Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foczky

Odchudzanie czas rozpocząć D ?? tak?

Polecane posty

Witam z ranka lalunie ja właśnie wrócilam ze szkoły dzisiaj pierwszy dzień po wakacjach mały taki zadowolony:):):) Wcinam śniadanko i zaraz biore sie za malowanie pokoju. Będe malowala pokój mojego synka żeby mu zrobić nie spodzianke ale jestem dobra mama co nie hi hi hi No to sie biore żwawo za robote ciekawe jak mi wyjdzie trzymajcie kciuki buzka😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejku :D heheh . To super :):) a na jaki kolor malujesz?:D ja własnie posprzątałam z moim miśkiem na mieszkanku i odrazu sie lepiej czuje,bo nie lubie jak jest syf :D a teraz mój ukochany i nasze przybrane dziecko śpią :D heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się obżarłam knedlami ze śliwkami...zjadłam chyba z 5!!!:o postaram się dziś już nic nie tknąć. odziwo dziś jest ładna pogoda to jak tylko wróci mój rower do domu to biore go i jade:) a póki co to opijam się wodą i odpoczywam..ale sie napracowałam przy jedzeniu obiadu:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ! :) nazywam się Dominika i stwierdziłam iż pora popracować nad swoim ciałkiem ;) ( dowiedziałam się o tym forum od mojej kochanej Foczky :*-buzia dla Ciebie sis :) ) w sumie to zaczęłam od zapisywania w dzienniku dodzienne moich posiłków godz itp oczywiście preferuję wasę, warzywka, owocki i unikam węglowodanów ;)) w planach również mam chodzenie na siłownię hmm... mam nadzieje ,że sie zmobilizuję bo niezły ze mnie leń :) ŻYCZĘ WAM POWODZONKA i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihhi!!! Dziewczynki trzeba sie zaopiekować moją lil sis ;) Domcia nanana :D a ja wczora zjadłam pizze ;( też :( bo bylam u Dawida,,,, no i dlatego też sie nie odzywałam :) Martuśka,,gdzie sie podziewasz?? Ide cos zjesc,bo głodna jestem :D oczywiscie wase z wedlinką :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile schudłam...??? dobre pytanie... sama bym chciała to wiedzieć, ale moja waga nie chce mi tego powiedzieć jutro pomajstruje przy wadze. postanowiłam zważyć torebkę cukru. zobaczymy ile wtedy pokaże waga...będę wiedziała czy mnie oszukuje małpa jedna:) wiem że troche schudłam, ale ile dokładnie to nie mam pojęcia. w maju ważyłam 77-78kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki,,,popatrzcie co dzis zzarłam :D trzy wasy, dwie z wedlinka i jedna z plesniowym serkiem potem sajgonki :D z surówką i ryzem :D i potem nic :D sasasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a hula hop jak stało tak stoi :( Ale Dominika umie krecic :( a ja nie ,,, BUU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nioo w końcu!! internet mi dzisiaj tak zamula ,że sodoma :[ ale mniejsza o większość ...;) Foczky ja też muszę sobie sprawić hulahop ;p a jesli chodzi o posiłki to na śniadanko oczywiście ftv kawka i 2 wasy :) potem świeży sok z tymbarka wase następnie płatki corn flakes na mleku :( a teraz niedawno kanapka ciemny chleb light sałata zielona pomidor ogórek :(( troche dzisiaj zjadlam :( ale mialam taką ochotke na te śliczne świeżutkie warzywka :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty!! to bardzo mało ogólnie :D hehehe a ja to co? sajgonki :D hahah,,to to samo co bym frytki wpieprzyla,przecież to smazone na głebokim tłuszczu,,ale ogólnie wydają mi sie mało tłuste te sajgony..Ale to wiadomo jak to jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w morde jeża, dziewczyny ja to nawet nie powiem co dziś ZEŻARŁAM:o:o no ale od 17 nic w ustach nie miałam przynajmniej Foczky widzę że znowu ostro dietujesz:)brawooo:):) ja tez hula hop nie ruszam ostatnio:o ale skakanka za to jest mocno eksploatowana:) a Chica to kiedy wraca do nas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko jak wy mało zjadłyście:o nie wiem co ze mną jest ostatnio:o przynajmnie od 17 ni cjuż nie jadłam i skakałam na skakance. hula hopa też ostatnio nie ruszam. kiedy ta nasza Chica do nas w końcu wróci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki nie miałam w ogóle czasu i siły żeby tu zajrzeć. od poniedziałku ciągle słyszę: mamy dużo materiału do zrobienia a do matury czasu niewiele. już nawet sprawdziany mam w przyszłym tygodniu:( Ewelina a Ty się gdzie s wybierasz od października? serdecznie witam nową osobę. życzę powodzenia! do zobaczenia później. postaram sie zaglądać częściej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja idę zaocznie do Łodzi...zobaczymy jak to będzie. właśnie pieke ciacho:D:D kurde będzie pyszne, a ja muszę się powstrzymać od jedzenia... waga gdy ważyłam cukier pokazała prawidłowo a gdy ja się zważyłam pokazała 72,2kg:o już sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elewina,,a ile wg Ciebie powinnaś ważyc?? No ja dietka dietka.. ale wiadomo,że też niedokońca..Poprostu mam ciężki okres :D hehehe No ale sie wezme wezme :) Chyba zrobie sobie kopenhaską. :) pozdrowionka:) Ide do carrefoura po proszek bo mnie szlag zaleje,no tyle prania mam że szok :D A jakie ciasto robisz elewina?