Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wercia...27

Ślub październik 2008, jest ktoś?

Polecane posty

to widzę że wszędzie podobnie :) my jesteśmy na etapie poszukiwania obrączek. obejrzelismy już masę wzorów i jak narzazie może z 2 nam sie podobały. znaleźliśmy na necie nasze wymarzone, niestety w naszym mieście takowych nie sprzedają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arcia
Witam październikowe panny młode! My również planujemy ślub w październiku, a dokładnie 18.10.2008. Mam nadzieje, że nie będzie padać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana eks narzeczona
Ja miałam ustaloną datę na styczeń 2009 ale zerwaliśmy miesiąc temu :( Pomijając rozstanie szlag trafi zaliczki więc waham się co robić... Siostra żartuje, że może znajdę kogoś innego przez rok, bardzo zabawne. Eks narzeczony ma to generalnie w d..., nie utrzymujemy już ze sobą kontaktu. Czy ktoś był w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arcia
Wyrazy współczucia... Może znajdziesz kogoś, kto odkupi od Ciebie rezerwacje sali? Wtedy nie stracisz zaliczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuję... :( mam nadzieję ze mnie to nie spotka. zawsze można odsprzedać termin. teraz ludzie sie o to bija... sprobuj może chociaż tego nie stracisz... proponuje poszukać rożnych forum ślubnych i tam dać ogłoszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podsumowanie nr 3
Wercia...27 - 4.10.2008r biała porzeczka - 4.10.2008r imili86 - 4.10.2008r mala_kobitka - 4.10.2008r michulka - 4.10.2008r powazna12345 - 4.10.2008r nenee - 4.10.2008r minty - 4.10.2008r nataliaaa85 - 11.10.2008r madzianietka - 11.10.2008r lucka28 - 11.10.2008r kurde blaszka - 11.10.2008r Karolinka1983 - 11.10.2008r pazdziernikowa panna młoda - 11.10.2008r aniap_p - 18.10.2008r arcia - 18.10.2008r gosiag88 - 25.10.2008r michalinka26 - 25.10.2008r :) ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez rozpoczelam poszukiwania. narazie w internecie. juz mam swoje typy :) zaczelam rozwazac kupno parasolki i futerka do slubu hehe no ale za rok może być o tej porze plażowa pogoda :) rownie dobrze moze lac i zamiast slicznych pantofelkow pojdziemy do oltarza w bialych gumiakach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmh
I tak cały rok będziecie się podniecać? Dzieciaki z Was :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak! :) Mamy już (na 4.10.2008r.) salę, zespół i godzinę w kościółku. Jak się zapisywaliśmy w kancelarii parafialnej to paniusia najpierw buczała, że za wcześnie przychodzimy bo to jeszcze rok itp, po czym otworzyła księgę i... dwie godziny były już zajęte. Przestała buczeć. Wzięliśmy godzinę 13 :) Pozdrowienia dla październikowych panien młodych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy zamiar iść do ksiedza 3 miesiace przed slubem ... po co rok wczesniej...?? chyba ze miezkasz w takiehj parafii ze w jeden dzień sa 3 sluby... ja w małej wisoce wiec problemu nie bedzie (mam nadzieje) podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 PAŹDZIERNIK ZA ROK O TEJ PORZE BEDZIEMY JUZ ZBIERAC SIE DO KOŚCIÓŁKA.... NIE MOGE SIE DOCZEKAĆ TYLKO TA POOGODA :( ZAŁAMKA :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie :D ja już sie przyzwyczaiłam do myśli że może być paskudnie. to może człowieka spotkać nawet w środku upalnego lata. jest kolorowo a to najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom ważne co w naszych sercach bedzie :) na zawsze razem ... juz nie moge sie doczekać ... a tu jeszcze prawie rok :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powazna1234
Ja pamiętam 4.10.2008!! mamy juz wszystko załatwione:-) Została tylko wódka,zaproszenia,suknia,garnitur!! Cieszę się,że już wszystko jest,teraz tylko czekać spokojnie!!nie lubię załatwiać wszystkiego na ostatnia chwilę!!Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik83
Hej dziewczyny ja tez mam 04-10-2008. Heh w tej chwili (przynajmniej we Wroclawiu) trzeba rezerwować terminy już na 2009. Niby pazdziernik jest zimny i nie przyjemny, ale pogoda może być równiez nie sprzyjająca w lipcu. Zapraszam Was na moją stronke ślubną.Narazie jeszcze nie wiele tam się dzieje, ale z czasem bede ją uaktualniać w miare rozwoju sytuacji. http://monika-arek.blog.onet.pl/ Pozdrawiam Monika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia...27 - 4.10.2008r monika- 4.10.2008r biała porzeczka - 4.10.2008r imili86 - 4.10.2008r mala_kobitka - 4.10.2008r michulka - 4.10.2008r powazna12345 - 4.10.2008r nenee - 4.10.2008r minty - 4.10.2008r nataliaaa85 - 11.10.2008r madzianietka - 11.10.2008r lucka28 - 11.10.2008r kurde blaszka - 11.10.2008r Karolinka1983 - 11.10.2008r pazdziernikowa panna młoda - 11.10.2008r aniap_p - 18.10.2008r arcia - 18.10.2008r gosiag88 - 25.10.2008r michalinka26 - 25.10.2008r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie po staremu ale próbuję znaleźć dobrego fotografa i kamerzystę. Muszę powiedzieć że Ci chwaleni mają już dużo terminów zajętych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz pół roku mamy kamerzyste i fotografa... watpie ze znajdziesz pożadnego ... ale życzę owocnego szukania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja-alicja
Heja, Ja mam slub 11.10.2008 r. , prawie wszystko mamy zarezerwowane, powoli rozgladam się za suknia, ale jak dawniej przechodząc kolo sklepu z sukniami wszystkie mi sie podobały to teraz trudno mi coś wybrac dla siebie, dobrze zemam jeszcze duzo czasu, pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej to oni tez maja takie straszne terminy? nie miałam pojęcia!! to ja muszę zacząć dzwonić do tych, do których dostałam namiary! albo ja mam coś z gustem albo nic ciekawego nie ma w sklepach :P ani obrączek ani sukienki która by mnie urzekła. chyba będę musiała zamawiać przez internet albo wybrać się na wycieczkę do innego miasta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny nie zdążycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) Obawiam sie że ja tez nie znajde tego o czym marze(suknia) ale mam taki mniej wiecej typ co mi sie podoba i tego chyba bede sie trzymac... a ślub zbliża sie wielkimi krokami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu uważam że do mojego ślubu jest jeszcze wystarczająco dużo czasu i że uda mi się znaleźć dobrego kamerzystę. W październiku jest dużo ślubów ale na pewno nie tak wiele jak w okresie czerwiec-wrzesień, a w Warszawie czy okolicach jest wielu kamerzystów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak najbardziej ale ci najlepsi już raczej nie bede mieli terminów mimo wszystko życze owocnego poszukiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny !!! dzielmy sie swoimi przeżyciami i niech ten nasz topik żyje :d hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, coś ten topik taki cichy... Ja myślę że ożyje jak już przyjdzie ten 2008 rok. Szkoda że większość dziewczyn wpisała się tylko raz i więcej się nie wypowiadają... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×