Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foczky

Odchudzanie czas rozpocząć D ?? tak?

Polecane posty

pelcia niestety lecą tez na "troszke większe" laski;) szkoda że nie na mnie😭😭 słabą wole mam i ja i widac efekty - stoje w miejscu:( pokręciłam dziś hula hopem 30minut i spociłam sie nieziemsko:o musze kupić sobie krem z Eveline tylko teraz ten czerwony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki pelcia u nas nie ma żadnych diet poprostu zreć mniej hi hi hi:):):) Ja teraz chudne ale coś czuje że wraca mi apetyt ciążowy pochłaniam wszystko.... No ja mysle że faceci lubią zawiesić oko na chuderlaczkach ale wolą kobitke bardziej o większych kształtach przynajmniej jest za co złapać tak twierdzi mój kochany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kręć ewelinka kręć ja tez swoje za tydzień wyciągam i skakanke no i zobaczymy jak mi to pójdzie a potem brzuszki... Ewelinka na pewno tam gdzieś czeka książe na białym koniu na ciebie tylko zle szukasz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia to gdzie ty znalazlas swojego ukochanego?ja ci zazdrosze bo jestes ladna dziewczyna :-) ucaluj maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwinko kochana moze brzytkie dziewczyny maja pecha do facetow ?? :-( ja juz mam dosyc czekania na ta druga polowke. :-P elwinko moze bys pokazala jakas foteczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam nową koleżankę, może nas zmotywujesz do pracy a my Ciebie, bo tutaj nikt nie ma bardzo silnej woli:) no cóż idę walczyć z kilogramami he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydkie dziewczyny....pelcia nie ma brzydkich dziewczyn :D tak sobie trzeba mówić:D zdjęcia nie mam:( nie może jutro sobie cos komórą zrobie...bo dziś jestem zdechła:o kręciłam znowu kółkiem pół godziny;) starsznie sie spociłam:o aaaa i nie zjadłam dziś żadnego cukierka:D ale tylko dlatego ze panie z księgowości ukradły wszystkie :D a niech jedzą jeśli mogą:p;) masz racje pelcia - Marta to ładna kobitka ;) lece pokręcić sie po dwworku;) 👄 PSsssss. ;) pelcia napisz coś o sobie;) tzn skąd jesteś, ile lat?;) no i ile chcesz schudnąć. chyba ze juz to napisałaś wszystkko a ja nie doczytalam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gren1989 sama bym chciala mniec motywacje do pracy i wogule do wszystkiego czasami odechciewa mi sie nawet zyc.... ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwinko kochana jak dla mnie ja jestem brzytka i strasznie gruba :-( i obwiniam sie przez to ze nie mam faceta...czasami mnie mama namawia zebym sobie zrobila operacje balonikowa ale powiem ci ze mam jakies obawy zeby nie mniec pozniej jakis komplikacji np.przy porodzie bo ktos mi to kiesys mowil ale i tez trzeba mniec kase :-P elwincio po tym kreceniu kulkiem przydal by ci sie masaz najlepiej jak by go robil meszczyzna :-D mam na imie aska mam 23 lata jestem z bielawy pracuje w LG a chciala bym schudnac okolo 20 Kg.a co do marty to tylko jej pozazdroscic urody :-* pozdrawiam was cieplutko i do jutra bede dopiero po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej laseczki mała zasneła to moge coś skrobnąć kurcze wyciska ze mnie wszystkie soki hi hi hi ale mi nasłodziłyście ho ho ho znowu aż taka pinkna to ja nie jestem.A facecików to sie troche kręciło no i wybrałam tego najodpowiedniejszego no i nie nażekam.Też na was amorek trafi... A co do urodu to nasza Ewelinka jest również bardzo ładną dziewczyną wiem bo mam zdjęcia no i nasza koleżanka która się nie odzywa foczki to tak samo.Green i pelcia przyslijcie swoje zdjęcia jak by co to dac znac podam adres mejlowy .Pelcia jak przyslesz foto to wtedy ocenimy ale na pewno jestes ładniusia.No ja to marze schudnąć 15 kg ale zobaczymy jak narazie to chociaz 5 by mnie usatysfakcjonowało.A ja juz po dwóch sniadankach pierwsze wcinałam o 7 rano jak zwykle dwa tościki z dżemem.a teraz skończylam drugie jajo gotowane z majonezem i chlebuś z pomidorkiem.Na obiadek mam dzisiaj grochuweczke od wczoraj.Chyba zaczne zdawać raporty z jedzenia jak to bylo w naszym starym zwyczaju i może jak przeczytam ile wszamałam przez cały dzień zaczne się ograniczać... Foczki a ty gdzie łobuziaro ona