki są jakieś kijowe pod względem odchudzania dla mnie. Ale powiem Wan, ze i tak mniej zjadłam niż zawsze i bebech mi sie zapchał, cóż może żoładek sie skurczył:) No nic:) Idę pod prysznic i na balsamy wyszczuplające:D Cholera a kupy jak nie było widac tak dalej nie ma:O O co chodzi?? Dupa się przytkała czy jak:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyhyh,,,Ty to mnie zawsze potrafisz rozśmieszyc :D A ja dzis zjadłam pare ciastek.. :( nie jadłam baardzo baardzo dłuugo slodyczy.. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera ja teeż dziś zjadłam kilka ciastek😭szkoda gadać. zła jestem, jakoś tak grupowo jemy te ciastka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam jestem w gruncie rzeczy szczesliwa ze je zjadłam :D Laseczki,,rano ważonko! :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc laski Po jaką cholerę tak wcześnie dzis wstałam to ja nie wiem:O Chyba bardzo na wagę mi się śpieszyło:D No więc dziś waga pokazała 64,3 kg:) Także miło:) Nie wiem czy zauwazycie ale równy miesiąc temu zaczęłyśmy się odchudzać, więc w ciągu tego miesiąca schudłam prawie 4 kg:) Wylot za tydzień także sądzę, ze do tego czasu tj. piatku będę wazyć 63 kg z groszami i będę przeszczęsliwa:):D Przedchwilą byłam w kuchni i przygotowałam magiczna miksture, która pomoże mojej dupie się wypróżnić (tak piszą na kaffe) :classic_cool: No więc ugotowałam wody i wcisłam chyba z pół cytryny:D Ciekawe kto to wypije??:) No ale trzeba może to coś da i dupa się odepcha:D A później jakiś jogurcik i dwie kromeczki wasy i sprzatanko w domu:) A póxniej jak zwykle będę zajęta, bo misiek przyjeżdża:) Aaa i musze dziś poćwiczyć:) A Wy kochaniutkie jakie plany na sobotkę macie??🌼 i pisac jak tam waga, czy ją lubimy czy nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ dziewczyny nie spać:P Jak tak można w taki piękny dzionek spac:D Ja własnie pochłonełam owsianke:) Może mi też pomoże troche te jelita przepchać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to chyba niec nie schudłam:o co do wagi to dzis pokazała...73,6:o czyli więcej niz ostatnio, ale przytyć to ja nie przytyłam, ino ona ma nie równo pod sufitem. myślę jednak że te 73kg to jest już moja waga obecna i jej się będę trzymać. zobaczymy za tydzień Chica, idziesz jak burza z tymi kilogramami:):) gratuluje🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no to ja kurcze się nie zwarze bo waga się spierdaczyła uwaga pokazuje mi że waże 59 kg szok:D Fajnie by było ale to ta moja figura coś nie pasuje na ta moją wage:) Ja dzisiaj też zajęta bo mój misiek ma urodziny i głodomory się zjadą to więc musze za żarełko się brać jakies salatki itp.... U mnie pogoda cudo to grila zrobimy i jak przy sobocie moja dieta pujdzie się pieprzyć to miłego dzionka pa😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za gratulacje, eh wolałabym żeby już chociaz 62 pokazała ta waga, no ale juz nie bawem mam nadzieję, ze to osiagne:) Ja ju posprzatałam w domku, ba nawet już poćwiczyłam. :) Do wylotu zostało z dzisiejszym dniem 6 dni więc nie mogę dać ciała z dietką, bo choć kg musi jeszcze spaść:) No nic dziewczynki ja zaraz spadam na plac się troszkę poopalać, bo muszę mieć jakiś podkład pod to słoneczko w Bułgarii:) A tymczasem miłego dnia:) Ps. Proponuje wam dziewczyny kupić zwykłą wagę wahadłową za 10 zł:) Buzi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Chica:) I Marta?:D:D pewnie też coś schudłaś :) hehehe Ja też schudłąm kilogram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis pobiegałam po mieście i spotkałam moją ciotke. zawsze jak mnie widzi to mówi że schudłam i dziś było to samo:) ale ja już na to nie reaguje, ona wszystkim to mówi, sama też się ciągle odchudza i jakoś efektów nie widać... ponieważ dziś mija miesiąc to ja moją dietę też muszę podciągnąć bo ostatnio to jakoś przestało mi zależeć. ale już się opamiętałam i zaczynam, najpierw to musze wsypać coś do hula hopa bo ciągle spada:o pogoda taka że grilla to można bez ognia zrobić,słońce spali mięcho na wiór:D jak dla mnie za gorąco jakoś nie odzywają się nasze nowe koleżanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe..Może ciotka ślepnie?? :D:D:D:D i mniej widzi ciałka w zwiazku z tym :) co nie oznacza ze nie schudłaś:D bo napewno schudlas:) przecież sama widzisz:) A Diana gdzie?? a Kamila gdzie?a green coo??:Da celeste?? WAZEENIEE DZISS!! