Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foczky

Odchudzanie czas rozpocząć D ?? tak?

Polecane posty

hellloł:) dzieje sie tu, oj dzieje:) Witam siostre Foczky🖐️ Foczky 3 miesiące sobie dajesz na 15kg?! fiu fiu:):) czemu tak szybko? ja tam od poniedziałku sie biore od nowa...chyba:o Jadziaa cwaniaczku skoro na parterze mieszkasz to może lataj po tych schodach codziennie do sąsiadów na samą góre po szklanke cukru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaadziaaa
hehehe ;D żebym ja to znała sąsiadów haha ;d jak to po cukier ???? nam nie wolno cukru jesc, uzywac czy cokolwiek w ogole :P nonono :P:P nie ladnie ;d pozdrawiam lece spac:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elewina ja na te 15 kilo miałam czas od września hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo fuck!!!! napisałam sie tyle i mi to gdziś przepadło!!!😡😠 nie chce mi is edrugi raz pisać:p Foczky- do września, ale 2007, 2008...a moze 2009?:);) od jutra zaczynam od nowa odchudzanie, po raz....enty:o a zaczne to tym że...upiekę ciasto bo obiecałam:o śliczna pogoda dziś była🌻 normalnie opalac sie można było. trza sie za siebie wziąść bo ciepło juz i trzeba kurtki zrzucić:o a pod kurtką....nie miła surprise:o 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od Lipca do Lipca miałam czas żeby schudnąć 20 kilo... Do września schudłam 5. Wiec zostało mi 15 kg i trzy miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy sie schudłam 8,ale 3 przytyłam przez pół roku nic nie robienia i żarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaadziaaa
hehehe ;D Foczko meybe dasz rade;d hehe no ale trzymamy kciuki ;d bo prawka nie bedzie hehe;d a muuusi byc;d nooo powiem wam ze wczoraj bylam u mamy na noc i jak to u mamy w lodowce zawsze jest cos smakowitego :(( i bita smietana byla i w ogolee.... :(( coooz nie moge juz jej odwiedzac hehe;d bo u mnie pustki to nawet idzie oki doki;d nooo dzisiaj priima aprilis i kolezanka swinsko mnie wkrecila;d ahhh jeszcze sie emocjonuje hehe;d pozdrowionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u nas ok mala fika przedewszystkim w nocy że spac nie moge mam nadzieje że tak jej nie zostanie po porodzie:):):) Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam;) cóż za piękna pogoda!!! cały dzień włóczyłam sie po dworze. miałam wybrac sie na wycieczke rowerową, ale mam jeszcze lenia po zimie;) pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo laseczki..a ja zapracowana jestem, nie jem cały dzien prawie nic a jak wracam do domu,to zachodze do mc donalda na hamburgera i ciastko haha ladna mi dieta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry🖐️ rower niestety bedzie musiał poczekać bo deszcz zapowiadają na dziś i jutro:( już czuć w powietrzu że sie zbliza:( zakupiłam sobie jakiś krem z Eveline-niby zwalcza cellulit i rozstępy...ciekawe...aaa no i napisali ze po miesiącu obwód ud zmniajsza sie o 2,5 cm :D już to widze;) Foczky już nie całe 3 miesiące zostały:p:p omijaj Mc z daleka;) albo zjedz tam jakąś sałatke jak już tam trafisz;) ja sie staram ograniczać do mninimum swoich możliwości:) ide siać kwiatki w moim ogródku;) póki nie pada:o milego dnia:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.........................................................................................................gdzie sie podziewacie???...................................... ....................................................................................... co słychać??? Foczky i "siostro Foczky:D jak tam dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaadziaaaa
ehehe dieta jak sie nalezyyyy ;D oczywiscie wtedy kiedy jestem w domku i nie odwiedzam mamy ;)) jest dobrze ;D w sumie to nie wiem co wam mam tu pisac hehe;d dzis zjadlam kanapke w szkole wypilam dwa tymbarki potem w domu wypilam i na obiad zjadlam 3 skrzydelka ;d i teraz nic bo juz po 18 ;) heheh wiec mysle ze nie jest źleee ;D a tak to sporo nauki i w ogole bleeeeachhh ;/ ale fajnie bo jest 19 a jest jeszcze jasno ;d wiosenka idzie dziołszki :D buziaczkki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaadziaaaa
