Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foczky

Odchudzanie czas rozpocząć D ?? tak?

Polecane posty

hej hej:) a ja dzisiaj zaczęłam prace, jestem zadowolona, zmęczona i wcale nie jestem głodna:) jednak siedzenie w domu było dla mnie zguba bo cały czas żarłam, a tak to co innego mnie zajmuje i nawet czasu na jedzenie nie ma:) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lasunie😍😍😍 Sorki że tak żadko sie teraz pojawiam ale przygotowuje się do wyjazdu i troche mam mało czasu:):):) U mnie też pogoda do kitu ciągle pada a wieje jak cholera:(:(:( Dzisiaj dietka nawet niezle mi idzie rano jakoś nic mi się nie chciało jeść i dopiero obiadek zjadłam a miałam ziemniaczki, piersi od kurczaka w panierce i suruweczka z marchwi i jabłka mniam No a pozatym u mnie jakoś leci z pracy zrezygnowałam bo mnie laska wkurzała co mi dzieciaki przywoziła bo nie odbierała ich na czas płaciła grosze a oczekiwała gwiazdek z nieba:):):) Stwierdziłam że polacy tutaj prubują swoich rodaków wykorzystywać jak mogą najwięcej.Bardzo mi to przeszkadza ale nic juz na to sie nie poradzi :(:(:( Kolorowych snów pa pa pa😴😴😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam rozpoczęcie roku, ale nie chce mi się tam jechać:o Foczky powiedz mi - trzeba tam pójść??? jak to sie wogóle odbywa...???a co do diety, to jeśli będzie tak jak dziś to wole ie myśleć co ze mną będzie:o:o masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elewina---> no ja tez nie wiem czy iść na swoje:D ale chyba 1 dnia dostaje sie indeksy, czy nie? i w ogole mam trochę stresa:D ale moje rozpoczęcie w pon. napisz jak wrócisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle laski, postawiłam sobie za cel osiągnięcie 65kg do końca października:) ważenie mnie strasznie dobija a za miesiąc to jakoś zdzierżę:D pod koniec listopada mam urodziny kuzynki. i wtedy chcę ważyć już 60, jejeje:D jak to napisałam na forum to bardziej w siebie uwierzyłam, hehe:D 3majcie się, ja lecę do pracy! Od rana sprzątałam cały dom bo po południu goście więc czasu na jedzenie nie ma i dobrze:) chociaż piekłam ciasto no i trochę próbowałam podczas robienia...;/ ok, ide:D narazie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na swoje inauguracje też nie chodze,bo mi sie nie chce,chyba że jest jakiś ciekawy wykład to mozna posłuchać. Indeksy sie dostaje wtedy kiedy sie po nie samemu pójdzie :D heheeh A ja sie laseczki obżeram i śpie,,obżeram i śpie,,ale wieczorem disco bandźo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie postaremu zabiegana jestem no i jeszcze 5 dni do wyjazdu:):):) Dzisiaj sie zważyłam no i nic nie ruszyłam i na szczęście nie przytyłam mam nadzieje że w polsce mi lepiej pójdzie będe tam zabiegana to może coś ruszy...... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczky- z tym żarciem to masz tak jak i ja:o ale jajuż postanowiłam się opamiętać! na inauguracji też nie byłam;) Marta na jak długo jedziesz do Polski???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczynki wypaliłam się :D heehe nie mam weny do odchudzania,a naokoło tyle pokus !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! łeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczky a kopa byś nie chciała???:D:D:D ja też mam w kuchni pokusy-racuchy:o:o ale ja juz przestaje się wydurniać i zaczynam walkę od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak napisał ktoś w innym temacie od jutra niesamowita okazja. 