Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foczky

Odchudzanie czas rozpocząć D ?? tak?

Polecane posty

no no ,,,, po 17 bedzie niespodzianka,,albo nie,,o 19 :D zalezy jak wróce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak nie było tych naszych LACHONÓW tak nie ma:) upiekłam ciacho, zjadłam warzywa i zaraz jade znowu na grzyby:)jak bedzie mi sie zbierac jak ostatnim razem to mnie szlag trafi. odezwe się jak wróce👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gdzie ta niespodzianka??? wrrr... żadna sie już nie odchudza??? gdzie jeeesteeeściiieeeeeee?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki... Niespodzianka :) Zapożyczyłam od koleżanek dietowiczek taki pomysł,że stworzymy sobie taką tabelke.. Ja swoje dane już wpisałam,a teraz każda z nas poprawi tą tabelke z poprawnymi swoimi dannymi :) i wkopiuje ją tu spowrotem :) Buziaczki laseczki :D Nick........Wiek...Wzrost...Waga pocz..Waga obecna.. Cel..Zostało.. foczky.…...20......1.70cm.....90kg........83kg.............70kg....13kg Martusia82....20...2.00cm.... 100kg........99kg...........10kg....89kg Chica21.........20…2.00cm.... 100kg....... 99kg...........10kg....89kg Elewina…..20.... 2.00 cm..... 100kg....... 99kg..........10kg....89kg green1989.....20... 2.00 cm..... 100kg....... 99kg.........10kg....89kg D_85.........20....... 2.00cm..... 100kg....... 99kg..........10kg....89kg bgdd........18..... 2.00cm...... 100kg...... 99kg............10kg....89kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foczky.…...20......1.70cm.....90kg........83kg.... .........70kg....13kg Martusia82....20...2.00cm.... 100kg........99kg...........10kg....89kg Chica21.........20…2.00cm.... 100kg....... 99kg...........10kg....89kg Elewina…..19.... 1.71 cm..... 77kg....... 72,5kg..........67kg....5,5kg green1989.....20... 2.00 cm..... 100kg....... 99kg.........10kg....89kg D_85.........20....... 2.00cm..... 100kg....... 99kg..........10kg....89kg bgdd........18..... 2.00cm...... 100kg...... 99kg............10kg....89kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało się!:D ja tak skromniutko podałam mój cel bo wiem że ciężko będzie i tak dojść do 67kg. czekamy aż reszta się wpisze!!! obowiążkowo!!!:):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ,,,,tylko prosze z nagłówkami dziewczynki,,z nagłówkami :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foczky.…...20......1.70cm.....90kg........83kg.... .........70kg....13kg Martusia82....20...2.00cm.... 100kg........99kg...........10kg....89kg Chica21.........20…2.00cm.... 100kg....... 99kg...........10kg....89kg Elewina…..19.... 1.71 cm..... 77kg....... 72,5kg..........67kg....5,5kg green1989.....20... 2.00 cm..... 100kg....... 99kg.........10kg....89kg D_85.........20....... 2.00cm..... 100kg....... 99kg..........10kg....89kg bgdd........18..... 1.66cm...... 50kg...... 48kg............45-44kg....3-4kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Kto rano wstaje temu Pan Bóg daje... Mi np daje.Dawida pod opieke :D:D:D:D:D:D:D Mój misio skręcił nóżke :(:( ale w sumie dobrze,bo nie pójdzie dzis do pracy i bede go terroryzować cały dzien,bo nie moze za bardzo sie ruszać z łożka :D hahah niu niu niu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak zobaczyłam ile waży nasza najmłodsza koleżanka to aż się przelęłam:) 48kg...ja cie kręcę:D aaa...i tylko nie CZUBKI!!!:D:D:p może jeszcze ktos by się zaczął udzielać na tym forum bo troche monotonne jest patrzec na wpisy dwóch osób naprzemian:o słoneczko dziś ładnie świeci więc życze miłego dnia🌻 Foczky nie molestuj rekonwalescenta!:D:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze go nie molestuje bo spi :D hahaa też sie zdrzemne,,bo małego uspałam,to i ja moge kimnac,bo mi sie oczy same zamykają :D a propos bgdd to jest chudziutka,ale by chciała z dupki sciągnąc,bo jej przeszkadza haha ;D No ale cóz... co kto luuubii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczyna mnie męczyć to,że jest tu tak pusto... i myśle,że chyba opuszczam ten topic,mimo że go załozyłam i jest mi smutno z tego powodu. Ale nie widze sensu pisać