aaaaaaaaaa i osobiscie polecam Tobie Ewelinko ten krem z eveline ... ogolnie eveline jest dobrą firmą ;) i sama uzywam tego kremu i dziala napewno nie zachwycająco ale naprawde dziala;) jezeli chodzi o rozstepy, bo takowe mi sie zrobily po tym kolosalnym przytyciu ;)) a co do obwodu to nie wiem :D hehehe nie gwarantuje sukcesu ;d heheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) znowu jestem sama na posterunku:p co u was??? zerzarłam 2 kruche ciastka...więcej ich juz nie rusze. oglądam sobie Pytanie na śniadanie, pokazują ćwiczenia na zrgabną pupe:) może zaczne je robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie piekna pogoda wlasnie wciągłam dwa kawalki chlebusia z wędzonym łososiem pycha... U na sbez zmian mała buszuje a na plusie 7 kg więc nie najgorzej waże 76 kg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł laseczki.. Ja nie mam mocy,,chyba musze sie zahipnotyzować,bo cały czas żre !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś robiłam krem do ciasta i cały czas go podjadałam...w efekcie zrobiło mi sie niedobrze:o:o od 16;00 już nie jadłam nic niedozwolonego, jedynie paprykę marynowaną. Foczky kup wahadełko czy cuś i rób tą hipnoze bo zegar tyka...niecałe 3 miesiace już zostały...wakacje tuż tuż, trza będzie jakos względnie wyglądać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaadziaaaa
dokladnie dokladnie bo ty nas foczky niby tam mobilizujesz a sama tam sobie ciamciasz to nie dobrze:D ja dzis zjadlam :D co ja dzis zjadlam ;> hmmm dwa kubki mussu z tych torebek i troszke bigosu no i woda;d i nic po za tym troche teraz glodna jestem i mam loda w zamrazalniku wiec sobie chyba go wszamam :D hehehe :d noooo i pogoda nam sie popsuła głupiooo troche:( no ale coz, a ogolnie mam ful nauki ;/ bleeeeeeh ale juz tylko dwa tygodnie i koniec szkoly ;d wlasnie bede pisac przemowienie na wok na poltorej minuty ahahah;d ciekawe co tam wymysle;d pozdrowionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaadziaaa
Ojjj wiesz.... :P:P prima aprilis był trzy dni temu :P o! hehe :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzisiaj niestety złamałam zasady diety. zjadłam paczkę paluszków i to po 18. na szczęście mała była:) elewina----> dobry ten krem co sobie kupiłaś? a stosowałyście któryś z serii garniera? Jaaadziaaaa----> a Ty rozumiem ze też maturka w tym roku?:) na jutro planuje bardzo bardzo lekkie śniadanie bo na obiad mam gołąbki- cóż za pyszności:) Trzymam za Was kciuki. Foczky----. Ty to masz mega wyzwanie. 15 kg w trzy miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaadziaaaa
dobrze ze paluszki a nie chpsy ;D a no goląbki az mi narobilas ochotki ;p tak tak ja w maju maturka:(( bleeeahhh ale dam rade hehe:D a potem wakacje 5 miesiecy az;d to bedzie piekne a potemm:...znowu nauka hehehe:D nooo ja dzis jadlam obiad tylko jak narazie hehe grzybową rybke surówke iii fryyytki;D hahha no niby tez nie mozna jesc frytek ale tak byly w zestawie;d not my fould :D hehehe no to buziaczki:D:* ps: ja stosowalam tylko z eveline i polecaaam;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poraz drugi zerzarło mi wszystko co napisałąm😡 napisze w skrócie: green- nie wiem czy ten krem jest dobry bo dopiero co go kupiłam. powiem co i jak za miesiąc;) ja tam tez dziś dałam plamy- zjadłam troche ciasta:o więcej nie napisze bo juz mi sie nei chce:p jutro jade do szkoly więc musze si ewyspać. DO ZO w niedziele:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) ale ja sie wytanczyyyłam :D Na weselichu byłam :P A teraz jem tekture z pasztetem sojowym i kiszonym ogórasem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja weekend miałam zalatany ale efektem jest że mamy już wózek kupiony.... a co do wagi to po sobotnim ważeniu to znowu 0,5 kg na minusie ale powiedzeli miże nie mam się co martwić bo mialam spora nadwage więc teraz się wszystko normuje... Buziaczki😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) ho ho widzę ze sie działo w ten weekend:) u mnie nudaaa:o na dworze zimnooo:o i ciągle bym coś żarła:o ale staram sie wszystkigo nie zjeśc... musze schudnąć....musze.............................:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×