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehee ślepnie:) ona ma 25 lat i jest postrzelona:D:D nawet jej nie traktuje jak ciotke. to moje chudnięcie było by widoczne gdybym chudła od pasa w dół, a nie w brzuch tylko...ale jak to cholera zrobić:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski!!! Z powodu tego iż jestem prawie psychologiem :D (za 4 lata będe) Zafunduje wam szybszą mobilizacje umysłową do chudnięcia. Pytanie jest takie : DLACZEGO CHCę SCHUDNąć?? wSZYSTKIE ODPOWIADAMY SZCZERZE,TO CO NAM PRZYCHODZI NA MYSL,I NASZE PRAWDZIWE CELE! Wiec ja zaczne. Chcę schudnąć,bo zawsze chciałam być chuda a nigdy nie byłam. Chcę schudnąć,bo chcę się podobać facetom :D Chcę schudnąć,bo chcę się fajnie ubierać,a nie zawsze są rozmiary :/ :/ :/ I to w sumie wszystko.Ale jak mi się coś przypomni,to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga nasza Pani psycholog:D Pani odpowiedziała na to pytanie za mnie:) moja odpowiedź brzmi dokładnie tak samo. nigdy nie byłam chuda i zawsze to co mi się podoba jest za małe:(:((przede wszystkim spodnie) prosze o jakąś terapie która wyciągnie mnie z mojej \"grubości\":D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mniej żreć :P i wiecej ruszac dupką :) tylko zebym potem niue musiala anoreksji lecZyc hyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\_/> kubeczek kakao na dzień dobry:) ale tu ruch...!!! aż się gubię:) kobitki czy was też bolą mięśnie brzucha od kręcenia hula hopem??? wczoraj nieźle sobie pokręciłam...tzn próbowałam kręcić:) ale juz jakiś progres jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He jol no u mnie upał żar z nieba pewnie pojedziemy dzisiaj gdzieś bo w taka pogode to szkoda w domu siedzieć🌻 Po dzamprezce super no i nawet mało zjadłam juz mi sie pewnie żołądek skurczył co mnie bardzo cieszy:):):):) ewelinka-----> na pewno widać że schudłaś jak mówisz że od duszego czasu poszło ci 5 kg to na bank widać foczki-----> odpowiadam na pytanie: Chce schudnąć ponieważ: -chce wyglądać tak jak przed ciążą bo wtedy na prawde czułam się jak laska -dla zdrowia bo na prawde czuje się bardzo ociężała i na moje ciało to na pewno dobrze nie wpływa -żle się czuje w swoim ciele pewnie dla tego że kiedyś byłam szczupła i ważyłam 51 kg a teraz 70 to pewnie różnica no nie? jak coś sobie przypomne to skrobne chica-----> tylko za bardzo sie nie spiecz bo to nie zdrowe ale masz fajnie tak mało ci zostało do wyjazdu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła foczka
haalooo!!! ja juz po basenie,,po sajgonkach,po zakupach,,a Wy gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczky to jednak chodzisz na basen??? ja też bym chciała ale bym się wstydziła:o:( u mnie i tak basenu nie ma, ale jak wyjadę do Łodzi to kto wie... pusto tu jak diabli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa,,,chhoooodzeee!!! w tym roku bylam drugi raz,,,hyhy.Ale teraz bede chodzić regularnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem . Długo mnie nie było a to dlatego że mój ślubny bierze laptopka do pracy i tym samym odcina mi dostęp do neta wstręciuch :P no ale na rodzine musi zarabiać :) Co do wagi to ważę 81,5 więc schudłam 2,5 kg w tydzień i jestem ogromnie zadowolona i dumna z siebie. A i byłam wczoraj na sabacie ( to zlot 6 czarownic jeszcze z ogólniaka :) ) i jestem z siebie dumna bo nie obzeralam się tylko piłam wodę :) Co do powodów dla któych chce schudnąć to : - dla siebie żeby się lepiej czuć - móc się fajnie ubrać -wyjść na plażę bez obciachu -bardziej podobać się mężowi -dla zdrowia -w przyszłym roku planuje kolejne dziecko wiec nie chce wygladac jak słoń -ide do nowej pracy No i to chyba tyle.:):):) Jakoś mi się tak ryjek śmieje :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wooow!!! 2,5kg!!! super wynik:) gratuluje:):) Foczky ile kosztuje godzinka basenu??? może kiedyś i ja się zapisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki! W ten week była masakra:P Czego ja nie jadłam :O:O:O :P A pewnie i waga poszła w górę, no ale tłumaczę sobie, ze poprostu zalega to w zoładku;), no ale wkońcu zrobiłam kupe:D:D:D buhaha No a od dziś znów rezim:classic_cool:, jak zwykle rano- jogurt light i dwie kromki wasy, teraz popijam wode. Cel- spłaścić brzuch do pt:) Dzis zaczynam intensywnie cwiczyc:) hihi Foczky---> Basen super, sama bym się chętnie wybrała:) D_85---> Gratulacje, ładny wynik:) Martusia i elewina pozdrowionka:) Milego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo...Diana,wkoncu się nam objawiłaś :) gratulacje spadku wagi,.Teraz to juz pójdzie jak po maśle :) sa sa sa Elewina..Ja mieszkam w warszawie,wiec baseny są drozsze. Najbliższy mi kosztuje 5zł za pół godziny+15 min na przebranie. Ale czasem,np tak jak wczoraj,trafia sie na promocje gdzie jest 3 zł za pół godziny,czyli 6 zł za godzine + 15 min na przebranie. Czyli całkiem super:) Kupiłam sobie grachameczke :D ide ją wcinać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczky---> Co tam stara słychać??:D Dawid dziś przyjeżdża?? Ja dziś z szefem ale pojechał na hale to mogę się troche poopierdalać;) :classic_cool: popijając kawkę zbożową (bez cukru oczywiście;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×