pewnie teraz zajęta tymi randkami ciekawe jak tam jej idą hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema kobitki ja dopiero wrucilam z pracy i padam na twarz,normalnie mam dosyc. :-( martucha jak tyle sie kolo ciebie krecilo to mogla bys jakiegos jednego oddac....a co do twojej dzidzi jak by co zawsze mozesz mi ja podrzucic. :-) martusia podaj meila to ci wysle zdjecia.do zobaczenia :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema kobitki ja dopiero wrucilam z pracy i padam na twarz,normalnie mam dosyc. :-( martucha jak tyle sie kolo ciebie krecilo to mogla bys jakiegos jednego oddac....a co do twojej dzidzi jak by co zawsze mozesz mi ja podrzucic. :-) martusia podaj meila to ci wysle zdjecia.do zobaczenia :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monalisa24
hej dziewczynki:) jestem tu nowa, ale tez mam zapal do odchudzania a dokladniej do zmieniaia stylu odzywiania:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj pelcia no jak to sie mówi bez pracy nie ma kołaczy hi hi hi jak by co to dwójke bym musiala podrzucic to nie wiem czy się piszesz... Mój adres to marta.brzozowska@poczta.fm tylu się ich kręcilo bo przed urodzeniem dzieci wazyłam 49 kg to niezły chudzielec był ze mnie hi hi hi monalisa witaj no ja to raczej nie mam jakiegos specialnego stylu jedzenia poprostu staram się jeść mniej chociaz mi to zbytnio nie wychodzi.. wiec podsumowujac dzionek zjadłam: 2 tosty z dżemem jako gotowane z majonezem+kanapka z masłem i pomidorem 10 ciasteczek zbozowych talerz grochuweczki 4 tosty z dżemem( na punkcie tostów z dżemem mam ostatnio fioła) no to na tyle jak narazie ale pewnie jeszcze zaraz z dwa wciagne:(:( no to jak na dniuwke nie wiem czy nie zaduzo ciekawe czy od tych tostów sie tyje ????? Pelcia to czekam na foteczki no i ewelinka przyslij kochana jakąś nowszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana martusiu juz ci wyslalam zdjecie moje :-) a wolala bym malutka dzidzie bo kocham male dzieci :-* Dobranoc martusiu i ewelinko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelcia fajna babeczka z ciebie i wcale nie wyglądasz na tyle kilo co pisałaś więc tylko się staraj o faceta a napewno jakiś się trafi.A jak nie to przyjezdzaj do mnie tutaj wielu chętnych i nawet zamoznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorną porą;) w piątek ide do fryzjera wiec wtedy cykne sobie foto;) a ja zjadłam.....hmm.... zaczełam pisac i zrobiło sie nieciekawie:D więc od jutra postaram sie jeść porządnie;):) z zakazanych rzeczy to zjadłam kawałek ciasta z jagodami...dobre było:) ale sie skończyło:) i dobrze;) Foczzky znowu zamilkła, ale znając Ją to podczytuje nas i chudnie bo czas na schudniecie sie jej kończy :D uciekam juz bo jutro o 7 pobudka i do pracy .... 😴 do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej lasęcie mała spiuchna to ja pisze.Od rana jak zwykle wszamałam już 4 tościki kawke z mleczkiem i herbatke na laktacje więc mam nadzieje że do obiadu juz nic nie rusze.no to Ewelinka czekam na fotke ciekawa jestem tej nowej fryzurki.a ciastem się nie martw przeciez nam tez należy się chwila ssłodyczy.... No Foczki lobuzie odezwij się albo jesteś juz taka chuda że nie chcesz z nami gadać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaadziaaaaa
czesc dziewczynki nie pytam co tam bo jestem na bierzaco ;d nie zawsze mam czas napisac;d teraz jestem na obczyznie haha i mam nadzieje ze troche tu schudne jest tu maksymalnie goraco prawie 40 stopni i wcale nie chce sie jesc nie jem ziemniokow i prawie wogole chleba robie sobie koktaile owocowe na sniadanko i jest super;d dobra dzis zjadlam pysznego paczusia z czekoladowa polewa ale to nic;d i sluchajcie :d jest tu waaaaagaaaaaaaa:D takze waze sie codziennie rano ;d haha i super mam nadzieje ze waga mi troche spadnie ;d jak bede miala 8 na poczatku to juz bede zadowolona :d od dzis zaczne sobie chodzic wieczorkami na spacerki nad dunaj (jestem w wiedniu :d niach ) i tak po kapieli brzuszki dzis robilam i jutro tez mam zmiar ;d cos z tego wyjdzie :d napewno :d tym razem ;d hahaha :d Martusia bobasek jest sliczny ;d ogladalam zdjecia:D super maluszek;d no i gratuluje spadku wagi :d nooo :d i w ogole :d pozdrawiam serdecznie napisze pozniej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jadzia jak ty masz kochana dobrze wez mnie do siebie.No to ładne wakacje sobie zrobiłaś.Teraz waga ci napewno pojdzie szybko w dół a co tam u siostry bo się lobuz nie odzywa.Pewnie przygruchała sobie jakiegos facecika i nie ma dla nas czasu.To życze udanego wypoczynku i czekamy na wiadomość o spadku wagi buziole😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusiu dzieki za fajna opinie o moim zdjeciu... :-) moze jak tam masz jakiegos wolnego kolege to daj mu moj nr gg :-P ewelinko jak sobie zrobisz zdjecie to ja tez chce bo bym chciala poznac nowa kolezanke.martusiu kochana jestes moze na naszej-klasie??buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zrobie zdjęcie to wyśle ;) nie chce mi sie kręcić hula hopem dziś:o za gorąco jest:o kurna mać mam wrażenie że w ogóle nie chudne:o no zeby jeździć rowerem codziennie przez miesiąc po ok 20km dziennie i nic nie schudnąć....obżerać też sie nie obżerałam:o coraz częściej myśle że powinnam iśc do lekarza:( zaraz pokręce choc z 15minut...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaadziaaa
no sluchajcie dziewczynki :D moja siostra faceta se znalazla i dupa nie ma czasu hahaha :D noo ale ja jej dam zaraz czekajcie:D a no zabiore kazddego ze soba :D dojezdzajcie do mnie kochane bo mnie tu sie samej nudzi :d ale sluchajcie wlasnie bylam na takich kijkach przeszlam z 6 km z nimi wiecie takie co trzeba sie od nich odpychac:D podobno duzo daja;d i przeplynelam dwa razy dunaj w szerz [bo musialam wrocic do swoich rzeczy hahaa :D ] no i tak z tata sobie chodzilismy i plywalismy no i codziennie mamy taki zamiar :D tata raz juz zrobil sobie takie cos przez dwa tygodnie tyle ze bez plywania i schudl az 6 kg !! :D tacie sie wierzy co nie :d w sumie sama widzialam efekty wiec wierze w to i mam checi to robic:D takze wiecie wieczorki mam takie :d i bede takie miala a w dzien rowerkiem sobie bede jezdzila tylko kolo musze naprawic haha tzn, tata:D no i bede sie wylegiwac nad dunajem i opalac:D hahaha :d i walne sie na braz:D hahaha tak wlasnie rozmawialam z foczky :D no i zaraz ja opierdzielam :D i zaraz tu cos napisze:d hihi :D mam nadzieje buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo!!! CZEEESCC!!! zgubiłam kurna nasze forum :D i nie mogłam sie dostać :D hahaha Tak tak,przygruchałam sobie gołąbka i wybaczcie ale mało siedze w necie :P hehehe a z tym chudnięciem to raczej nie dam rady :P sa sa sa sa :P No ale i tak jestem piękna :D sa sa sa :D Pozdrawiam laseczki :P I nową koleżankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej kochane laseczki widze że nasza gospodyni się pojawiła i to w dodatku z nową miłością gratulacje😍😍😍 a ja wczoraj zapomnialam wyspowiadac się z grzeszków więc zjadłam: -6 tostów z dżemem -ziemniaczki, wątrubke z cebulką,ogóreczki kiszone -duzo,duzo ,duzo ciastek zbozowych bo ze mnie łakomczuch... pelcia wysle ci linka na poczte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurna,jak to przeczytałąm to też mi się zachciało tostów :( mam dzem ale nie mam chleba zadnego bo nie jem :D sa sa sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadziaaaaa
a ja mam chleb tostowy ale kurna nie mam dzemu hahahaha :D i co lepsze:D takiego tostera hahahahha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki co tam slychac u was jak samo poczucie?umnie coraz gorzej bo nie moge schudnac i w hu**** duzo pracy martusiu jaktwoja dzidzia? pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zapraszam do mnie mam ciemny chlebek tostowy, dżemiki oczywiście toster to nogi w troki i do mnie naganiać... Mała jest słodka już zaczyna się świadomie usmiechać mała glizdeczka... No to dzisiaj wciągłam: -bułeczke maślaną z pasztecikiem -2 tosty z białym serkiem -ziemniaczki,rybke w ciescie nalesnikowym i kapustke kiszoną gotowaną -no i oczywiście nie mogło by zabraknąć moich najulubjeńszych ciasteczek zbożowych.... Jutro wazenie zobaczymy czy coś schudłam chociaz czuje że nie dobre czasy szybkiego chudnięcia się już chyba skończyły.. Ewelinka czekam na zdjęcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×