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile powinnam ważyć....??? jak dla mnie 65-67kg było by sukcesem!!! dla tych co mają 175cm wzrostu i katują sie by ważyć 50kg to i tak zawsze byłabym gruba, ale jak dla mnie to wynik o którym marze... a propo ciasta...:D dzis dostałam przepis od cioci na \"pychotkę\". nigdy wcześniej tego nie jadłam ale muszę powiedzieć,że pyszne jest:) spróbowałam niestety:o Chica wróciła ale jakoś sie do nas nie odzywa.... C H I C A W R A C AJ :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelink również znam przepis na to ciacho ale my je nazywamy pysznotka:) jest pyszne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejejjjj dziewczynki wczoraj zjadłam kebaba :O poważna sprawa bo sie nie mogłam oprzeć :(( patrzę że są tu dziewczynki rocznik 89\' :) maturka conie ...kurcze musze zastanowić się nad tematem prezentacji :( łee ale chciałabym byc juz po maturze :(( nonic wracając do diety to na śniadankko zjadłam sobie kaszkę smakiję mmm uwielbiam ją :) a może by tak w tym tygodniu zrobic sobie dietkę jogurtową ;>;d hihi sie pomysli buziaczki misiaczki dla wszystkich :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bgdd---> ja też nie wiem jaki temat wybrać. a co w ogóle chcesz zdawać? ewelinka----> jak było na grzybach? zajrzę jutro bo mam jeszcze sporo do zrobienia ( nauczenia) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzybów mało, deszcz padał ciągle:o GRZYBOMANIACY wszystko co lepsze wyzbierali:( teraz siedzę sobie i się nudze...za oknem zimno jak jasna cholewa więc nie ma nic do roboty....poskakałabym na skakance ale w pokoju to troche nie bardzo...grozi to, albo zarwaniem podłogi:D albo uraniem żyrandola:D widzę że trche się tu rozruszało:) bardzo mnie to cieszy:) a MARTA gdzie się schowała??? pochwal się jak malowanie??? synek zadowolony???:) jak ja się ciesze ze mam mature za sobą!!! ostatnia klasa jest najgorsza...radzę wam wcześnie zacząć się uczyć bo potem nie zdążycie(mądry Polak po szkodzie:(:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z Warszawy :) I ............przytyłąm 2 kg więc jak widać było fajnie :P:P:P Trochę się podłamałam ale nie poddałam walcze dalej tym bardziej ze od poniedziałku idę do pracy i muszęiść na zakupy wymienić garderobę na biznesową :P:P mój mężulek już ubolewa no ale cóż mus to mus. Kochane zaczęła się jesień ( przynajmnie pogodowo ) i to czas kiedy przybiera się na wadze a my musimy pokazać że jest odwrotnie więc do dzieła :):):) Tym bojowym akcentem kończe i pozdrawiam :) Ps. właśnie skończyłam jeść pizze własnej roboty ale spoko zjadłam nie dużo :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green1989- polski angielski i historia sztuki ;)) a Ty ? ewelinko prawda prawda musimy się szybko wziąć w garść i sie uczyć uczyć i uczyć ;(;(;(;( ale...taka kolej rzeczy :(( Dzisiaj moja kuzynka częstowała mnie chlebkiem w jajku a ja dumnie powiedzialam NIE odmawiam ;D hihi ale w domku na obiad zjadlam kanapeczki z chlebkiem light zieloną sałatką pomidorkiem itp...uwielbiam to :) ale muszę się wziąć za ćwiczenia bo w tym sęk :( i pić znacznie wiecej wody :(( Foczky a co tam u Ciebie ? pewnie sie leniwisz przy niedzieli z twoim hanym ;p ........ buuuuuziaki pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już po jednej serii skakania:) zauważyłam że moje nogi zabierają odpowiednich kształtów:):)teraz czekam na meczyk siatkówki(kocham to:D) witaj D_85🌻 masz racje jesień i zima są najgorsze:o chociaż ja to gdybym się nie hamowała to tyła bym cały rok tak samo:o bgdd ile chcesz schudnąc i ile masz wzrostu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no laseczki!! Widze że wkoncu coś ruszyło.. Nie chce nic mówić,ale MArtusia nas chyba juz nie lubi,albo odrzuciła diete na dobre... Ja dzis nie pisze co zezarłam,bo trudno by zliczyc... albo huj tam,,napisze co pamietam: 4 kanapki z wasą 2 kanapki z chlebem dla normalnych ludzi albo i trzy nawet potem dwie gałki lodów ,koktajl truskawkowy i rurke z kremem a potem znowu z 4 kanapki z wasą troche winogron no ja mówie,,ciezko dzis bym zarła i zarła,,nawet teraz podjadam od ukochanego kanapki hahaha masaaakra jade z kopenhaska niedługo,nie ma zartów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×