Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wercia...27

Ślub październik 2008, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Wercia...27

Ślub październik 2008, jest ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina1982
Ja najprawdopodobniej 23.08.2008 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wercia...27
Wow...a gdzie bedzie Wasze wesele? Ja wychodzę za mąz 04.10.2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaikaja
witam, wszystkiego najlepszego ja 13. 10.2007.:0 czemu wybraliscie pazdziernik?/podobno to najbrzydszy miesiac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła pani młoda
ja chyba w sierpniu jak sie da, na razie musze powiedziec rodzicom i sie stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ten miesiąc bo nie było wyboru w sali w której chcę mieć wesele... wolałabym wcześniej ale tak ten świat teraz urządzony że ponad rok do wesela a tu już trudności z rezerwacją fajnej sali i dobrego zespołu :o to początek października i liczę że pogoda dopisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_kobitka
Witam Dołączam do tego grona - mój ślub również 04.10.2008r w Katowicach Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_kobitka
I dlatego październik, bo w tym terminie była wolna sala:-), niestety dopiero, ale może to i dobrze, oby nie padało, a jak dla mnie wolę żeby było chłodniej niż ma być upał 30 stopni. Tak więc na wybór terminu nie mieliśmy za dużego wpływu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja październik! ale 2007 ;) juz za dwa miechy! ech, jak to zlecialo..a dopiero bylo 9 miesiecy, bo w lutym zaczelismy zalatwiac. ale ponad rok czekania to dla mnie za dlugo, ja ni lubie czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pazdziernik bo nie ma upalow ..jest chlodniej...po drugie moj pracuje za granica teraz razem na pol rokiu do angli chyba wyjezdzamy tak do marca...jakos tak chcielismy w pazdzierniku i akurat nam sie zgralo ze sala ktora chcielismy wolny miala 4 pazdziernik wiec jestesmy szczesliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie chciałam tyle czekać ale jak się ma do wyboru styczeń, kwiecień lub październik 2008r to chyba lepiej wybrać ten późniejszy termin żeby sobie na spokojnie wszystko pozałatwiać a nie latać i włosy z głowy rwać że się nie uda zrobić wszystkiego tak jak się chciało... ale nie powiem - do tego października jeszcze rok i 2 miesiące! strasznie dużo czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pippp
ja też w pażdzierniku :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbieramy
kto jeszcze?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najbardziej obawiam sie pogody bo to w końcu ostatnia sobota października...:| ale klimat nam sie ociepla wiec jestem dobrej mysli:) jak narazie mamy załatwiona sale, fotografa, kamarzyste i jesteśmy wtrakcie załatwiania zespołu a z tym jest problem bo to w końcu od nich zależy 90% imprezy... a jak u was z załatwianiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zespoł kucharki i sale a za 1,5 miesiaca bedziemy dalej zalatwiac tzn kamerzyste fotografa i kosciol..a co do zespolu to mamy sprawdzony przez nas samych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michulka
JA TEZ 4.10.2008!!!!ALE SIE CIESZYMY!TAKI TERMIN BO ZESPOL JAKI CHCIELISMY MIAL DOPIERO TEN TERMIN!I TAK MUSIALO BYC,MAM NADZIEJE,ZE NIE BEDZIE PADAC,ALE CO TAM!POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja jestem z slaska nasz termin to 18.10.2008 mam nadzieje ze bedzie ladna pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z drogiej strony w tym roku bylam na 2 weselach W czercu i byla okropna pogoda padalo i bylo bardzo zimno na poczatku sierpnia tez chodno chociaz sloneczko czasem wyszlo tak wiec pogoda lubi psotac figle . mAM NADZIEJE ZE WSZYSTKO ULOŻY SIE DOBRZE. Jak dla byle by nie padal deszcz ani snieg bo to róznie bywa. A czas bardzo szybko mija juz w sumie spolowa sierpnia a w marcu sie zareczylismy. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała_porzeczka
my mamy załatwioną salę i zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) co taka cisza na tym naszym temaciku?? cyżbyscie zapomniały o waszycg slubach ?? hehe nie sadze:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×