dalej,bo krąg się rozpierdolił. a wiec nie ma wsparcia , nie ma diety nie ma pisania. i to wszystko Zegnam dziewczynki. i Zycze powodzenia. Ps. Przykro że dziewczyny które pisały,że chciałyby zeby ten temat trwał wiecznie tak szybko odpuściły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ej ej NIE ŁAMAĆ SIĘ !!!! ja dzisiaj cały dzionek sprzątałam potem bylam poza domem ale teraz wchodze i pisze :) co do mnie to nie nawidze swojego tyłka i nóg ;( dlatego musze ćwiczyć ćwiczyć i ćwiczyc :(( zalatwilam sobie ławeczke do brzuszków i jak narazie krok po kroczku i do przodu ..... a teraz lece spać bo jutro do szkoły :((( ok pozdrawiam buziak :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ej ej NIE ŁAMAĆ SIĘ !!!! ja dzisiaj cały dzionek sprzątałam potem bylam poza domem ale teraz wchodze i pisze :) co do mnie to nie nawidze swojego tyłka i nóg ;( dlatego musze ćwiczyć ćwiczyć i ćwiczyc :(( zalatwilam sobie ławeczke do brzuszków i jak narazie krok po kroczku i do przodu ..... a teraz lece spać bo jutro do szkoły :((( ok pozdrawiam buziak :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie mysle,ze sciagne chyba troche osób tutaj,,i te dziewczyny które zostały czyli Elewina bgdd i ja,, i Diana co czasem wpada,,to poprsotu mozemy sobie tu zostać,a ja zareklamuje topic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeeeej:D no to ja się przyłączam do was:)) probuje schudnąć, a na prawadę na forum jest o wiele lżej:) dobrze jest podzielić się sukcesami (a mam nadzieję, że w moim przypadku takie będą;) ) no i 3ba brać skądś motywacje bo samemu łatwo skapitulować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna_A
ło matko, chętnie bym się przyłączyła ale mam czytać od początku?? :/ a musiałabym poczytac zeby Was poznać :) W wolnej chwili to zrobie. Chciałabym zrzcic jakies 8-10 kg ale na trwałe, buuu! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woooooooooow!!!! reaktywacja nastąpiła!:D:D niespodziewałam się:) a co sie z Chicą dzieje??? wogóle się nie odzywa, a na gg czasem ją widuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halloooo? czy ktoś tu jeszcze wchodzi:)?? dzisiaj mój drugi udany dzień diety!jestem dumna normalnie:) ale jestem głodna jak nie wiem co...a teraz molestuje tate o karnet na siłownie!:D wygram walkę z kilogramami, a co!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam was dziewczynki ale byłam poza domkiem Ciesze się że jesteśćie ;) Obiecuje ze będzie tu fajnie ;) Mogę was pocieszyc,,nie musicie czytać od początku,,poznamy się w trakcie,,a ze starych dietowiczek jestem ja i Elewina także nie opłaca wam się czytac :) Tworzymy nowy krąg:) A Chica ma zjebanego neta i ciezko jej wchodzić i poprostu nie pisze..Bo ostatnio z nią rozmawiałam własnie..Mam nadzieje ze coś z tym zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje nam się wziąć w garsc :D heheeh Bo tragedia :D troche sie zapusciłam :D hehehehe A teraz jem zupke grzybową od teściowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle to moze sie troche przedstawie :D Mam na imie Asia i mam 20 lat :D i sie odchudzam metodą nie żryj dużo :D kTo następny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dopisujcie się do tabelki :) foczky.…...20......1.70cm.....90kg........83kg.... .........70kg....13kg Chica21.........20…2.00cm.... 100kg....... 99kg...........10kg....89kg?? Elewina…..19.... 1.71 cm..... 77kg....... 72,5kg..........67kg....5,5kg bgdd........18..... 1.66cm...... 50kg...... 48kg............45-44kg....3-4kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teściowa kochana wysłała wyprawke :D hehehe dla dzieciaczków :D i jak wiecie dziś wasa i te inne idą precz bo mam ciekawsze rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja też uwielbiam grzybową:) właśnie się nie oparłam i zjadłam pół bułki z wędliną...a kit z tym... ja i tak nie che wyeliminować pieczywa do zera bo nigdy mi sie to nie uda. kurcze najgorsze jest to zę nie moge poskakać na skakance bo boli mnie stopa, chyba sobie coś w niej uszkodziłam:o fuck!!!! i @ mnie dopadła:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×