1 października i początek tygodnia:D Nic tylko zacząć dietę od nowa:) Foczky, do roboty:) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejoł sorki że wczoraj mnie nie było ale cały dzień z chłopakami w trasie byliśmy:):):) FOCZKI----->dupka w góre i za dietke sie bierzemy dzisiaj nowy dzień to zawsze lepiej no i ten 1 pazdziernika to do roboty kochaniutka:):):) EWELINKA-----> jade na trzy tygodnie mówie ci jak bede sie byczyć już nie moge sie do czekać a zostały cztery dni mam nadzieje ze ładna pogoda bedzie🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh:) no Marta jakbyś dziś przyjechała do nas to pogodę bys miała piękną:) aż chyba wezme dziś rower i się przejadę bo szkoda zmarnować taki dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,,, Zaczynam chodzić od jutra na siłke i na basen :D mam 13 dni zeby zrzucić chociaż ze trzy kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dawno mnie tutaj nie było za co bardzo bardzo ... przepraszam. nauczyciele oszaleli, po prostu brak czasu, a każdą wolną chwilę wykorzystywałam by wyjść ze znajomymi. i zaniedbałam nasze forum. ale już przeczytałam wszystko. serdecznie witam nowe osóbki:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chce siłke i basen!!!:(😭 Foczky Ty łobuzie:) najpierw się objadasz a potem \"ni to z gruchy ni z pietruchy\" zaczynasz ostro dietować:D:D ja dziś jestem z siebie zadowolona. jak na siebie to mało zjadlam, poskakałam i oby tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochaniutkie😍😍😍 Ja własnie zaprowadziłam malucha do szkoły i jem śniadanko chlebus z białym serkiem:):):) Foczki jak ja ci zazdroszcze tej siłowni też bym chciała ale tutaj jest dos daleko odemnie i nie mam auta żeby dojechac bo misiek nim jezdzi do pracy a pozatym najpierw musiała bym mieć prawko hi hi hi Ale już nie długa wracam z polski i sie biore misiek obiecał że jak zdam (prawko oczywiście) to mi kupi jakieś male autko już nie mogę sie doczekać:):):) U mnie pogoda doś ładna a co do diety to wczoraj wciągłam troche słodkiego.... kurcze ten wstrętny nałóg.... Ewelinka mam nadzieje że zatrzymasz dla mnie tą ładna pogode kurcze już nie moge sie doczekać ale przeraża mnie ta jazda ok 25 godzin mam troche stracha bo nie lubie jezdzić w tak długie trasy to miłego dzionka pa🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo lasencje :D No zgadnijcie co robie:D przedchwilą wciełąm całą miche grzybków :D a terraz jem bigos hahaha o 20!! dobra dobra,,jutro nic nie bede jadła haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja już po śniadanku(pychaa:) ) Foczky, pamiętasz, że dziś nic nie jesz...???:D:D;) ale na tą siłownie to ja bym poleciała jak na skrzydłach...szkoda, ze nie mam takich możliwości:( miłego dnia laseczki:D(laseczki to my dopiero bedziemy:D:D:D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze,,faktycznie :D zapomniałam,że miałam nie jesc :D hehe to lipka :D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki,ostro sie wziełam za siebie wiecie? hehe :D no ale niestety niestety czasem grzesze :(:( wybaczcie mi ale musze sie wbić kurna w sukienke swoją!! łeee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie noszę sukienek bo wyglądam w nich tragicznie:(:( ja na dziś już kończę jedzenie. gdyby nie kilka małych ciasteczek(takich herbatników w różnych kształtach) to dzień byłby mega dietetyczny. no ale i tak nie jest źle;) Iwona, Iwona, Iwona jak piękne jest imię twe.....właśnie słysze tą piosenkę za oknem:) mój sąsiad zakochał się w pewniej Iwonie i słucha tego caly czas:D:D lece poskakać na skakance, no i muszę umyć samochód bo aż wstyd gdzieś nim wyjechać:) CO TU TAKA CISZA????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł no i nadszedł upragniony dzień dzisiaj wyjazd mam stresik ale pewnie tak bywa.Przed nami jakieś 25 godzin jazdy to się pewnie wynudze.No to moje kochaniutkie ja wracam za trzy tygodnie to do zobaczenia będe tęsknić😭😭😭 Jak mi się uda to skorzystam z komputera od kuzynki i coś skrobne to buziaki gorące i powodzenia kochane🖐️🖐️😘😘😘 P.S. mam nadzieje że jak wróce to będzie większy ruch pa🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×