Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wercia...27

Ślub październik 2008, jest ktoś?

Polecane posty

MY PLANUJEMY NA 8O OSOB!I TAK SIE ZASTANAWIAM KOGO JESZCZE OBCIAC!!MI SIE MARZY NA OK 30 OSOB,ALE MUSI BYC NA 80 MOJ NARZYCZONY MA DUZA RODZINE!POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na okolo 150-160 niestety uroki duzej rodziny z mojego taty strony i w sumie narzeczony ma tez duza troche znajomych :) ..ale nie moge sie doczekac eh a tu jescze tak duzzo czasu zostalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jeszcze duużo czasu. A zaczynacie już załatwiać sprawy kościelne jak np. rezerwacja daty i godziny ślubu, jakieś nauki przedmałżeńskie? Mi się wydaje że odnośnie godziny to optymalna będzie 17.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam my mamy wesele 4.10.2008r. a miejsce to Czerwona Różą w Mikołowie. Czyktóraś z Was coś o tym miejscu słyszała?? Coś cokolwiek? Październiki bywają ładne, prawdaaaa? :) Pozdrawiam z Kato!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez planujemy na 17 poniewaz chcemy przed slubem robic zdjecia :) tak kolo 12 a na 17 spokojnie si eze wszystkim wyrobimy..kosciol bedziemy zalatwiac w pazdzierniku teraz tak jak i kamerzyste i fotografa bo to nam zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 17 godzine do kosciola w pazdzierniku to nie bedzie juz za ciemno?jak wyjdziemy juz z kosciola to bedzie ok 18!nie lepiej na 16? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sadze..w pazdzierniku nie jest az tak strasznie ciemno :) a przynajmniej ze wszystkim sie zdarzy :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Ja też jestem z października ale 2007, wczoraj była na pierwszej przymiarce sukni sincerity 3234, jest jak marzenie, zdjęcia salonu w żaden sposób jej nie przedstawiaja. Gdyby Wam się spodobała jak ją już zamierzycie to dajcie znać, już niedługo pewnie będę mogła ją sprzedać w niższej cenie. Jak na razie boję sie troszkę, zostało mi tylko 25 dni, uffff.... już chciałabym mieć to za sobą :) ever5@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaa85
Planujemy slub 11.10.2008 chcielismy 4 pazdziernika alejuz terminy pozajomwane:) nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wolała ślub na 17.00 ale z tego co pamiętam to każdy ślub październikowy na jakim byłam był o godz. 16.00 :-o trzeba zobaczyć jak się szybko ściemnia w tym roku na początku października... a chciałybyście zdjęcia w plenerze? Niepewna pogoda jesienna będzie ale ja bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka26
ja chciałam w październiku ale już najładniejsze lokale są zajęte :( nie wspominając o wcześniejszych terminach :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MY planujemy slub na godzine 12:00 u nas na śląsku to narmalne:) potem życzenia dojazd na sale (hawana brenna www.hawana.pl) , obiad, pierwszty taniec i zmykamy z sali na zdjęcia w plenerze sa planowane ale jak nie bedzie pogody to w studio. Slub bedzie na około 100 osób. \"nenee\" byłam w czerwonej rózy na weselu grał zespół \"kaprys\" ale nie polecam tej sali nie dosc ze mała to jest oddzielna sala do tanczenia:/... ja juz nie moge sie dozekac naszego sluubu:) a to jeszcze tyle czasu:| mamy wszytko załatwione (sale, zespół, fotografa www.delnog.pl, kamerzyste www.machej.pl) 25 PAŹDZIERNIK 2008 :d:d:d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co do godziny zastanawialm sie nad 16 lub 17 ale chyba jednak bedziemy mysleli nad 17 lub 18...ze wzgledu na to ze chcemy plener robic przed slubem okolo 12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie ktoś z 25 października. a wy na króra godzinke ślub planujecie?? my na 12:00 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irena75
Ja 6.10, juz sie denerwuje, bo niby wszystko zapiete na ostatni guzik a ciagel wychodza nowe sprawy, np goscie w ostatniej chwili odmawiaja no i martwie sie o pogode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irena75
Ja tez mam sincerity 3234 - jest sliczna, to byl moj pierwszy wybor i mimo iz potem mierzylam jeszcze klika innych to zostalam przy tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś ci się pomieszało irena
irena ty chyba mówisz o październiku tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ja też wychodzę za mąż 4.10.2008 :)) Ale my mamy tylko salę na razie załatwioną .. mam nadzieję, że i zespół się fajny znajdzie i cała reszta!! Ooo.. oby był cudna pogoda w październiku przyszłego roku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co0
Planować zdjęcia w plenerze w październiku to głupota! A ta panna co chce fryzjera na 7 rano, potem śfotki plenerowe na 12 a ślub na 18 to już całkiem bez wyobraźni jest!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
październiki naprawdę bywają ładne - wiem to od tych co brali ślub w tym właśnie miesiącu. Jak pogoda dopisze to będą piękne zdjęcia w jesiennej scenerii! :) A jak było w tym roku? Ile było pogodnych weekendów w lecie? Bo z tego co pamiętam to niewiele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzianietka
hejka, ja jestem na 11 październik 2008:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstępne podsumowanie
na naszym topiku pojawiły się: Wercia...27 - 4.10.2008r biała porzeczka - 4.10.2008r imili86 - 4.10.2008r mala_kobitka - 4.10.2008r michulka - 4.10.2008r powazna12345 - 4.10.2008r nenee - 4.10.2008r minty - 4.10.2008r nataliaaa85 - 11.10.2008r madzianietka - 11.10.2008r aniap_p - 18.10.2008r gosiag88 - 25.10.2008r michalinka26 - 25.10.2008r jak widać przeważa 4 październik! Już sporo nas jest a mało która się wypowiada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogoda taka
a ja sie strasznie boje pogody pazdziernikowej ze bedzie lal desz i wszytsko mokre. a myslimy nad 11 pazdziernika. znajomi robia w sierpniu chyba lepiej wybrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem, nie zapomniałam,mam juz sale,orkiestre,fotografa,kamerzyste,w grudniu kupuje zaproszenia!!myśle już nad wódka(bedzie raczej pan tadeusz),obrączkami,suknia ślubna!!ja tam się pogody nie boje!!!pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pogoda taka--- wiesz pogoda to zazwyczaj deszczowa w sierpniu jest wiec nie wiem czy tak lepiej...a z reszta tego nigdy sie nie przewidzi...a nawet jak bedzie padalo nie bede sie zalamywala bo ten dzien bedzie nalezal do nas i od nas bedzie zalezalo czy bedzie pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucka28
Ja tez mam wesele w pazdzierniku dokladnie 11.10.2008 chyba o godz 11.00 lub 12.00. Slub jest w Gliwicach a wesele w Pałacu Izbicko. Troche zajmie czas dojazdu. Wiec mysle ze do obiadu zasiadziemy ok 15.00. Bedzie duzo czasu na zabawe. A pazdziernik dlatego ze sala byla juz zajeta i zespol tez we wrzesniu. Nawet nam sie trafilo ze sala i zespol akurat mialy wolne te same wolne ostatnie terminy na 2008. Narazie mamy wiec sale i zespol. Reszte zaczniemy zalatwiac troszke pozniej, w kocu jeszcze ponad roczek zostal. Ah, juz sie nie moge tego dnia doczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×